Šta je novo?

HTC One

Dobićeš S4 u zamenu :p

Ne znam koliko se isplati HTC-u davati ceo novi telefon samo zbog baterije...
Brate briga mene sta je njima isplativo, o tome su trebali da misle kada su ga sklapali tako *****ski. Stvarno cu postaviti pitanje begramu sta ja to u stvari dobijam, da li je to nov nov ili refurbished i onda cu to poslati trzisnoj ili kojoj vec inspekciji da vidim da li je po zakonu.
 
Trebalo bi vise ljudi da se skupi pa da se preduzme nesto..da cimamo malo...samo je pitanje koga
 
Koliko polemike oko baterije a svima telefon sljaka. Koristite telefon i uzivajte, ne baksuzirajte sami sebi.
 
Nije polemika samo oko baterije..pitanje je kakve telefone dobijamo posle bilo kakve reklamacijel??ili kakve cemo telefone dobiti kada ih nekada posaljemo da nam tu bateriju zamene?
 
Nije polemika samo oko baterije..pitanje je kakve telefone dobijamo posle bilo kakve reklamacijel??ili kakve cemo telefone dobiti kada ih nekada posaljemo da nam tu bateriju zamene?

O tom treba razmisljati pre kupovine :)
Ako ti sve radi na opterecuj se time a i neces ga imati dozivotno

Koliko polemike oko baterije a svima telefon sljaka. Koristite telefon i uzivajte, ne baksuzirajte sami sebi.

+1
 
Poslednja izmena:
Ко шаље моб на мењање батерије ? Да ли уопште постоји та опција у нашим овлашћеним сервисима ? Користиш моб док не рикне и то је то.. Мој galaxy s1 шљака и дан данас скоро као први дан.. када престане да ради иде у фиоку и гурај даље.. :)
 
Koliko polemike oko baterije a svima telefon sljaka. Koristite telefon i uzivajte, ne baksuzirajte sami sebi.

+10! :)

Meni je stigao zamenski aparat koji ni po jednom kriterijumu ne zaostaje za novim! I kada je nesto "refurbished" to je mozda i bolje jer je bas taj primerak prosao kontrolu kvaliteta u servisu (fabrici), sto nije slucaj sa vecinom telefona sa proizvodne trake, koji su novi..;)
 
Planiram da uzmem ovaj tel ili s4, zanima me da li ima bagova ili nekih problema osim kamere i baterije?
 
Imao sam s4,a sada one...I toplo ti preporučujem one pre s4...
 
Planiram da uzmem ovaj tel ili s4, zanima me da li ima bagova ili nekih problema osim kamere i baterije?

A kakvih problema oko baterije?

Kamera je nekima odlicna dok nekima nije, meni vrsi posao, dok je mom rodjaku odlicna. Sve zavisi od kriterijuma.

Baterija odlicno traje, i ovi sto pisu su se dzabe istripovali oko nje, ako je dobro cuvas neces imati potrebe da je menjas do kraja zivotnog veka telefona.

Bagova nema, radi besprekorno i mnogo fluidnije od S4. Iz iskustva govorim.
 
A zivotni vek telfona je...? :)
 
Zavisi kako kod koga...

Mojoj tetki traje SGS 1 od kada je izasao, netaknut.. Dok bi kod mene riknula baterija ili nesto trece sigurno.
 
Poslednja izmena:
Pa to je to... Znaci ne mozes mi reci da posle prvog dana i posle 2 godine baterija traje isto. Da si punis svaki dan telefon dve godine to je 730 dana, a sigurno se desilo i vise, a znamo da posle vec 500 punjenja baterija degradira ozbiljno, a ne posle skoro 700+.
 
Ne znam, nisam nikada se susretao sa tim da oslabi baterija, ali naravno da je logicno da je istina.
 
A kakvih problema oko baterije?

Kamera je nekima odlicna dok nekima nije, meni vrsi posao, dok je mom rodjaku odlicna. Sve zavisi od kriterijuma.

Baterija odlicno traje, i ovi sto pisu su se dzabe istripovali oko nje, ako je dobro cuvas neces imati potrebe da je menjas do kraja zivotnog veka telefona.

Bagova nema, radi besprekorno i mnogo fluidnije od S4. Iz iskustva govorim.
Osim sto moze da ti se desi da ti baterija iz nekog razloga naduje/odvoji ekran ili ne mozes da koristis tel kad ti baterija dojde do 15%. Drugih bagova sa baterijom nema.
 
Do sada sam cuo samo jedan slucaj u ovoj temi o tome.

Isto s4, nece da puni fon, nece da radi wifi, mrtvi pixeli(moj drug sve ovo imao i sad je fon na reklamaciji). To isto ne znaci da je tako na svakom.
 
Ako cemo realno, vise problema imaju ljudi sa One-om nego sa S4(racunajuci ogroman procenat koji ima problem sa baterijom).
 
Ako je zamena u garanciji, dobićeš drugi refurbished aparat 100%. Ako plaćaš zamenu, možda postoji mogućnost da tražiš da se baš tvoj telefon servisira i vrati ti se iz Poljske, ali to može da bude izuzetno dug proces. Iskreno, nisam siguran, morao bih i ja da se raspitam u Begramu.

Obzirom da sam o svim glupostima koje sam imao sa telefonom obavestio i htc, danas su mi se javili i bas sam pitao ovo sto si naveo. Meni oni kategoricki tvrde da se telefoni porucuju iz tajvana i nema sanse da su refurbished, vec su samo testirani. Ali su 100% novi.
 
Je l' znate ima li s-off za hboot 1.56? Trazio sam po xda, nekom uspe a nekom ne. Je l' neko od vas pokusao? Hvala :)
 
Probaj firewater, ja msm da se tako zove..
 
Danas napokon ponovi htc one kod mene.Dobijen novi u kutiji i dve godine garancije od danasnjeg dana. Ht37 kamera za sada ok.
 
Meni takodje javili da je stigao i da ce mi dati u kutiji, ali telenor obzirom da je cetvrti aparat u pitanju izasao u susret i dozvolio da uzmem tel drugog proizvodjaca. Bila dilema s5 ili m8. Ipak m8 za desetak dana.
 
Meni takodje javili da je stigao i da ce mi dati u kutiji, ali telenor obzirom da je cetvrti aparat u pitanju izasao u susret i dozvolio da uzmem tel drugog proizvodjaca. Bila dilema s5 ili m8. Ipak m8 za desetak dana.
Jel treba nesto da doplatis,ili se cene uklapaju
 
Treba da uzmem neki screen protector za HTC One. Bitno mi je da dobro zastiti ekran i da se vidljivost ne smanjuje (kao sto se desava sa onim mirror-like folijama). Ima li neko predlog?
 
Uzmi najobicniju mat foliju od 200 dindzi...ja zadovoljan...
 
Jel treba nesto da doplatis,ili se cene uklapaju

Bice pregovora, obzirom da sam potrosio sest mesci ugovora za paket koji sada ne postoji a mesecna pretplata mu je treca, cetvrta po visini od sadasnjih paketa. tako da cu probari da izvucem da ne platim nista. Ako te bas interesuje kako sam prosao, javicu ti u pp.
 
Bice pregovora, obzirom da sam potrosio sest mesci ugovora za paket koji sada ne postoji a mesecna pretplata mu je treca, cetvrta po visini od sadasnjih paketa. tako da cu probari da izvucem da ne platim nista. Ako te bas interesuje kako sam prosao, javicu ti u pp.

mada sam citam temu m8 i smrzavam se.
 
Nazad
Vrh Dno