Šta je novo?

HTC One

Proveri da li imas neki system update.. znam da je bilo 2-3 updejta i da jedane od njih imao veze sa wifi.
A naleteo sam na trik da promenis ime uredjaja: WiFi - then 3 dots - WiFi Direct - 3 dots - Rename Device - HTC One.
i onda radi.
 
Poslednja izmena:
Ima update za KitKat (moj je 4.3) ali ne znam koliko je sigurno da ga skidam i updatujem sa WiFi-jem koji konstantno puca.

I ja sam isto nasao taj trik, ali meni na zalost nije pomogao.
 
Ne bi trebalo da bude problem jer uvek se prvo skine fajl pa se onda update-uje tel....a sa druge strane ne znam da li ima neki softver za pc pa probaj da ga update-ujes preko kabla
 
Probao sam vec par puta factory reset. Nije pomoglo. Trenutna verzija androida na telefonu je 4.3. Ne znam da li da probam da updatujem na Kit-Kat, mozda se popravi samo od sebe?

.

a sto ga ne bi apdejtovao?? :smash:
 
Pa zato sto mi se WiFi pali gasi sam od sebe, tako da ne znam da li to moze da utice na instalaciju update-a i da ga je iz nekog razloga zezne.
 
Probaj preko onog internet passthrough, kada ga kablom povezes na komp, pa da koristi internet konekciju racunara. Pa ces imati stabilnu konekciju, skines update, pa posle pustis da odradi svoje.
 
Updatovao sam Android na 4.4.2 i problem je nestao. Nadam se da ce ovo biti kraj problema sa ovim telefonom. Hvala puno svima.
 
Koliko ste dugo cekali na zamenu? Ja predao mts-u 24.03 jos nista.
 
26.marta sam odneu u Begrad, juce (14.aprila) sam preuzeo novi telefon.
 
auuu pa vi ste bas zakasali sa ovim telefonom,u poslednje vreme javljaju se samo oni koji imaju problem sa istim sto je jako zabrinjavajuce...
 
ja nemam ni jedan ljubicasti pixel na pitch black fotkama (jutros opet probao), ali zato imam osjecaj cim istekne garancija u maju, bice veselo :D
 
Pa ti ga prodaj dva dana pre isteka garancije i kupi M8 :p
 
pa da me kune novi (ne)srecni vlasnik! :d
A za m8, hm, moje misljenje je neodredjeno, jos ga nisam vidio uzivo, ali me neke stvari ne odusevljavaju (prije svega duzina telefona i odluka u zadnji cas o stavljanju on screen tastera, pa je ostala ona praznina na kojoj se nalazi samo HTC logo i nista vise). I sad mi se desava sa M7 da kad sjedim, slucajno aktiviram flashlight (koji je podesen da se pali ako se par sekundi zadrzi power taster) ili jos gore odradim force reboot, jer je power raster bio pritisnut duze od ~10 sekundi (sistem to ne voli tako cesto na silu, pa mi se jednom i uje*ao sistem i pogubili se SVI widgeti i jos neka podesavanja. Srecom sam imao nandrid backup od prije 5-6 dana)
 
Updatovao sam Android na 4.4.2 i problem je nestao. Nadam se da ce ovo biti kraj problema sa ovim telefonom. Hvala puno svima.

Cudi me da si preuzeo tel sa verzijom 4.3....Isti dan sam i ja podigao tel i imao sam 4.4.2..

I radi bez greske (da ga ne ureknem :) )
 
Cudi me da si preuzeo tel sa verzijom 4.3....Isti dan sam i ja podigao tel i imao sam 4.4.2..

I radi bez greske (da ga ne ureknem :) )

Sa njim ne bi trebalo da bude nikakvih problema, taj je iz 2014. Proveri, ali mislim da mu je i izrada besprekorna, tj bez gapova i ostalog

O tome sam pričao pre neki dan, da eventualno treba sačekati da počnu da stižu takvi primerci, a ne "ozloglašeni" HT35 i slični
 
Poslednja izmena:
Sa njim ne bi trebalo da bude nikakvih problema, taj je iz 2014. Proveri, ali mislim da mu je i izrada besprekorna, tj bez gapova i ostalog

O tome sam pričao pre neki dan, da eventualno treba sačekati da počnu da stižu takvi primerci, a ne "ozloglašeni" HT35 i slični

Izrada bez najmanjeg zazora...:)
Kako bese da proverim mesec i godinu proizvodnje?
 
Prva slova su fabrika, tj zemlja, pa prvi broj je godina (3-2013, 4-2014), drugi broj je mesec. tvoj serial no je verovatno 41 ili 42
 
Poslednja izmena:
to pise na kutiji ili gdje?
 
I ja imam FA35... U pocetku nije bilo problema, ali posle se opet pojavilo.. Valjda od zagrevanja, mada mi nije veliki problem, jer kad slikam u mraku, slikam sa blicem, a tad su slike osvetljene, pa nema nikakvih mrlja.. Jedino za video snimanje, kada bas ima malo svetla, e tu je onda izrazeniji problem..
 
Danas sam obavešten od mts da ću dobiti novi uredjaj koji neće morati da bude htc one. Ponuda nije baš najbolja pa sam tražio htc one. Trenutno ga nemaju na stanju. Čekaću još nekoliko dana.
 
Jel zna neko kako moze da se otkljuca htc one..malo trazih po servisima ali ne rade sim unlock..
 
Nazad
Vrh Dno