Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Ovo je samo mišljenje, da je prozivka, znao bi 🤤😆

Bitno da se nešto vrti još uvek, imaju ga na radaru. Za te novce nema primedbi, praktično je shaomi medju smart satovima x)
 
Povezao sam sad gt2 pro sa ajfonom i u notifikacijama vidim da su uključene samo sms i whatsapp poruke, nema vibera? Jel to do mene samo nešto jer mislim da sam video kod jednog druga da mu stižu viber poruke na gt2 pro preko ajfona?
 
U nekoj temi sam video da neki huawei sat ne radi sa iPhoneom, mislim da je watch 3, a za gt2 pro nisam probao na appleu. Bitno da ti stize. Meni sms na Samsungu stiže duplo na sat :/
 
Sa mojim satom izgleda nešto nije u redu. Juče skinut sa punjača oko 15h na 94%, povezan na iphone i do sad sa stotinak viber poruka baterija pala na 93%. Nikad nisu toliko padali procenti, a ovo je prvi put kako sam uključio sve notifikacije, do juče samo pozivi i sms. Gt2 pro je u pitanju
 
Vrati ga nazad baterija curi presporo.
 
Ja bas imam dosta primedbi na moj sat. Cesto mi ne stigne obavestenje za poruku, retko detektuje sam, da trcim, ili vozim biciklu awd je ukljucen, spavanje mi ne pokazuje dobro. Probudim se u toku noci, pokrijem cerku, odem na wc, vratim se u krevet ne zaspem odma, znaci sigurno 5minuta i duze sam budan, a to sat uopste nije detektovao. Brojanje koraka je promasena stavka na ovom satu. Jutros sam se probudio sa 10k koraka Trenutno mi sat pokazuje 10068, a health app 21118
Sinhronizaciju sat/tel je pre radio redovno, sad vise nece. Baterija 5 dana max, tu nesto nisam dobro namestio. Iskljucio sam auto. merenje stresa i spo2
Sad malo i dobre kritike. Brzo se poveze, na gps, muzika se dobro cuje na slusalicama, lepo izgleda na ruci i ako mi se znoji ruka jako, ali ajde toplo je napolju.
Sto se tice pracenje gps-a dok trcim i vozim bajs, tu je bas precizan
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-26-15-26-17-007_com.huawei.health.png
    Screenshot_2022-08-26-15-26-17-007_com.huawei.health.png
    80.1 KB · Pregleda: 68
  • IMG_20220826_153709.jpg
    IMG_20220826_153709.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 51
Opet kazem. Moguce da nesto nisam dobro namestio u health app, pa mi zato toliko srče bateriju
 
Uključen ti je always on ako ti traje 5 dana. Mislim da je za tebe bolje da uzmeš Samsung ili Apple.
 
Onda imaš neki problem sa satom. Meni baterija već 3 godine konstantna 12-15 dana.
 
Kako vama stoje podesavanja za health app?
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-26-17-01-09-347_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-26-17-01-09-347_com.miui.securitycenter.jpg
    63.3 KB · Pregleda: 48
  • Screenshot_2022-08-26-17-02-42-154_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-26-17-02-42-154_com.miui.securitycenter.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 29
  • Screenshot_2022-08-26-17-04-08-245_com.huawei.health.png
    Screenshot_2022-08-26-17-04-08-245_com.huawei.health.png
    80.2 KB · Pregleda: 31
Slično.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220826_120101_Settings.jpg
    Screenshot_20220826_120101_Settings.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 28
  • Screenshot_20220826_120203_Health.jpg
    Screenshot_20220826_120203_Health.jpg
    39.9 KB · Pregleda: 54
Odakle skidate app health? Ja imam neku verziju 11 i kada hocu update, buni se i nece da uradi.
 
Ja sam koliko se sećam skinuo iz app gallery ali beše davno. Sad sam na 12.1.6.320
 
Ugasen je. Sljamsung je jos gori sto se tice baterije, a epl hmmm, nema sanse
Promeni temu (whatch face) na satu, probaj sa nekom default jednostavnijom pa vidi sta se desava. Neke teme su lose odradjene pa jos ako imaju dosta informacija koje prikazuju, zna da posrce bateriju.
 
Posto sam upravo poklonio drugaru gt2, sta uzeti drugo ne preterano skuplje posto nema razloga, na gt2 me je jako nervirala fluidnost kretanja kroz meni kako deluje usporeno i ko da radi na 7fps, bas kao oni najgori kinezi, sve ostalo je bez zamerke, od trajanja baterije do izgleda. Bitna mi je baterija i da tecno ide kroz meni i eto osnovne funkcije ko gt2 da ima. Gt2pro sam gledao ali nije mi nesto po meraku, obicni mi bio lepsi. Ne znam kakav je mozda mi watch /:
 
Posto sam upravo poklonio drugaru gt2, sta uzeti drugo ne preterano skuplje posto nema razloga, na gt2 me je jako nervirala fluidnost kretanja kroz meni kako deluje usporeno i ko da radi na 7fps, bas kao oni najgori kinezi, sve ostalo je bez zamerke, od trajanja baterije do izgleda. Bitna mi je baterija i da tecno ide kroz meni i eto osnovne funkcije ko gt2 da ima. Gt2pro sam gledao ali nije mi nesto po meraku, obicni mi bio lepsi. Ne znam kakav je mozda mi watch /:
GT3!
 
Posto sam upravo poklonio drugaru gt2, sta uzeti drugo ne preterano skuplje posto nema razloga, na gt2 me je jako nervirala fluidnost kretanja kroz meni kako deluje usporeno i ko da radi na 7fps, bas kao oni najgori kinezi, sve ostalo je bez zamerke, od trajanja baterije do izgleda. Bitna mi je baterija i da tecno ide kroz meni i eto osnovne funkcije ko gt2 da ima. Gt2pro sam gledao ali nije mi nesto po meraku, obicni mi bio lepsi. Ne znam kakav je mozda mi watch /:
Gt2 pro ti radi identično kao gt2 classic, isti uređaj, ne znam što bi menjao za pro ako ti smeta spor rad. Jedino sledeće je naslednik ili da predjes na Samsung.
 
Nigde nisam napisao da bih promenio za pro, nego sam ga pogledao i ne svidja mi se bas iz tog razloga a i gt2 classic je puno lepsi. Samsung ne bih zbog baterije, pogledacu sta se nudi ovih dana pa da uzmem nesto, baterija da bude nedelju dana+
 
Nigde nisam napisao da bih promenio za pro, nego sam ga pogledao i ne svidja mi se bas iz tog razloga a i gt2 classic je puno lepsi. Samsung ne bih zbog baterije, pogledacu sta se nudi ovih dana pa da uzmem nesto, baterija da bude nedelju dana+
Lepši classic od pro?
 
I meni je lepsi. Pro mi deluje kao da je iz kineskog trznog centra.
 
Da, puno mi je lepsi classic od pro posebno uzivo kad ih stavis jedan pored drugog, btw ukusi su razliciti
 
Naravno. Samo moje zapazanje.
 
Classic izgleda više kao klasičan sat. Ja sam hteo prvo da kupim Classic ali kad sam video pro nisam imao dilemu, gt2 pro mi je neuporedivo lepši i deluje skuplje i premium u odnosu na classic.
 
Ja gledam da zamenim moj gt2 pro, malo mi dosadio. Koji je sat sa najvećim ekranom, a da nije preskup i da ima custom wf?
 
Ako vam se gt2 serija ne svidja zbog sporog LiteOS sistema tu vam je GT3 serija sa HarmonyOS-om (doduse i dalje je baza LiteOS). GT3 sa celicnim kucistem, klasicnim viljuskama za kacenje kaiseva i ne bas dobrom zastitom za ekran. GT3 pro je slican GT2 pro kako po izgledu tako i po materijalima pa kome se ne svidja GT2 pro, verovatno nece ni GT3 pro.

Nesto naprednije i drugacije je Huawei Watch 3 serija (pro model). Dva operativna sistema, dva procesora...Harmony OS baziran na Androidu, baterija od 3 do 12 dana u zavisnosti sta se koristi i varijacija LiteOS-a kad se sat prebaci u Ultra-battery mod, baterija moze i preko 21 dan da traje. Pro model odlicno izgleda, masivno, sa klasicnim viljuskama za kacenje kaiseva (kao gt2 classic) titanijumsko kuciste, keramicka pozadina i safirno staklo preko ekrana.
 
Taj Huawei Watch 3 pro od 48mm je za mene, samo da mu padne cena
 
Cena mu je slicna (classic varijanta, kozna narukvica) sa GT3 pro.
 
Nazad
Vrh Dno