Šta je novo?

Huawei Mate 8

Kameru još nisam probao, biće uskoro valjda prilike. Sto se tice samog telefona, jednostavno leti sve. IPhone je smešan zaista, multitasking i baterija pogotovo. Do sada bih IPhone morao dva puta da napunim da bih imao sot od pet sati. A ovde sam na 40% baterije sada, na prvom punjenju još uvek. Danas cu da ubacim zadnji firmware, pa cu videti kakva će biti situacija. Navodno je kamera mnogo poboljšana.
 
Obrati paznju za koliko se napuni do 100%, je li mu glasan spoljasnji zvucnik kao i zvuk tokom razgovora, hvata li dobro wifi i mobilni signal. I cekamo utiske kamere.
 
Jel neko uzeo mate 8 u mts-u i jel može potvrditi jeli dual sim ili ne
 
Što se ovaj uvek tako uzbudi kad u svakoj trećoj app Samsung bude brži?
 
Čika je ***** :D
 
Cestitam na kupovini. [emoji4]
Ako ti nije tesko okaci par slika da vidimo kakva je kamera. [emoji6]
 
To je sa jednom karticom ili dve? I ja čekam slike kamere :)
 
To je baterija sa jednom karticom. Trenutno drugu ne koristim, pretpostavljam da ce sa drugom biti losija baterija, ali videcemo u kojoj meri. Kameru cu da probam sutra, nadam se da ce biti lepo vreme.
 
Ja koliko sam citao po nemačkom forumu, da baterija tek nešto manje traje kad se koriste obe kartice.. Tako da, nije neka velika razlika...
 
@Bogi79 Daj link za taj forum,valjace mi zbog jezika [emoji3]
 
Sretene, ako koristis Viber, kazi mi da li i dalje postoji onaj problem sa syncom google kontakata, u smislu da viber nekada vidi kontakte, nekada ne, i sve ostalo vezano za to.
Taj problem sam imao na LP na Mate 7, i definitivno nisam jedini.
 
Upravo imam taj problem, sva sreća pa viber koristim minimalno. Kako si rešio to a mate 7?
 
Resio sam tako sto sam tada prodao Mate 7 i kupio 6S Plus 64gb koji i sada nosim. :)
A vuce me mate 8, i nadao sam se da nema vise tih decijih bolesti.
Sad sam se razocarao malo, jer Viber dosta koristim!
Da li mi mozes objasniti sta ti se tacno desava?
Ja sam imao problem na mate 7 da Viber nekada vidi kontakte, nekada ne, onda npr neko mi posalje poruku ja vidim samo broj ali ne i ime kontakta, i na taj fazon!
 
Sretene, isto sam i ja radio, to je samo privremeno resenje nazalost, opet ce poceti Viber da brljavi.
 
Stigao mi danas na test, vise utisaka kad ga otpakujem :)
 
Otpakovali ga čoveče? :smash:
 
Društvo, pitanje. Jel se dobija premium garancija kod mts-a za mate 8?
 
Iskutijejavanje? [emoji1]
Jel se stvarno tako kaže?
 
Zasto mi ovde dobijamo ovu obicnu maskicu za siromasne, a onaj "havaji" crnja psihopata sto lomi sve zivo dok otvara, dobio onu fensi na preklop.
 
Nazad
Vrh Dno