Šta je novo?

HTC U 11

86df19237cc8166cf11d201315e73ad7.jpg
 
To je nesto do tebe, ja normalno otvorio sa drugog racunara, izlogovan. A i public je, siguran sam 100%
 
Да ли постоји неко добро каљено стакло за овај телефон да се нађе код нас? Да належе лепо преко целог екрана од једне до друге ивице.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Да ли постоји неко добро каљено стакло за овај телефон да се нађе код нас? Да належе лепо преко целог екрана од једне до друге ивице.


Sent from my iPad using Tapatalk
Meni je za 15 dana stiglo iz Kine vrh staklo. Imak mislim. Vrh leze, bolje je od onih od po 20e, a kosta 6. Imas unazad par strana okacio sam kako izgleda i link ka prodavcu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Dajte neke preporuke za teme, ove fabricke su mi blagi kršić

S8+ TT
 
Iskreno, napravim "sam" temu u smislu editujem boje koje se koriste, i promenim font. Ostalo sve mi je smešno (što se nalazi u temama ostalih)...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sad ja hteo da kažem, teme su za decu. Staviš boje koje su ti ok, font koji ti se sviđa i to je to. Eventualno kupiš icon pack, a ja ih imam kupljenih par i tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne nadjoh u temi preko pretrage, ali da li je ko probao modovanu google kameru na ovom telefonu?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ne nadjoh u temi preko pretrage, ali da li je ko probao modovanu google kameru na ovom telefonu?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
Probao ja. Moze da izbaci nekada bolju sliku ali je to jako nestabilno i ne isplati se rizikovati. Od poslednjeg update-a stock kamera ima sve sto treba.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Aha, par nas. :) Radi odlično.

@djordjesl ne znam da li si probao novije verzije modovane kamere, ali otkad sam stavio neku noviju (čini mi se 3.4), sve je kako treba, nijedanput nije pukla.
 
Poslednja izmena:
Poslednja verzija je 4.0 (ako u medjuvremenu nije izasla neka nova :D). Poenta je u hdr+ opciji.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Za 3.8 kazu da je najbolja od svih, to sam na vise mesta citao (xda, 4pda.ru i sl. forumi).

Moto Z via Tapatalk
 
Koliko vidim, Edge sense long press radi samo kad je telefon otključan (stavio flashlight)? A short press (camera) radi i kad je zaključan.
Da li koristi neko ovu fabričku Touch Pal tastaturu? Vredi li čemu?
Stock sms aplikaciju ću zaobići, nervira me kada delivery report pišti I stiže kao poseban sms

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko vidim, Edge sense long press radi samo kad je telefon otključan (stavio flashlight)? A short press (camera) radi i kad je zaključan.
Da li koristi neko ovu fabričku Touch Pal tastaturu? Vredi li čemu?
Stock sms aplikaciju ću zaobići, nervira me kada delivery report pišti I stiže kao poseban sms

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Meni radi long press i kad je telefon zakljucan, probao sam flashlight. Verovatno ti nije stiklirana opcija da radi i kad nije upaljen ekran.

Ja koristim fabricku tastaturu. Meni je okej, zna nekad da se zaglupi prilikom brzog kucanja tj ne isprati brzinu kucanja.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
TouchPal je smeće, sa GBoard nemam nikakav problem.
 
+1 za Gboard..
@sysninja koliko je trebalo da stigne slickwraps? Naručio prošle nedelje, još stoji processing na sajtu... -.-

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Trajalo je podosta... Nešto su usporili.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni radi long press i kad je telefon zakljucan, probao sam flashlight. Verovatno ti nije stiklirana opcija da radi i kad nije upaljen ekran.

Ja koristim fabricku tastaturu. Meni je okej, zna nekad da se zaglupi prilikom brzog kucanja tj ne isprati brzinu kucanja.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Takodje i meni radi i kad je fon zakljucan.

S8+ TT
 
Jesam li ja to lepo ispratio da ovi generic Aliexpress USB c - 3,5mm adapteri ne rade sa U 11? Tako nešto pišu na xda. Ima li preporuka za neki koji radi a da nije original?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jesam li ja to lepo ispratio da ovi generic Aliexpress USB c - 3,5mm adapteri ne rade sa U 11? Tako nešto pišu na xda. Ima li preporuka za neki koji radi a da nije original?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Nope, they don't work [emoji1]
f93e056d0a52e4861448be981cfd8b87.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pozz drustvo uskoro kupujem telefon da li je dobar izbor HTC U11 ?
 
Stigao mi rugged armor sa alie. Skroz sam zadovoljan [emoji4]
9d411f7abac9a9d17d5a88868b8ce088.jpg
dbe77872a3cc608bf2e6df9018e934c6.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni još slickwraps nisu ni poslali. Neki zastoj imaju... Sad su nasli

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno