Šta je novo?

HTC U 11

Ne znam kakav je jer sam ga od kada sam ga kupio držao 4 puta van spigen case-a i to kada ga izvadim da očistim [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislim da otisci pobeđuju. [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ko još u današnje vreme nosi fon bez case-a..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel se igrao neko sa Romovima? Smorio me stock pa reko da malo menjam.. Dal ima neki Google play edition itd

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo da vam se javi jos jedan prezadovoljan novopeceni vlasnik telefona htc u11. Baterja je za mene odlicna, dizajin prelep (prvi put da mi je bilo zao sto moram telefon da stavim u futrolu). Kamera fenomenalna. Brzo i fludno radi. Imam za sada jedno pitanje. kada pritisnem fingerprint skener aktivra se google. Moze li to da se iskljuci?
 
Kada pritisnes otisak, vrati te na home, a kada zadrzis prst na otisku onda pokrece google assistant.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Stock camera vs gcam night sight
6d8575da77433e32d2a5589352dc7d0c.jpg
049764fe61b600c11accd2f3aac397a1.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Koju google cameru koristis?
 
Ja sam takođe instalirala tu gcam koju pominje The Punisher, ali meni se ne sviđa. Noćne slike izgledaju kao dnevne (prema mom mišljenju, stock U11 je bolja), a ono što mi najviše smeta je to što nema manuelan mod nego samo automatki; to mi deluje kao kamera za decu jer bi i oni dobili isti kvalitet fotke sa automatskim HDR modom. Dobila sam nekoliko predloga za gcam, probaću ih sve (kao i tu iznad predloženu), pa javljam utiske.
 
Hvala.

Probao neko: gcam_pixel3mod_1.3_build.6.1.021?

Koristim ju ja već neko vrijeme, izvrtio sam nekoliko verzija i ta mi se zasad čini kao najbolji kompromis između kvaliteta noćnog moda i stabilnosti.

a ono što mi najviše smeta je to što nema manuelan mod nego samo automatki; to mi deluje kao kamera za decu jer bi i oni dobili isti kvalitet fotke sa automatskim HDR modom.
Ja baš preferiram point-and-shoot kamere, ne volim da se previše igram sa podešavanjima, a telefoni ionako nisu za neki ozbiljniji vid fotografije. Doduše, više nemam volje ni da se zezam sa ROM-ovima, najbolje mi je kada sve savršeno radi out of the box, zato ću i da pojurim Pixel 2 nakon zime.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ljudi spiged rugged armour spas života.
Maska je mnogo dobra, već drugi put žestoko telefon pada i ništa.

Jednom izbijen iz ruke loptom i na beton ništa, danas sa visine grudi direkt na pločice na ekran i ništa.. Nemam reči kolko je dobra maska [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Telefon posle dva meseca mogu kaze odlican. Mozda jedino mana ekran i malo baterija. Sve ostalo super.
 
Meni lcd uvek više odgovarao..
Baterija je sasvim okej..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam takođe instalirala tu gcam koju pominje The Punisher, ali meni se ne sviđa. Noćne slike izgledaju kao dnevne (prema mom mišljenju, stock U11 je bolja), a ono što mi najviše smeta je to što nema manuelan mod nego samo automatki; to mi deluje kao kamera za decu jer bi i oni dobili isti kvalitet fotke sa automatskim HDR modom. Dobila sam nekoliko predloga za gcam, probaću ih sve (kao i tu iznad predloženu), pa javljam utiske.
Da li si isprobala jos neke kamere kakvi su ti utisci, koja je po tebi najbolja?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel koristi neko neki drugi rom?
Hoću da ga rutujem, pa ako neko ima predlog za dobru kombinaciju tom-kernel da ne zadovoljan..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde je pametno odneti telefon da zamenim port za punjenje? Nešto zeza malo a video sam da nije komplikovano zameniti niti smatram da je skupo.. Al gde odneti to je već pitanje..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
ProMobi servis.
 
Ne vidim na ProMobi sajtu da rade sa HTC-om?
 
Problem je što nisam iz bg. Ne znam šta mi je činiti..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nije mi jasna logika da prvo dobije stariji uređaj Pie, pošto je to kontra sa redovnom praksom proizvođača, ali meni odgovara

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde je pametno odneti telefon da zamenim port za punjenje? Nešto zeza malo a video sam da nije komplikovano zameniti niti smatram da je skupo.. Al gde odneti to je već pitanje..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ako sve ostalo na telefonu radi ok, a i sam port radi, ali malo zeza kako ti kažeš. Ja bih to savetovao ne diraj nista i puni ga bežično. Sada vidim da nema bežično punjenje što mi je neverovatno. Moja greška, može da se briše post :-D

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisi. [emoji3] U11 Nema bežično punjenje

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Najviše me zeza zbog slušalica.. Punjenje je odlično

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno