Šta je novo?

HTC U 11

Jeste, 6.1.013

Nego meni izbaci iz aplikacije ako ne stisnem odmah da slikam. Posle radi ok. Samo prva slika mora po otvaranju night opcije.

@loznica

Vid stvarno, nešto je tamo...
 
Malo zeza night mode crn ekran i to, ali barem može da slika.. Sve ostalo mi radi super..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stock camera vs gcam night sight
6d8575da77433e32d2a5589352dc7d0c.jpg
049764fe61b600c11accd2f3aac397a1.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako si mislio da je druga fotka bolja, pa i nije... Prva ima draamtičnost baš kako treba za noćnu fotku, a druga je kao da si upalio reflektor...
 
^^Sve zavisi od ličnih preferenci, neko više voli "realnije" fotke, npr. onakve kao na Mate 20 Pro, meni se lično više dopada GCam fazon, za noćne uslove mi je bitno da se vidi što više detalja, uz što manje šuma, pa makar izgledalo kao obasjano reflektorom.
Elem, opalio sam par fotografija sa night modom u kućnim uslovima, razlika je drastična, zadovoljan sam, ipak treba imati u vidu da nije Pixel. Doduše, app je još dosta nestabilna i često izbacuje, pogotovo na prvom pokušaju, uz crn ekran kad se prebaci na night sight, nadam se da će uskoro to ispeglati.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo i ja malo da referišem kakvo je stanje telefona, upravo napravljen screenshot sot-a;
Telefončić za svaku preporuku, definitivno :)

1b515712a9bb106281aaff16887cd47c.jpg
 
Evo nekih utisaka nakon vise od mesec dana koriscenja uredjaja. Telefon sam po sebi nije u meni izazvao neki woow efekat, ni na pocetku ni posle mesec dana koriscenja. Izrada je standardno dobra. Tu nemam nikakve zamerke. Ali ono sto mi najvise smeta je sto u pojedine aplilacije mora da udje iz drugog puta. Prijavljuje neku gresku. To mi se recimo ranije nikada nije dogadjalo i ako jeste to je bilo jako retko. Sam uredjaj radi dobro. Sve je to cisto i glatko, ali opet mozda se covek navikne pa mu je to normalno. Ono cime sam najzadovoljniji je baterija. Do sada nisam imao telefon koji je mogao da iznese ceo dan bez punjaca. Mozete videti sliku i uveriti se da je baterija na ovom uredjaju nesto najbolje sto ce te dobiti na njemu.
cf01ac08781bf00818cd794d8b7f9150.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kakvu grešku prijavljuje?
Prvi put čujem, nije mi se nikad desilo


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ni meni isto dok sam ga koristio godinu dana

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Recimo ovo mi se uvek pojavi kad hocu da otvorim ebanking app.
5f5ac5e80a39b8e910cddc8342919454.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To se zahvali tvojoj banci za app.

Ili probaj da uradiš clear data i cache, da obrišeš sve od aplikacije, onda je uninstall i posle install.
 
Jedan factory reset i da vidiš kako će sve da radi.

Ako ni tad ne radi, onda flesuj neki rom noviji. Ako nema noviji onda stariji.

Ja godinama nisam video force close.
 
Benchmark app nije u razvoju odavno, tako da nije ni čudo što imaš fc

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nikad mi se nije desio force close osim kada je mts bio zajebao svoju aplikaciju, kad su uradili update sve je došlo na svoje..
To je do aplikacija ne do telefona..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni se desio 'Force stop' ali na drugom telefonu (na na U11), međutim ispostavilo se da je trebalo samo apdejtovati aplikaciju. Kako god, svi koji imaju neka iskustva sa tim 'force stop' pominju da je aplikacija u pitanju, a ne telefon.
 
U11 life počeo da dobija android pie.
Pretpostavljam da ćemo i mi do kraja godine.
 
Nećemo. Ko zna kad će pustiti nama.
U11 Life je Android One uređaj.
Još nema apdejta ni na vidiku za U12+.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako god, najavili su.
Screenshot_2018-12-01-22-10-12.jpg
 
A dobro, bitno je da je official potvrđen.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Došlo vreme da su Samsung i Xiaomi ažurniji nego HTC :(

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Auh kakav je ovo sapun od telefona. Nemojte da ga koristite bez zastite,inace pod garancijom leti iz ruke.

Koristio brdo telefona,ovo nije normalno koliko klizi.

Zvucnicima razocaran. Jeste da je proslogodisnji model,ali ovo je trebalo mnogo bolje da bude,s'obzirom da je ovo HTC

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sapunčina najveća, nije moguće koristiti bez zaštite.
Mada ono, kod mene ide u kejs svakako ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pola sata mi je bilo mucno bez zastite da ga koristim,klizi ne daj boze.

Koristio i druge uredjaje sa staklenim ledjima,ali ovo do sada nisam video.

Sta su oni napravili,to samo oni znaju. Tuga

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni je i sleteo sa stola jedan dan sto nisam koristio silikonsku futrolu i razbio ledja, kacio sam sliku. Kao na karlingu je poleteo :D
 
I ja probao jednog dana da ga koristim bez case-a, jako nezgodno. A šteta, izuzetno lep telefon na oko, naravno lični utisak.
Što se zvučnika tiče, ja sam veoma zadovoljan, kapiram da ima i boljih, ali ima dosta i skupljih modela koji lošije zvuče.
Sve u svemu, veoma sam zadovoljan ovim telefonom, baterija uvek preko dan i po, često i dva (ne visim baš non-stop na telefonu), kvalitet izrade fenomenalan, ekran odličan, zvuk, kamera, edge sense... Kasno sam se setio da postanem poštivalac HTC-a, pošto vidim da im u poslednje vreme ne cvetaju ruže...
 
Auh kakav je ovo sapun od telefona ... Zvucnicima razocaran. Jeste da je proslogodisnji model,ali ovo je trebalo mnogo bolje da bude,s'obzirom da je ovo HTC ...
Gle, to da l' je klizav i da l' to nekome više ili manje prija, cool, subjektivna stvar, staviš ga u case kao i većinu 'modernih' sapunjavih telefona, ili ga ne staviš u case i kupiš drugi. I the end. Ali ovo sa zvučnicima nije uopšte subjektivna stvar, već poprilično objektivna tj. merljiva. Od U11 teško da može na prste jedne ruke da se pobroje bolji zvučnici sve sa najnovijim izdanjima telefona:
https://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620p6.php
Hajde, navedi mi bolje primere, ali sa objektivnim dokazom kao ovaj gore u prilogu.
Ti si na žalost dobio neki faličan model, što je baš šteta jer su mu zvučnici brutalni.
 
Slazem se sa misljenjem da je ovo jedan od najklizavijih telefona. Ne preporucujem da ga koristite bez zastite.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno