Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Sta ima onda bolje da kupi od Note 8 i mate 10 pro trenutno?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Znači, ostao si na Mate 10 pro do daljnjeg ili?
Zadovoljan?
Napisi neko poređenje mate 10 pro vs Note 8....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Ostajem ako se ne proda pošto razmišljam o s9(bolesnik)
Generalno sam zadovoljan
Svaki ima svoje prednosti - sad će pola njih početi da pljuje...
Kamera je bolja na Mate mada ja baš i nisam neki stručnjak na tom polju-takav je moj utisak, o bateriji da ne govorim kao i fluidnost-ovde mi brže otvara aplikacije i sve je nekako tečnije
Prednosti NOTE su olovka i naravno bolji i veći displej na koji sam navikao i sad mi nedostaje malo
MATE nema face recognition na koji sam takođe navikao i mislim da im je to najveći propust iako fingerprint radi 5 puta bolje nego na Note
Mnogo bolje mi leži u ruci Mate
Za podršku još uvek ne znam
Otprilike je to to...
Ako ima nešto konkretno - pitajte

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Cisto da znaš, mate 10 pro će dobiti update sa Face Recongnition. To je vec zvanično najavljeno. Eto da znas za info.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
To nisam znao - super

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
To nisam znao - super

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
E, sad znaš, Komšo :)
Strpi se sa Mate 10 pro, dok se ne pojavi S9 ili P20...
Šta god sad da uzmes trenutno posle Note 8 i mate 10 pro, neće biti to tooo...
Nisi jedini koji je opisao tako poređenje mate 10 pro vs Note 8.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
E, sad znaš, Komšo :)
Strpi se sa Mate 10 pro, dok se ne pojavi S9 ili P20...
Šta god sad da uzmes trenutno posle Note 8 i mate 10 pro, neće biti to tooo...
Nisi jedini koji je opisao tako poređenje mate 10 pro vs Note 8.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Znam da trenutno nema ništa bolje ali ja i ne tražim da bude najbolji i najskuplji nego da mi baš onako legne - to se nije desilo od LG G2 koji sam nosio 2 godine

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
U principu ti si se navikao na veći ekran. Jedino ti to relano fali? Ne čudim se, meni je 5,5" postalo tesno, onaj na Mi max 2 čak merkam, ali znam da nije kavlitet i slabo je osvetljen, treba ići na nešto bolje za ugođaj i kvalitet. Da, zakopao si se sa Mate 10 pro, hteo ne hteo, venčanica, pa koristi i užvaj (pusti drugima S9, mnogo gubiš sada tim transverima). Ako bude neka dobra akcija kod operatera možda uzmem i ja, S9, mislim Mate 10 Pro, a realno ništa više mi ne treba.
 
U principu da - jedino displej i par opcija kojih ovde nema

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nema tu sta da se polemiše puno, note 8 i mate 10 pro, su trenutno dva najbolja telefona....
Svaki ima svoje mane i prednosti u poređenju... Svi ostali su za klasu lošiji.


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
U principu ti si se navikao na veći ekran. Jedino ti to relano fali? Ne čudim se, meni je 5,5" postalo tesno, onaj na Mi max 2 čak merkam, ali znam da nije kavlitet i slabo je osvetljen, treba ići na nešto bolje za ugođaj i kvalitet. Da, zakopao si se sa Mate 10 pro, hteo ne hteo, venčanica, pa koristi i užvaj (pusti drugima S9, mnogo gubiš sada tim transverima). Ako bude neka dobra akcija kod operatera možda uzmem i ja, S9, mislim Mate 10 Pro, a realno ništa više mi ne treba.
Sta ja na to da kažem, koji sam navikao bas na veći ekran, zato još uvek slepam X2 7.0 uz sebe, gde je milina bilo šta raditi u odnosu na Mate 10 pro.
Eh, došao i ti na to da tražiš veće telefone :)

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Nema tu sta da se polemiše puno, note 8 i mate 10 pro, su trenutno dva najbolja telefona....
Svaki ima svoje mane i prednosti u poređenju... Svi ostali su za klasu lošiji.


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Ne zaboravi pixel 2 xl. Ja ću definitivno s8 da ostavim, ne mogu na note da se naviknem fizički ma koliko da je extra tel.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nisam zaboravio na Pixel, ali Pixel nije zvanično dostupan kod nas, dok ova dva jesu, zato sam tako i napisao.

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Bogi ti bi mogao da naručiš Pixel preko Google store-a?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mogao bi, i to ne preko Google Store, evo ima ga ovde naravno i kod Telekom.de i u mediamarkt, ali ne hvala... Nisam nesto uopšte lično oduševljen sa Pixel telefonima...


Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Nema tu sta da se polemiše puno, note 8 i mate 10 pro, su trenutno dva najbolja telefona....
Svaki ima svoje mane i prednosti u poređenju... Svi ostali su za klasu lošiji.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

A pixel 2? One plus 5t? :)
 
A pixel 2? One plus 5t? :)
Ja sam izneo svoje mišljenje, jer mi ta dva modela ne privlače pažnju, pa i ne obraćam pažnju. Ne kažem da su loši, ali je pitanje garancije kod nas, jer ih zvanično nema u Srbiji, mozda grešim, ali ispravi me.
Vidim da teme ovde baš i nisu popularne, mislim na Pixel i OP 5t,to jest nema puno korisnika.... Zar ne?
Ali ulaziti u raspravu sada, da se ubeđuje o sta je kome bolje itd itd, ne pada mi na pamet...
Za svoj novac neka svako kupi sta mu je najbolje... I to je to...

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Ne padaj u vatru, pričamo :)

Ja imam mate 9 I prezadovoljan sam, ali sve su to dobri uređaji, slažem se da je manjak podrške najveći problem Kineza inače bi se prodavali kao alva. One plus 5t je ubica sa specifikacijama a košta bednih 550$.

A imao sam 6p nexus i čist android je poseban ugođaj, vratiću mu se kad tad. A možda bih i 10 pro uzeo, ali moram da doplatim dosta a nije veliki upgrade za te pare posle mate 9.

Hawaii Mate 9
 
Nema sta u vatru da padam. Da razgovaramo, naravno da možemo,ali se obično iz takvih razgovora umeša neko, i nastane haos.
Da, to su odlični telefoni, ali na žalost nema garancije, zvanično ih nema u Srbiji. Sta vredi i cena od 500 Dolara...
Lično se ne bih usudio kupiti nesto sto nema zvanično u prodaji...
Što se Pixel telefona tiče, licno meni, niti se svidja izgled, ni Klot Android, ni nista... Jos čuveni problem gde se piše oko ekrana na Pixel telefonima, jel ti stvarno tako ili nije, ne znam....
Iz toga sam i napisao, trenutno dva najbolja telefona su note 8 i mate 10 pro...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Sta ja na to da kažem, koji sam navikao bas na veći ekran, zato još uvek slepam X2 7.0 uz sebe, gde je milina bilo šta raditi u odnosu na Mate 10 pro.
Eh, došao i ti na to da tražiš veće telefone :)

Huawei Mediapad X2 7.0

Mate 10p bi bio perfektan sa 6,5" :)
Fizicki bio tu negde kao Mate 9
 
Zato sad čekam novu M seriju tableta, M5 10 i M5 8 :)
Red je da se posle dve godine počastim sa novi modelima tableta :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Mora da se uzmu nove mašine od Huawei, to jest M5 10,8 pro LTE i M5 8 LTE :)
Da zamenim M2 10.1 koji je kupljen pre dve godine i X2 koji je kupljen pre 2,5 godine

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Mora da se uzmu nove mašine od Huawei, to jest M5 10,8 pro LTE i M5 8 LTE :)
Da zamenim M2 10.1 koji je kupljen pre dve godine i X2 koji je kupljen pre 2,5 godine

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
U juče sam gledao laptop što su izbacili Huawei ozbiljno rastu u it svetu ozbiljna konkurencija što oni kažu apply jer ostale ne računaju kao konkurenciju hahaha

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Video sam, ali nisam zainteresovan za laptop, imam vec jedan koji skuplja prašinu, i to dobar lenovo laptop. Od kada koristim tablet, laptop je otišao u penziju, retko kada se koristi.

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Nazad
Vrh Dno