Šta je novo?

HTC One

Hvala svima pa i tebi Djilkosh-u iz NS :) bez obzira na to sto mi je to sto si napisao "TEBI NISTA NECE ZNACITI" zvuci vrlo vrlo ruzno!

Pa 3 verzije androida su izašle i ti nisi odradio update. Šta to znači? Pa mnogo toga.

A i pitanje ko se slaže, znači da ti i nije nešto važno kad ti treba potvrda.
 
Djilkosh-u ti si se izgleda rodio tako pametan pa nikoga nikad nista nisi pitao, sve ti je bilo jasno cim si oci otvorio jel tako?
 
Ja sam rekao moje mišljenje to što te pogodilo tvoja stvar. Možda je istina, zato i takav efekat.

2 posta imaš, vidi se mladjan si.
 
Hahahahah, mislis da me pogodilo hahahahahah....! Rekao si svoje misljenje na jako ruzan nacin ali NIJE ME POGODILO NI NAJMANJE! Trazio sam samo savjet i nista vise.
 
Ugledaj se malo na ostale ljude sa foruma, on valjda i postoji zbog ovakvih stvari/ kad bi svima bilo sve jasno nebi ni postojao, no bespotrebno je i glupo raspravljati se jer ce jos vise izgledati da me pogodilo hahahahah. Pozdrav
 
koristi edit. ovako samo spamujes temu. a istina je da fenser djilko voli malo da podbada nove clanove,ali sta je tu je :)
 
Ako volis da cackas telefon i flashujes custom romove nemoj odmah da podizes na zvanicnu verziju. Posto jos uvek imas stari firmware mozes da uradis s-off pa posle mozes da radis sta hoces sa telefonom.
Ali ako nemas nameru da se zezas sa custom romovima, onda samo napred i updejtuj telefon.
 
Drugari,

vi koji ste uzeli HTC preko mreže, ko je ovlašćeni servis? U pitanju je zamena stakla na jednom HTC-u...
 
Nadam se da ce sa Sense 6 krajem maja da stigne i podrska za ART runtime
 
Koliko god ja bio odusevljen ovim telefonom i dalje mi nisu jasni neki glupi propusti, na primer Alarm nema opciju da melodija krece tishe pa da se pojacava, vec odma max volume (ili onaj koji ste podesili), kao cekicem u glavu! :smash:
 
veliki problem instalirati drugu aplikaciju tipa timely?
 
Mozda zato sto to nije nesto sto svima treba?
 
Ja timely koristim odavno. I textru umesto default aplikacija...
 
Zanima me kako da razlikujem orginal od kopije vidim da ima dosta one minija za 200 evra na oglasima ?
 
Ma cim ga uzmes u ruku, ili pogledas u sistem videces. Ne moze da bude ni slican originalu ako je kopija.
 
3utyha8a.jpg


Verovatno slicno dolazi i na M7
 
Nisam jos nacisto sta bih uzeo , treba mi mala pomoc .. uzeo bih nesto na oglasima izmedju 200 i 300 evra prevshodno mi je bitno da je kamera dobra i da nije Samsung .
 
ok.malo mi je bilo cudno posto nisam par meseci gledao telefone dosta mu je pala cena u medjuvremenu . Sta bi mi ti preporucio 200-300 evra a da nije galaxy..G2,One,Nexus 4 i 5... ?
 
ok.malo mi je bilo cudno posto nisam par meseci gledao telefone dosta mu je pala cena u medjuvremenu . Sta bi mi ti preporucio 200-300 evra a da nije galaxy..G2,One,Nexus 4 i 5... ?

Preporucio bih ti da odes do nekog prodajnog mesta operatera i svaki od navedenih telefona malo iscackas, probas, vidis kako ti lezi u ruci itd, i onda pored tog subjektivnog utiska, stavis na papir stvari koje su tebi najbitnije na mobilnom telefonu i uporedis te stvari na internetu...
Licno bih ti preporucio One ali to je subjektivno jer mogu da zivim sa kamerom od 4mp, ne trebaju mi "detalji" od 13mp itd jer ta kamera mu je jedina "mana"...;)
 
Poslednja izmena:
Hvala to cu i uraditi cim budem imao malo slobodnog vremena ..Meni je One dizajnerski ubedljivo najlepsi (a to mi je isto bitno ) volim jednostavno da mi se nesto svidja ,dzabe i hardver i sve ako mi se telefon ne svidja. Ne trazim bas neku profi kameru ,mislim da je ta one ultra piksel kamera skroz ok za dnevno svetlo , mini mi se ne svidja zato sto nema opticku stabilizaciju ovako bi se reklo da nema neke bitne razlike. Cini mi se da sam za Nexus citao da nisu bas prezadovoljni kamerom i ako je ovako jako lep ,mada mu je cena nesto veca od HTC One, Galaxy koliko sam skonto imaju konstantno dobru kameru ,ali mi se fizicki uopste ne svidjaju deluju mi kao hrpa plastike ..
 
Nexus 5 ima odličnu kameru, 4 ima očajnu
One je negde između

Mada bolje da otvoriš temu u šta da kupim, ne ide da ti u one temi preporučujemo random modele...
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam pročitao da je One Max dobio update.
 
one max na sprint mrezi (USA)
 
Pozdrav,ispustih jutros one i večeras kada sam ukljucio kameru imam šta i da vidim,ljubicasta boja,koja je možda i pre postojala ali ja nisam detaljno zagledao,sada je mnogo izraženija i još gore mutna slika,kao da ne radi stabilizacija slike.Telefon je iz Telenora u garanciju,da li vredi nositi u servis?Na ćošku ima jedva primetan trag pada.
 
Pozdrav,ispustih jutros one i večeras kada sam ukljucio kameru imam šta i da vidim,ljubicasta boja,koja je možda i pre postojala ali ja nisam detaljno zagledao,sada je mnogo izraženija i još gore mutna slika,kao da ne radi stabilizacija slike.Telefon je iz Telenora u garanciju,da li vredi nositi u servis?Na ćošku ima jedva primetan trag pada.

Nosi nego sta ces kad ti je telefon jos u garanciji.
 
Nazad
Vrh Dno