Ni ja se ne sećam onog budjavog sense 3.6, ne bih se vraćao tamo za sve pare ovog sveta.. Ako već hoćeš android 4.0, onda je Ivicin Inspiration 1.0.1 taj, ima sense 4.1,brz je i 99% stock, stabilan, baterija odlična, sve super.. Ako hoćeš JB, onda revelation, isto što i Inspiration, ali JB 4.1.1... Imaš i vipers, koji je dobar i ima brdo tweaks za menjanje svega i svačega.. Ja sam na revelation-u od kad je izašao, I čekam taj 4.1.2 sa sense 5 koji će biti bomba.. 🙂