Šta je novo?

Huawei Mate 9

@bogi kad si uzeo m10pro?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Stigao već 04.11. 10 pro :)
Ma sta reci, sve tip top yosim izrade koja je na strani mate 9, ali tako je kako je.
Bolja baterija, bolja kamera, lepsi dizajn, malo uži fon, ali ajde.. Malo mi smeta i izrada, je je plastikaner, sve ostalo, stvarno nešto najbolje do sad od Huawei, potrudili su se baš :)
Zvuk i ekran, stvarno za pohvalu.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Poslednja izmena:
I kako si zadovoljan sa 10 Pro?
U temi mate 10 sam postavio poređenje slika mate 10 pro vs Note 8 vs Pixel 2xl.
Znam da te slike zanimaju, po meni ovo je kompletan fon.... Zvuk, ekran, kamera, perfekt... E sad, izrada, nije kao kid mate 9, ali opet sve je to fino upakovano

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ma jok, slike me još i najmanje interesuju - više me interesuje recimo trajanje baterije, koliko SOT izdrži, kako u praksi radi taj neuro CPU, zagrevanje pri korišćenju etc. znači ono što ne može da se vidi kroz čitanje specifikacija...
 
Telefon radi odlično, stvarno ga njakam, grejanja i pregrevanja nema, kao ni na Mate 9.
SOT kod mene za sada ide oko 6h na 4g lte.
Da,naravno kod mene je sve popaljeno, i lokacija i fb, 5 Mail naloga itd itd...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Vidim pojavio se i b198 update, monthly security updates, Ništa bombasticno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Planiram da uzmem mate 9 polovan, ne stariji od godinu dana. Ima li nesto na sta bih trebao obratiti paznju?
Ima li nekih vecih mana telefon? Koliki je SOT uz normalno koriscenje i mix wifi/data?
 
Sot oko 7-8 sati... Mana vecih nema... Meni licno malo smeta slabiji zvuk u sluskama bas volim jaku muziku... Nocne fotke na automatici onako...al ako sam podesis sve dobre su... Inace ovako prezadovoljan, radi ko prvog dana...
 
Sot oko 7-8 sati... Mana vecih nema... Meni licno malo smeta slabiji zvuk u sluskama bas volim jaku muziku... Nocne fotke na automatici onako...al ako sam podesis sve dobre su... Inace ovako prezadovoljan, radi ko prvog dana...

Ne volim glasnu muziku na sluskama tako da mi je to ok, kamera volim da bude pristojna, ne mora biti "najbolja". Taj SOT je super u odnosu na 3.5-4h koliko sam navikao.
U sustini bitno mi je da nema vecih problema sa ekranom ili plocom.
 
Ja bas upravo odradio update na B198.
OTA Update naravno.

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk
 
Za to sam i ja dobio OTA. Nego nema ga Oreo.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Preko Hi Care app, dostupan Android 8 za Mate 9.
3e9760489922b54c90561e35d78586c3.jpg


Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Dostupan samo za odredjeni broj. Izgleda da sam zakasnio


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
I kod mene pise da je kvota popunjena. Jesi ti preuzeo Oreo Bogi
 
Okasnio takodje... krastavac...
Biće uskoro i OTA :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ljudi molim vas za pomoc. Imam mate 9 mha-l29c185. Preko ff sa skinuop update za c636 slucajno i instalirao normalno. E sada nakod toga nece da radi. BootuJe svaki put u erecovery mod. A tamo kad odem da skinem kao download latest drivers ,nece da radi. Mogu i u fastboot da udjem znaci sve radi. Sem da nece da udje. Moze li neka pomoc?znam da sam glup. Ali platicu onome ko popravi nema problema. Sad je u servisu ali ne verujem da taj decko zna da popravi . Sledece je da saljem u bg servis. Trebalo bi da se ubaci stock firmware . Ali nigde da ga nadjem , da se rebranduje ili na offline mode c185., preko sd kartice. Pomoc. [email protected] placam!
 
Hard resert nije pomogo? Vracanje na stariju verziju softfera
 
Zaboravio sam pasword na hicare id. Uradim postupak ponovo na e mail na koji sam se prijavio postavim novi pasword kaze da je pasword promilenjen ali ne mogu da se prijavim na huawei ID. U čemu griješim?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
I ja ga skidam, ostalo još tipa 5000 mesta preko HiCare, tako da požurite.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
A ja kažem, ne žurite. Prvo pročitajte izjavu o ograničenoj odgovornosti pre ažuriranja. Nakon nadgradnje postoje problemi. Oni zaista nisu ozbiljni, ali su ipak. Tako da ću ja radije sačekati zvaničnu OTA verziju u celosti, što u ovom primeru nije slučaj sa HiCare-om(procitajte izjavu).
 
Zaboravio sam pasword na hicare id. Uradim postupak ponovo na e mail na koji sam se prijavio postavim novi pasword kaze da je pasword promilenjen ali ne mogu da se prijavim na huawei ID. U čemu griješim?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Ni ja se ne mogu prijaviti, non stop mi izbaca da je netačan nalog ili lozinka, a sve ispravno unosim...

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Zaboravio sam pasword na hicare id. Uradim postupak ponovo na e mail na koji sam se prijavio postavim novi pasword kaze da je pasword promilenjen ali ne mogu da se prijavim na huawei ID. U čemu griješim?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
I ja imam problema sa prijavom. Non stop prijavljuje gresku
 
Ima li ko da da savjet šta da radimo???

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno