Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Kako mogu promjeniti sad drzavu? kad sam pravio account stavio bosna kao drzavu
Uloguješ se na tvoj huawei nalog i promeniš državu na Britaniju, ali prvo raskači sat. Instaliraj Health app posle toga poveži sat i cepaj.
 
istrazujem jos uvijek sat i za sad mogu reci da je odlican :) ima par mana ali to je pretezno softwerski... interesuje me jel postoji sansa da se na samsungu note 10 iskljuci brojanje koraka preko telefona? jer sam primjetio kad mi sat niej na ruci huawei health i dalje broji korake preko telefona :/
 
istrazujem jos uvijek sat i za sad mogu reci da je odlican :) ima par mana ali to je pretezno softwerski... interesuje me jel postoji sansa da se na samsungu note 10 iskljuci brojanje koraka preko telefona? jer sam primjetio kad mi sat niej na ruci huawei health i dalje broji korake preko telefona :/
xaxa, to svakog prvo interesuje, ako pitas huawei podrsku recice ti da on sve to uzme u obzir, sabere, oduzme, pomnozi i podeli i dobije tacan podatak, a ako i dalje nije tacno da stavis telefon u dzep kad vozis auto :)

ako mene pitas... da ne trolujem :)
 
ma dobro malo ce trebati i vremena da se naviknem na ovaj sat nakon samsunga :) ma mogli bi oni ovo sve ispeglati da hoce ali koliko citam nece da se potrude...
 
istrazujem jos uvijek sat i za sad mogu reci da je odlican :) ima par mana ali to je pretezno softwerski... interesuje me jel postoji sansa da se na samsungu note 10 iskljuci brojanje koraka preko telefona? jer sam primjetio kad mi sat niej na ruci huawei health i dalje broji korake preko telefona :/
Ту опцију даје 'модована' апликација.
 
ja sam mislio da je "modovana" verzija sluzi samo za watch faces
Оставићу линк,па ако није дозвољено,нека модератор избрише:
У врху странице изабери "MODIFIED HEALTH APP" ,када ти отвори имаћеш избор да скинеш неколико верзија.Изабери најновију ,где поред пише "no step" ,то је варијанта која узима податке само са сата.И све остале опције нормално раде.
 
Jutro drustvo :) jutros sam primjetio novi problem s satom! Radi se o tome kada sam u Autu telefon je spojen na bluetooth android auto i kada primam pozive poziv mi ide na sat i preko sata pricam nikako ne mogu da prebacim da pricam preko mikrofona od auta... Primjetio sam kada sad otkacim sa bluetootha onda normalno opet rade pozivi u autu! Jel imao neko isti problem?
 
Jutro drustvo :) jutros sam primjetio novi problem s satom! Radi se o tome kada sam u Autu telefon je spojen na bluetooth android auto i kada primam pozive poziv mi ide na sat i preko sata pricam nikako ne mogu da prebacim da pricam preko mikrofona od auta... Primjetio sam kada sad otkacim sa bluetootha onda normalno opet rade pozivi u autu! Jel imao neko isti problem?
I sto i kod mene... Ja imam slušalice, sat, i auto. Slušalice palim po potrebi, pa nemam problem, ali isti problem imam u autu... Dok nisam imao sat, bio je jedan dostupan uređaj (auto), i telefon se povezivao na njega. Sada je problem jer su dva dostupna uređaja (auto i sat).
Da li je moguće možda nekom aplikacijom napraviti pravila, tako da npr ako se u dometu telefona pojavi BT u autu, koristi njega, a su u dometu slušalice, koristi nih...?
 
ne znam ni ja :/ dok sam imao samsung gear s3 nikakvih problema nisam imao sto se toga tice... mozda nam neko pomogne mozda ima neki trik ili sl... bas sam gledao u bluetooth postavkama za sat pise za calls da je iskljuceno...
 
Mislim da postoji postavka neka na satu ili telefonu, ako se javis na sat da poziv ide preko sata. A ako se javis na drugi uredjaj (telefon ili auto) ide preko tok uredjaja. Ja za sada nemam nikakvih problema sa javljanjem. Ista kombinacija sat, auto i telefon.
 
Mislim da postoji postavka neka na satu ili telefonu, ako se javis na sat da poziv ide preko sata. A ako se javis na drugi uredjaj (telefon ili auto) ide preko tok uredjaja. Ja za sada nemam nikakvih problema sa javljanjem. Ista kombinacija sat, auto i telefon.
blago tebi :D evo bas citam na dosta foruma da raja ima te probleme.... neko je napisao da se instalira stara verzija health aplikacije verzija 10 kao tad radi normalno
 
Ja sam imao sličan problem, ali sam u BT podešavanjima kod uređaja isključio opciju za pozive i od tada više nemam problem.

Edit: sad videh da je to vec pominjano, izvinjavam se
 

Prilozi

  • Screenshot_20220510-112958_Settings.png
    Screenshot_20220510-112958_Settings.png
    175.7 KB · Pregleda: 84
Nemam taj problem u kolima, ali mi ide npr na sat prvo ako imam bt sluške što me takođe nervira 🤣 .
 
Ja imam isto taj problem, sat je GT3, i ne uspevam da ga resim, a bas nervira.
 
rjesenje koja pomaze izvor sa drugog foruma da se iskljuce kontakti na satu i onda nema vise tog problema... ali onda kad neko zove na satu ne pise ime ko zove samo broj!
 
jel neko dobio novi update? meni izbacuje da jos nema novog update za sat
 
Ne.. Iz Vip-a, GT2..
 
Пише да сада петал мапе долазе као прединсталиране и има нека побољшања у вези праћења сна
 
Поздрав свима, од скоро сам власник гт2 сата.
Највише ме занима да ли always on оставља било какав burn in?
Поред тога, колико видим проблем је и код других, време ми уопште не показује, апликација користи локацију нон стоп, телефон је OnePlus, андроид 11. Пријављује ми да проверим интернет конекцију.
Такође, само сам инсталирао апликацију, мислим да ме није ни питао за државу, имам ли шансе некакве да бирам нове watch face-ове на апликацији, не даје ми ту опцију?

Што се тиче апликације, она је на 10.1.1.312, а сат на 1.2.13.56, пријављује ми грешку када хоћу да проверим има ли шта новије.
 
Druze moj savet ti je da tresnes nesto za smirenje i da vratis jedno 20 strana unazad i korak po korak. Secam se samo da sam imao isti problem sa vremenskom prognozom kad sam prelazio sa Mate 20 pro na S21U, podesio sam da Health app uvek ima pristup lokaciji.. Kao sto rekoh sve detaljno imas unazad u temi, svi su prosli taj manevar.
 
Што се тиче времена хвала пуно киденцету, успео сам то да средим у пар корака. И даље је апликација из продавнице све регуларно.
 
Blago sam razočaran sa hardverske strane sa huawei gt2e, već drugi po redu koji je dobio ove bele linije ispod stakla, kao da je vazduh ušao, na prvom posle par meseci se pojavilo, na drugom posle nepunih 1.5 godine, videćemo sa trećem
 

Prilozi

  • IMG_20220524_154121.jpg
    IMG_20220524_154121.jpg
    114.5 KB · Pregleda: 69
  • IMG_20220524_154105.jpg
    IMG_20220524_154105.jpg
    110 KB · Pregleda: 69
Nazad
Vrh Dno