Šta je novo?

HTC U 11

Ovaj model izgleda lepse od 10-ke. 10 i 11 jedini konkretni telefoni gde covek zna HTC i dalje zivi.
 
[YOUTUBE]43_FyNy6SZU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]250KNOWoyNA[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Trenutno je na testu.

Opasan telefon. Po mojim kriterijumima (a trudim se da budem objektivan), najbolji telefon danas - performanse fantasticne, UI lepo sredjen, kamera brutalna.

Mana su, ko bi rekao, ledja (zbog NENORMALNOG klizanja i otisaka). Sem toga, ne vidim lose strane ovog uredjaja...

Bice tekst za par dana.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока

Jel gotovo testiranje? :)
 
Evo ima kod momka u Cg za 690e da se uzme.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]sfmmbwBSXXY[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa koliko sam primetio na svakom unboxingu i review ide providan case uz njega , ali ne stoji mu bas lepo , pored onakve fore sa menjanjem boja nema smisla
 
Krpica i maska zbog masnog stakla [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zato sto ga nema. :)

@ICE
Jeste, saljem teskt u redakciju veceras/ujutro, bice ubrzo i na sajtu. :)
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
[YOUTUBE]QjbuXCL1v1k[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]mj4ZpTA4Xew[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Oce li taj tekst vise [emoji2]

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Malo je danas frka u kancelariji, koliko znam, ali verovatno je i njima zelja da okace sto pre. Bice u toku dana svakako. :)

Nisam duzi test davno napisao... Jednostavno, bilo je materijala, U11 na mnogim poljima daje razloga za pisanjem.
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Samo cena u Srbiji i dalje nepoznata, a to je bar meni presudno kod kupovine ...
Telefon kao telefon je generalno super, sa svim svojim manama koje nisu toliko velike da bi se odustalo od kupovine [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
A koliku cenu očekuješ ? Računaj negde između s8 i s8+

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pisali su 750€ za EU cenu što je mnogo više nego u USA ...

Bilo je priče ovde da će da košta manje od S8 - moje mišljenje da od toga na žalost nema ništa.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
A dobro , madjari imaju povracaj od koliko , 22% ? pa gore/dole ja mislim da ce kod nas biti ipak malo jeftiniji od S8 , a ne znam iskreno kolika mu je zvanicna bas cena , ne verujem da ce htc preci 95,6 hiljada dinara , a iskreno ne ocekujem ni da ce toliko da bude nego nekih 5-10 hiljada jeftinije
 
640€ je OK cena za početak prodaje, samo što nema garancije.
Baš kod njega sam kupio Nexus 6P i ne bih se opet upuštao u takve avanture ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Razlog je da se i daleko jeftinije stvari ne kupuju sa obućarskom garancijom ...
Tačnije ovde ni takve nema, nego je u pitanju radna od 7 dana.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nikako da se pojavi kod operatera?


Tapatalk
 
Koju biste vi boju uzeli? Meni se siva svidja. Ne znam na kojoj boji su najmanje otisci vidljivi na pozadini.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Ako je telefon uredno kupljen u Madjarskoj, njegova garancija vazi preko IMEI broja i kod nas, tako bi trebalo. U HTC preko IMEI broja znaju da li je u garanciji ili ne, nije im potreban racun samo da je telefon placen i to registrovano kod prodavca.
 
@retype12345
htc-u11-colors-1.jpg


https://www.androidcentral.com...t-color-htc-u11-should-you-buy

Teška odluka, jedino znam da ne bih crnu i belu boju.



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na beloj se gotovo sigurno najmanje vide....premisljaoi bih se izmedju plave i "sive" , ali ovaj telefon cu ipak preskociti....ne verujem toj bateriji iako je zaista lep i sve ostalo je zaista odlicno na papiru , da se i dalje lozim na muziku preko zvunicka na telefonu ne bih se premisljao ni minut

@Creative mislim da to ne funkcionise bas tako , treba ti racun , tako bi to isto znacilo kad bi nasao razbijeni telefon na ulici i onda kao imas garanciju ? Nema sanse
 
Tamno plava i crvena... E sad zavisi koliko je ta crvena crvena... Da je malo jača bilo bi top, ovako mi i nije nešto...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na beloj se gotovo sigurno najmanje vide....premisljaoi bih se izmedju plave i "sive" , ali ovaj telefon cu ipak preskociti....ne verujem toj bateriji iako je zaista lep i sve ostalo je zaista odlicno na papiru , da se i dalje lozim na muziku preko zvunicka na telefonu ne bih se premisljao ni minut

@Creative mislim da to ne funkcionise bas tako , treba ti racun , tako bi to isto znacilo kad bi nasao razbijeni telefon na ulici i onda kao imas garanciju ? Nema sanse
Tako sam reklamirao M7, niko iz HTC nije trazio racun, samo su mi rekli da su kontaktirali Begram i da im saljem telefon, sve na osnovu IMEI broja

Mislim da je problem kad nema ovlascenog servisa u Srbiji.
 
Nazad
Vrh Dno