Šta je novo?

HTC One

^Čovek je pitao da li postoji mogućnost da bude različito zvono za primljenu poruku i za delivery report. Nema opcija za to u podešavanjima za poruke, i to me jako nervira.
 
^Čovek je pitao da li postoji mogućnost da bude različito zvono za primljenu poruku i za delivery report. Nema opcija za to u podešavanjima za poruke, i to me jako nervira.

Aha, mene samo nervira sto ne moze izvestaj da bude samo malo obavestenje, pritisnes ok i cao, kao na nokijama starim. Zato sam ga i ugasio.
 
Sto se brze baterija puni, to se vise grije, i to utice na zivotni vijek baterije. Ja punim tel preko noci, pa mi sasvim odgovara sto se puni 3 sata. Da ima opcija od 6 sati da se odabere iz menija, nju bih koristio :D

Nema opcija u MENU-u ali imas uvek opciju USB punjenja preko kompa, sto ti dodje slicno.. Ako bas insistiras na sporijem punjenju..:)
 
Ili neka kupi Samsungov punjač od 700mA.
 
S njim ne radi punjenje - sta vise pisace da se prazni :D
 
Kod mene radi.. 700mA punjac za s2 moze da napuni HTC One, doduse sporije, ali radi. HTC One nece da se puni preko MHL adaptera sa monitora. S2 i jos neki androidi hoce.
 
One S nece provereno :)

BlackBerry punjac je konkretno u pitanju...
 
Nema opcija u MENU-u ali imas uvek opciju USB punjenja preko kompa, sto ti dodje slicno.. Ako bas insistiras na sporijem punjenju..:)

gasim komp preko noci :d Ma, ne opterecujem se puno, uzeo sam ga na ugovor 18 mjeseci, kad istekne, uzimam nesto novo, necu ga ostavljati unucima u amanet :) DHD imam skoro 3 godine, maltene bez tragova koriscenja, ali barem na njemu mogu da zamijenim bateriju (sto sam i uradio, imam 3 sad)
 
Imam htc one x i nakon 2 meseca doslo je do ovoga http://www.youtube.com/watch?v=FpO_RW3nuRw i znam jos 10 ljudi sa ovim problemom tako da ako neko namreva da ga uzme neka ga zaobidje sada sam na s4 zadovljn sam..

1. ovo je tema o One, ne One x ;)
2. licno znas 10 ljudi sa One X i istim ovim problemom? Onda poznajes zaista mnoooogo ljudi, od mog drustva sam One X imao ja, 1 drugarica i 2 poznanika :) I prvi put cujem za ovaj problem, a imao sam ga preko godinu dana...
 
Da li nekom moze da preporuci servis gde mogu da zamene digitajzer, ili je to mnogo yebeno pa mora da se menja sa sve ekranom? Drugaru je pukao skoro i to sa svega 60-70cm.
 
Da li nekom moze da preporuci servis gde mogu da zamene digitajzer, ili je to mnogo yebeno pa mora da se menja sa sve ekranom? Drugaru je pukao skoro i to sa svega 60-70cm.

Koliko sam ja gledao po yt oni kad menjaju digitajzer sjebu i masku i plastiku, jer moraju na silu da je skidaju. Mada, mozda sad ima neki nacin, neki alat nesto da zamene a da ne sjebu ostalo.
 
Sad vidim da cak i zamena celog ekrana ostavlja posledice, jer se jako tesko skida zadnji deo. Zero gap koji inace to nije, postaje jos vidljiviji. Nekom iskusnijem bi verovatno bilo lakse, ali meni je odavno cak i Sensation bio jako komplikovan koji je vise user friendly.

btw Koliko jedan takav telefon moze da vredi?
 

Prilozi

  • 8156130_IMG_20131009_201709.jpg
    8156130_IMG_20131009_201709.jpg
    260 KB · Pregleda: 141
Tako ubijen mozda 150e do 200 MAX. Garancije vise nema, tako da... Sad je oko 400 i nesto telefon, s' obzirom da se display + staklo krece oko 200e + ruke, ne znam. Ako izvuce vise od 150-160 ima da peva. Jako tesko, jedino ako nekome trebaju ostali delovi.
 
-Izvinjavam se sto sam tako upao tema jeste za One ne x ali..
-Da licno poznajem ljude koji imaju taj problem,nece da se upali kad ode sllep moede,ekran brljvi sliku,i na kraju se ne upali uopste...kod mene je bio taj slucaj doduse ja sam ga uzeo polovan ali decko ga je koristio mesec dana (gotovo nov) sad da ga nosim u Minhen ne reklamaciju ne isplati se,doslo do tog problema evo stoji mi u vetrini trazio mi majstor 90e ja batalio...onda sam ovako kroz forume video da mnogo ljud ima taj problem (hardver-softevr) sta god da je imas na youtube dosta snimaka o tome pa vidi dole u koentarima svi se jave sa istim problemom..

-Htc je kao telefon sjajn nemam reci jako brz,slika fenomenlna,dizajn po meni najlepsi na trzistu, kad uzmes samsugovu plastikariju i htc ne mozes da ne odlepis na htc...moja zena je htela One pa ja na moj "napor" odustala uzela je Nexus..Veruj mi ovo je bio cest problem x-a neznam ne pratim One dali je to popravljno...Iskreno ja sam resio a ga zaobilazim
javi se u One X temu... Licno, i dalje ne vjerujem da licno znas 10 ljudi koji su imali isti taj problem.
Takodje, pratio sam i jos pratim One X temu, ne sjecam se da je neko imao isti taj problem, ali pitaj tamo...
 
Paaaa... Sumnjam da je bilo ko toliko glup da i posle toga sto zna 10 ljudi sa istim problemom pazari taj isti telefon :wall: :d
 
Paaaa... Sumnjam da je bilo ko toliko glup da i posle toga sto zna 10 ljudi sa istim problemom pazari taj isti telefon :wall: :d
mozda je mislio 10 binarno :d Mada i tad bi bio glup potez :p
 
Sad vidim da cak i zamena celog ekrana ostavlja posledice, jer se jako tesko skida zadnji deo. Zero gap koji inace to nije, postaje jos vidljiviji. Nekom iskusnijem bi verovatno bilo lakse, ali meni je odavno cak i Sensation bio jako komplikovan koji je vise user friendly.

btw Koliko jedan takav telefon moze da vredi?

Na ovom linku imate kompletno rastavljanje telefona, cisto da imate predstavu...ako ima neko da nije video..;)

http://www.ifixit.com/Teardown/HTC+One+Teardown/13494/1
 
gasim komp preko noci :d

USB punjenje radi i kad ugasiš komp osim ako ga ne gasiš na napajanju ili ako ga izvadiš iz struje.

Inače moj QUOTE iz druge teme:

Kako ovaj punjač od 2A brzo puni Note 2. Od 1% do 100% za tačno 2:20. S tim da je na 100% bio za 2h ali je još uvek punio pošto nije ispisalo da je baterija puna a i bila je munja prisutna na batetiji.
3G i wifi on ali telefon nije korišćen.
 
Poslednja izmena:
USB punjenje radi i kad ugasiš komp osim ako ga ne gasiš na napajanju ili ako ga izvadiš iz struje.
gasim na na UPS-u, da, a i svakako, ne odgovara mi da mi je telefon u drugoj sobi dok spavam :)
 
Samo me nervira ood kamere kad je neko u svetloj majici, pa previse sija na kameri, i unutra i napolju kad slikam.
 
^ probaj da fokusiraš tu svetlu majicu. Ili se malo igraj sa HDR-om u takvim situacijama
 
Igrao sam se, poboljsa situaciju, a kad fokusiram majicu ostalo bude tamno.
 
Tako ubijen mozda 150e do 200 MAX. Garancije vise nema, tako da... Sad je oko 400 i nesto telefon, s' obzirom da se display + staklo krece oko 200e + ruke, ne znam. Ako izvuce vise od 150-160 ima da peva. Jako tesko, jedino ako nekome trebaju ostali delovi.

Telefon prodat za skoro duplo vece pare, 270e. I to nije bilo jedne ponude, vec 4-5, izgleda nekom ne smeta da nosi polomljen telefon ili ce da isproba zamenu digitajzera.

I nije toliko ubijen, crta je izrazita samo na slikama. Da je i vise polomljen ja bih mu prvi ponudio 200e.
 
Poslednja izmena:
Cudo da neko zna da rukuje sa One (mislim na rasklapanje) kada je na iFixit dobio 1/10 kao najgori i najtezi moguci uredjaj za popravku. Super je prosao taj tvoj.
 
Cudo da neko zna da rukuje sa One (mislim na rasklapanje) kada je na iFixit dobio 1/10 kao najgori i najtezi moguci uredjaj za popravku. Super je prosao taj tvoj.

Upravu si, ja skoro nisam video uredjaj koji je tezi za popravku, rasklapanje, menjanje maske itd.
 
Cudo da neko zna da rukuje sa One (mislim na rasklapanje) kada je na iFixit dobio 1/10 kao najgori i najtezi moguci uredjaj za popravku. Super je prosao taj tvoj.
A od kada je ifixit relevatnan izvor? Ljudi su obicni amateri, a ne ovlasceni serviseri.. Na youtubu imas klip gde lik otvara telefon a ne osteti ga nikako...
Popravka one-a predstavlja problem samo onima koji su navikli da naruce bilo koji rezervni deo i sami da ga poprave, ali dobri serviseri ne bi trebalo da imaju nikakvih problema.
 
A od kada je ifixit relevatnan izvor? Ljudi su obicni amateri, a ne ovlasceni serviseri.. Na youtubu imas klip gde lik otvara telefon a ne osteti ga nikako...
Popravka one-a predstavlja problem samo onima koji su navikli da naruce bilo koji rezervni deo i sami da ga poprave, ali dobri serviseri ne bi trebalo da imaju nikakvih problema.

Jel mozes da mi posaljes to gde moze da se neosteceno otvori.
 
Nazad
Vrh Dno