Šta je novo?

Huawei Honor 9

meni je najlepsi u toj sivoj/metalnoj boji. plavu sam izgustirao na sadasnjem h8
 
Pre neki dan mi se updejtovo sistem na android 8. Danas su mi se javili problemi sa wifi-om, pokusam da ga ukljucim, medjutim on se odmah gasi. Odradio sam fabricki reset medjutim ni to nije pomoglo. Da li neko zna sta bi mogao da bude problem?
 
Šta je po vama bolje od honor 9 u toj cenovnoj klasi? preko operatera se uzima. 38.208 RSD na 24 rate + pretplata naravno. Jedino me nervira što pozadi nije aluminijum već staklo inače je prelep a kad mu staviš zaštitu onda gubi lepotu :)
Idealni mob je ceo od aluminijuma staklo napred samo može i samo 5 inča sasvim ok. 3 još bolje 4 gb rama, baterija dosta jedan dan i onako se svake noći puni. Za fotke imam dslr tako da me to ne zanima :) nagradno pitanje koji je taj? Trebam danas da odlučim
 
Ja se lomim izmedju H9 i Nokie 8, jeste malo skuplj. Inace imam Honor 8 1.5 god i extra je
 
Danas više puta držao h9 i ufff prelep definitivno ma izuzetan je al kad se izvadi iz maske koja je must have a onda gubi smisao kad ga zatvoriš i staviš još jedno staklo napred. Rad super slike super zadovoljava u svemu nema da secka i laguje. Samo da je od aluminijuma a ne od stakla bio bi već kod mene sad. Ovako moram tražiti dalje. Ja bi ga slomio posle 10 dana 100% a otisci ostaju užasno po onoj predivnoj pozadini. Pitanje je samo šta...
p.s. Posebno mi se svidja taster tj fingerprint senzor što je napred i što back i ostalo može da se namesti da bude dole levo desno a ne onako glupo "kineski" na glavnom ekranu da se pojavi u donjem uglu ekrana. To je velika prednost po meni. A meni znam šta je problem to što tražim nema ja bi "iphone sa androidom" a to nema.
 
Pazari mi5s/plus i rešio si problem,imaju sve što si naveo :D

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Uzmi honor 9(ili neki drugi telefon),prodaj ga,kupi Xiaomi i rešen problem :D

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Kakva su vasa iskustva za H9 sto se tice ispadanja iz ruke i ostecenja, lomljenja? vidim da se to navodi kao zamerka jer je staklen...nisam do sad ni drzao nisto sl
ili P10 mozda?
 
Kakva su vasa iskustva za H9 sto se tice ispadanja iz ruke i ostecenja, lomljenja? vidim da se to navodi kao zamerka jer je staklen...nisam do sad ni drzao nisto sl
ili P10 mozda?
Iskustva su takva da kad bi (is)pao, gotovo sigurno bi se razbio, jer je kao što znaš od stakla. Dosta je klizav, pa je preporučljivo držati ga bumper-u. Preporuka za Nillkin Nature Ultra Thin, štiti telefon od grebanja, pruža odličan grip, a pritom ne ruži izgled telefona. ;)

Sent from Honor 9
 
Svaka maska ruži ovaj telefon. Biraj, da imaš lep telefon ili da nemaš strah od toga da će ti se razbiti. :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Stigao update na devetku. Za razliku od Honora 8 Pro nije doneo face unlock opciju.
 
Negde sam procitao da bi i devetka trebala da dobije face unlock, mada to i nije bitna stavka, bar meni. Koliko ti je apdejt bio tezak, oko 300mb?Sta su dodali?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Oko 300 mb.U change logu meni nije pisalo nista,sto me bas zacudilo.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Oko 300 mb.U change logu meni nije pisalo nista,sto me bas zacudilo.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
[emoji41]
0e4b184e7040a49eafdb1184074fd4bb.jpg
94cdba24f4ec2f2e3611e5f7dd654ae1.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja nisam dobio face unlock.

Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 
Ni ja.
Tako da ne sadrži ovaj update.
Ali ne provaljujem šta je dodato?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Kod mene je stigao Face unlock sa poslednjim updateom. U Settings > Security & privacy ispod Fingerprint ID, samo nemam nameru da koristim.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nije mio jasno to da nekima stigne, nekima ne.
 
Izgleda. I ja sam dobio ovaj bez opisa i od novina primecujem jedino drugaciju plavu boju prilikom paljenja i 2 nove aplikacije u twin app.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li vam na telefonu radi 4g+ mreza? Kod mene je Telenor mreza u pitanju i nikad ne prikazuje 4g+, samo obican Lte.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Sta ti je to 4G+?
Koliko ja znam ima samo 3G,3,5G tj HSDPA i 4G?
Ja sam na Vipu i meni pise 4G stalno.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Jel imate vi ovu aplikaciju AppGalery. Ja je dobih na p10l a na p10 plus no no. Nesto pandan playstoru, ali bolja i neke aplikscije free koje se na googlu naplacuju.
d21ddd2eae7b882ac8af5622608b99d0.jpg

a3e69b598b8636b6507ca364f1a75491.jpg
 

Prilozi

  • IMG-731fedba57226fc6d7078905baf82049-V.jpg
    IMG-731fedba57226fc6d7078905baf82049-V.jpg
    27.8 KB · Pregleda: 64
  • IMG-45b94a1056544903ccf6685a6d83978c-V.jpg
    IMG-45b94a1056544903ccf6685a6d83978c-V.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
Sta ti je to 4G+?
Koliko ja znam ima samo 3G,3,5G tj HSDPA i 4G?
Ja sam na Vipu i meni pise 4G stalno.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
Koliko znam i Vip ima 4g+, verovatno nema u svim gradovima kao ni Telenor. Kada moju karticu ubacim u P10 lite ili Honor 8 lite npr, mreza je 4g +, vratim u moj telefon samo 4g. Pa mi je malo cudno da jeftiniji i starjji modeli podrzavaju nesto, a ovaj nece.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
I moj se updateovao ali bez face unlock opcije..mozda zato sto sam ruzan?!

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno