Šta je novo?

HTC One

Citam da i m8 dolazi sa milion falinki, izgrebani ekrani, dugmici, izgrebane kamere. ali cu ga cekati u svakom slucaju. Tih deset dana ne menja nista, pa cu uporediti sa s5 i doneti konacnu odluku, mada sam i dalje blizi m8. Javljam kakav je dogovor.
 
Citam da i m8 dolazi sa milion falinki, izgrebani ekrani, dugmici, izgrebane kamere. ali cu ga cekati u svakom slucaju. Tih deset dana ne menja nista, pa cu uporediti sa s5 i doneti konacnu odluku, mada sam i dalje blizi m8. Javljam kakav je dogovor.

Nemoj nikad uzimati prve serije telefona. Nikad, nikad.

Zakačiće te neki problem sigurno. M8 ima više problema, dok S5 ima samo kamera problem (samo neće da upali kameru (koji je Samsung priznao i odmah se menja uredjaj))
 
Nemoj nikad uzimati prve serije telefona. Nikad, nikad.

Zakačiće te neki problem sigurno. M8 ima više problema, dok S5 ima samo kamera problem (samo neće da upali kameru (koji je Samsung priznao i odmah se menja uredjaj))

I meni je to u glavi i to mi predstavlja najveci problem da uzmem m8. Iskreno mnogo vazniji od kamere mi je zvuk u kome je m8 za tri koplja iznad, ali ako ce sa m8 biti bar priblizna golgota kao sa m7 onda ga nikada ne bih uzeo.
 
Ako ti je najvise do zvuka imas i bb z30.. po onome sto sam video na netu,ima iato tako dobar zvuk..e sad nije htc,i nije android..a i neznam dal ga ima kod operatera..
 
Dakle obicna providna folija? Neki odredjeni proizvodjac ili je svejedno?
 
a sto se ne bi isprsio tih ~10 eura i kupio originalnu HTC-ovu?
 
Dakle obicna providna folija? Neki odredjeni proizvodjac ili je svejedno?

Ja sam na proslom imao Jekod foliju, 4-5 meseci i samo sam jednu sitnu ogrebotinu primetio posle toliko vremena...bas se dobro pokazala, puno bolje od kineskih koje se relativno lako izgrebu (racunaj 1 mesecno da menjas kineske)...
 
Zna li neko (dandy mozda?) koliko kosta zamena displeja u Begramu? Ceo dan ih danas zovem na tel sa site-a, ali niko se ne javlja....
 
Ne znam uopšte kako bi ti to obračunali, pošto oni i ne mogu da zamene displej u svom servisu. Takođe mi je čudno da se baš niko ne javlja. Jesu oni ponekad lezilebovići i spajaju praznike, al' danas nije bio praznik.

Originalna HTC folija je bila jedno vreme u Comtrade retail prodavnicama, ali trenutno tamo nema ništa od HTC opreme nažalost, jer distributera ne interesuje da je uvozi, a mi nemamo mogućnost da sami finansiramo i sprovedemo uvoz i prodaju.
Nezgodna situacija u pogledu originalne dodatne opreme svakako. Ne znam kako ćemo se izboriti sa time, a moramo nekako taj problem da rešimo...
 
Ja bih kupio original zvucnik i dodatnu bateriju...
 
@dandy pa kakva mi je sudba ondaK? Ovlašćeni servis ne menja.... Da idem kod ovih divljih? :)
Nije mi neka frka jer čudno je ekran prso tj kao da je iznutra prso. Vidi se pukotina po celoj dijagonali ali kada se pređe prstom preko "ne oseca" se ništa. I kada se ekran upali ne vidi se prsotina :)
Kako sam dobio m8,ne znam uopšte da li mi se isplati da menjam ekran na ovom? Kapiram da je oko 200 evropskih?
 
Pa znas ona eksterna baterija, ili kako se to vec zove pravilno.

znam i imam je, ali afaik, ima vise modela kako zvucnika, tako i baterija... Za bateriju dobro, mozda i ima samo
htc+Battery+Bank+Rochus+Jacob_905.jpg
zvucnike ja ne znam ni da li proizvodi HTC, radi ih Beats Audio, ove sam slusao:
41zewbxLdbL._SY300_.jpg
ubijaju sa zvukom, ali i sa cijenom...
 
@dandy pa kakva mi je sudba ondaK? Ovlašćeni servis ne menja.... Da idem kod ovih divljih? :)
Nije mi neka frka jer čudno je ekran prso tj kao da je iznutra prso. Vidi se pukotina po celoj dijagonali ali kada se pređe prstom preko "ne oseca" se ništa. I kada se ekran upali ne vidi se prsotina :)
Kako sam dobio m8,ne znam uopšte da li mi se isplati da menjam ekran na ovom? Kapiram da je oko 200 evropskih?

Cekaj, kupio ili dobio m8?

znam i imam je, ali afaik, ima vise modela kako zvucnika, tako i baterija... Za bateriju dobro, mozda i ima samo
Pogledajte prilog 140828
zvucnike ja ne znam ni da li proizvodi HTC, radi ih Beats Audio, ove sam slusao:
Pogledajte prilog 140829
ubijaju sa zvukom, ali i sa cijenom...

Pa dobro, mene zanima kako sluzi ta dodatna baterija? Koliko kosta?
Sta preporucujes za zvucnike da radim? Msm koje da uzmem da je normalna cena?
 
Pozdrav svima, javljam se prvi put i potrebno mi je vase misljenje. Sobzirom da do sada nisam uradio update na svom HTC ONE telefonu a imam ga vec dva mjeseca interesuje me da li da to uradim ili ne? Dobijaju li se neka poboljsanja, gubim li podatke, gubim li Srpski jezik sa telefona i koliko je po vasem misljenju potrebno to uraditi? Inace Andriod verzija na mom telefonu je 4.1.2
a broj softvera je 1.29.401.16
Unaprijed hvala i pozdrav svima!!!
 
Po meni je bolje da uradis sve apdejte. Znaci na Android 4.4.2..
Dobija se dosta poboljsanja(neke nove stvari, fluidniji rad fona otd) i nista neces izgubiti.
 
@koyo
Koristi edit!
I uradi apdejt.
 
Ko jos misli kao The PunisheR ???

Ako se tako premisljas bolje nemoj da radiš, jer može da ti se desi (a i ne mora) nešto loše i da izgubiš sve podatke i ko zna šta još.

Na 4.1.2 bolje ostani, tebi ništa neće značiti, do sad ti je bio super.
 
Lol :)

Nećeš ništa izgubiti, samo ćeš dobiti. Slobodno uradi upgrade.
Jedino što ćeš morati da ga radiš iz jedno 3-4 koraka, pošto ti je već toliko stara verzija softvera.
 
Hvala svima pa i tebi Djilkosh-u iz NS :) bez obzira na to sto mi je to sto si napisao "TEBI NISTA NECE ZNACITI" zvuci vrlo vrlo ruzno!
 
Ko jos misli kao The PunisheR ???

koristis stvarno praistorijsku verziju, ako se dobro sjecam, to je bila prva, jos kad je tel izasao... Mozes za svaki slucaj da bekapujes sve sto ti je bitno (preporuka za Super Backup aplikaciju, free je), fotke prebaci na komp, i udri...
 
Nazad
Vrh Dno