Šta je novo?

HTC U12 Plus

Videćeš kad budeš 'vlasnik' jednog moćnog U12+ :) taj fp otpozadi je mnogo zgodniji od fp na home button. Imam drugi fon sa fp optozadi, sjajan položaj!
A ti ako nemaš u Valjevu U12+ da vidiš, kad budeš došao u BG, pravo u Vip u Knez da vidiš fon, fon izgleda onako moćno baš, premijum izrada, kamera top, zvuk wow, ne smeš da ga pustiš u radnji (ne znam broj Vipa, u delu bližem Terazijama); nije da favorizujem, ali stvarno izgleda moćno; evo npr meni izgleda moćno i XZ2 veliki, tu su negde po kvalitetu izrade. S tim što 'ovaj što stavlja katanac na radnju uskoro' ima wowww zvuk, nikad čuo nisi takav. :D
 
Ne znam kako moze fp pozadi da bude zgodniji od fr napred kao na U11?
 
I meni isto odgovara kada je naprijed fp

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Netačni. Vadim fon već mi prst otključak na fp.. Stoji fon na stolu ja ga otključam na fp a ne dižem ga. Meni su registrovana oba kažiprsta i oba palca tako da nemam problema..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Praktičniji je fp sa prednje strane ali i ruži izgled telefona. Lepše je kad na prednjoj strani nema nikakvih fizičkih dugmića.
 
Netačni. Vadim fon već mi prst otključak na fp.. Stoji fon na stolu ja ga otključam na fp a ne dižem ga. Meni su registrovana oba kažiprsta i oba palca tako da nemam problema..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Taj famozni argument... I šta radiš onda dok je fon na stolu otključan, nabadaš kažiprstom ko tetka na pisaćoj mašini i potrošiš 2 minuta za nešto za šta ti sa telefonom u ruci treba 10 sekundi. Baš ubrzava rad otisak napred nema šta, ne znam kako japiji čiji je svaki sekund dragocen preživljavaju sa otiscima pozadi :D
 
Možda hoće da pročita samo poruku a da ne odgovara na nju ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Možda hoće da pročita samo poruku a da ne odgovara na nju ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Upravo ovo.. Pogledam obaveštenja ako me ne zanima nastavim da radim ako me zanima uzmem odgovorim i tako..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma kažem ja, vreme je novac
 
Praktičniji je fp sa prednje strane ali i ruži izgled telefona. Lepše je kad na prednjoj strani nema nikakvih fizičkih dugmića.
Biće to još malo, počeli su da stavljaju polako igrači built in display fingerprint, tako da neće biti mučenja + čista prednja strana :)
 
Šta bi sa exodusom? Hoće li nova tema da se otvri za fon? Imam par pitanja u vezi tog fona.
 
Upravo ovo.. Pogledam obaveštenja ako me ne zanima nastavim da radim ako me zanima uzmem odgovorim i tako..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

U danasnje vreme ako bas to zeli da uradi, da pogleda nesto/procita takodje ne mora da ga podize sa stola iako je fp pozadi, double tap to wake up, vidim sta mi treba i to je to....
 
Stigao mali apdejt
698f9e7e1637175565d988259102a5b0.jpg


Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Nisam. Nisam jos nista uzeo,cekam jos neko vreme.
 
Sad sam se setila da si rekao da kad si hteo da uzmeš U11, da ga više nije bilo.
A šta sad čekaš, da padne cena U12+? :) Ako to čekaš budi obazriv, može da se desi da nestane. Tako sam ja čekala jedan model da pojeftini a on nestao (prodat).
 
Pa to :) ma ne verujem da ce nestati iz ponude u Vipu, jer ne verujem da im se prodaje bas dobro po toj ceni. ;)

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ево и мене да се упишем.
Користи ли ико ово стискање и да ли постоји било која паметна употреба тога?

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Sa srecom da ga koristis. Ja samo za lampu koristim stiskanje,a mozes za jos dosta stvari da podesis.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Ево и мене да се упишем.
Користи ли ико ово стискање и да ли постоји било која паметна употреба тога?

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

Mod za jednu ruku mi je odlična stvar (kucni ivicu ekrana dva puta), a pritiskanje koristim za screenshot,
 
Тај мод је прво што ми је запало за око, међутим имам неки утисак као да је телефон мали наспрам ми а2 који сам користио до сада тако да ми те акробације прстима не падају тешко

Генерално сам задовољан телефоном, један скроз занимљив телефон ако му занемаримо цену
 
To sto HTC napusta U seriju ne znaci da nece proizvoditi flangship uredjaje. Bila je M serija pa U ko zna sta je sledece...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ево и мене да се упишем.
Користи ли ико ово стискање и да ли постоји било која паметна употреба тога?
Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
E Patricije... svaka ti čast kako si uspeo da ih nagovoriš da ti daju U12+. Jesi li ga doplatio s obzirom da je on mnogo skuplji od HTC 10?

Apropo tvog pitanja za 'stiskanje', pošto ja koristim HTC U11, ja lično sam oduševljena opcijama Edge sensa, odnosno kako ti to zoveš 'stiskanje'. Veruj mi da mi telefon uopšte ne bi bio toliko upotrebljiv da nemam te Edge sence funkcije. Obožavam ih; koristim ih svakodnevno. Pretpostavljam da je to 'stiskanje' na U12+ još bolje, to jest da ima širok raspon stiskanja u odnosu na U11. U11 ima dve opcije Edge Sense: kratki stisak i dugi stisak, i sad tu možeš da podesiš šta ti je najvažnije na telefonu da koristiš da ti bude u ta dva stiska. Ja sam podesila ono što je meni najvažnije i mnogo mi znači, jer mi je to prečica da dođem do funkcija telefona koje najčešće koristim jednim stiskom. Po meni je to funkcija 'par excellence' koju nema ni jedan telefon.

Prosto mi je žao ako HTC sa svojim glupim potezima potopi sebe kao Titanik; toliko imaju dobrih inovativnih opcija koje nijedan drugi brend nema, koje su fantastične i koje bi mogli da razvijaju, ali ja to ne mogu da im objasnim...

Ne mogu ti dalje pomoći po pitanju Edge sense funkcija na tvom super hiper Mega ultra telefonu, pošto ja nemam toliki raspon Edge sense funkcija zbog čega mi je mnogo žao. Obavesti me kako napreduješ sa tim funkcijama. :)
I srećno sa super mašinom! :D
 
Neki savet za staklo na ekranu.Da li postoji staklo sa uv lepkom s'obzirom da je zakrivljeno staklo.

Za vikend sam pazario U12+ u saturnu po neverovatnoj ceni od 499e :)
 
Nazad
Vrh Dno