Šta je novo?

HTC HD2

nisam baš iskusan sa androidom, jel treba da skinem onaj fajl sa linka "Magldr Rom" ispod v2b ?
takođe, ako može mali help za flash, šta mi treba od alata, vidim da prvo treba da podesim particije, kako se to radi ?
hvala
 
bese ovo i dalje ne moze da se otkljuca u kucnoj radinosti vec se primenjuju kodovi, reel simovi itd?
 
Pozdrav, imao sam instaliran android 2.3.7 i pokusao da ubacim drugi rom ali sam ocigledno negde pogresio i sad nece nista da uradi pocnesamo i ispise htc i ponovo ispocetka tako, da li mi neko moze pomoci kako da ubacim drugi rom u telefon. Mad asam i ovo radio po uputstvu sa neta ali neide.Hvala unapred
 
Pozdrav, imao sam instaliran android 2.3.7 i pokusao da ubacim drugi rom ali sam ocigledno negde pogresio i sad nece nista da uradi pocnesamo i ispise htc i ponovo ispocetka tako, da li mi neko moze pomoci kako da ubacim drugi rom u telefon. Mad asam i ovo radio po uputstvu sa neta ali neide.Hvala unapred

udji u recoveri i fleshuj isti taj rom ponovo, ako onda nece, skini drugi i probaj njega..
 
udji u recoveri i fleshuj isti taj rom ponovo, ako onda nece, skini drugi i probaj njega..
nisam ovo nikad radio tako da mi je sve nejasno;-)probao sam i sa drugim ali isto nece pa nece.Kako treba podesiti sd karticu?imam 2gb da li je treba deliti ili moze i ovako.Hvala unapred
 
Imam problema sa tel:cesto puta neki od alarma nece da mi zvone to jest ekran se upali i tel kao zvoni ali se zvuk ne cuje recimo od 5 alarma nekada se ne cuje prvi pa posle nekog vremena recimo treci ali sve kad koji recimo kada se ne cuje prvi posle se normalno cuje drugi znaci sve po slucajnosti.
Mislio sam da nesto nije u redu sa alarmom pa sam skidao i probao razne alarme i uvek isto.Drugo sto mi se desava je da se ponekad kada me neko zove jednostavno ukoci tel i ne mogu da mu se javim,ranije sam to pripisivao mem.kartici od 16Gb.Tada mi se desavalo da mogu da se javim ali nista ne cujem ni ja ni onaj ko me zove i posle par sekundi veza pukne ili kad se javim ceo tel samo jako zuji i onda moram da izvadim bateriju i da ga ponovo upalim(tip u servisu mi rece da je to velika kartica za ovaj tel i da mu je 8Gb maksimala)onda sam kupio karticu od 8Gb i sada mi se bas retko desava da zakoci ali se ipak desava.
Mislio sam da probam da apdejtujem tel to jest da mu promenim verziju androida ali ne znam gde da nadjem drugu(vecu)trenutno je"android version - 4.1.2 JellyTime version - JellyTime_R32 "
Ako bi neko mogao da mi kaze gde da skinem i kako da instaliram (na telefon ne na karticu zato sto mi je i sada na telefonu)?
Ja sam nesto nasao ali nisam siguran da li je to to sto meni treba - NexusHD2-JellyBean-CM10.2_V3.1 ?
 
Kupio sam juce HD2 posto me pre svega zanima Windows Phone na njemu. Ako neko ima ko koristi WP duze vreme na HD2 mogao bi da napise u kratkim crtama utiske. Kako telefon radi, da li rade Nokia aplikacije, koliko je komplikovana instalacija i kako stoje stvari sa aktivacijom, videh temu na xda da moraju da se dobije kod da bi se aktivirao store ili kako vec se zove to kod WP.
 
bojim se da si prevideo "sitnicu" da to nije windows phone 7/8 nego windows mobile OS 6.5 koji i nije bio tako los (naprotiv..) u vreme kad se pojavio, samo sto je u vremenu koje je doslo (i dalje dolazi) android pojeo microsoft-ovo resenje, a i microsoft je napustio wm6.5 platformu, cak su i market zatvorili.. i orjentisali se na wp7/8 ... cak sumnjam i da su aplikacije kompatibilne, pogotovo te sa nokia wp7/8 platformi...

da se ne razocaras previse,, jos uvek mozes nabaciti android 4.1.2 i/ili 4.0.4 na taj htc hd2 "i da te bog vidi" prilicno dobro radi i upotrebljiv je sa androidom... sa windows mobile 6.5 si izgubljen u vremenu.. nazalost, tako je :(
 
Ti si to predvidio da na hd2 može da se nabaci i WP?
 
DA.. MOZE... ali cemu to?
pored androida, mislim? :)

kad vec govorimo o hakeraju....

osnovni sistem na hd2 nije ni jedno ni drugo nego wm6.5
 
bojim se da si prevideo "sitnicu" da to nije windows phone 7/8 nego windows mobile OS 6.5 koji i nije bio tako los (naprotiv..) u vreme kad se pojavio, samo sto je u vremenu koje je doslo (i dalje dolazi) android pojeo microsoft-ovo resenje, a i microsoft je napustio wm6.5 platformu, cak su i market zatvorili.. i orjentisali se na wp7/8 ... cak sumnjam i da su aplikacije kompatibilne, pogotovo te sa nokia wp7/8 platformi...

da se ne razocaras previse,, jos uvek mozes nabaciti android 4.1.2 i/ili 4.0.4 na taj htc hd2 "i da te bog vidi" prilicno dobro radi i upotrebljiv je sa androidom... sa windows mobile 6.5 si izgubljen u vremenu.. nazalost, tako je :(

Na HD2 je 4.1.2 i radi ko zmaj ali bih probao WP pa ako mi se ne svidi vracam android.
 
Imam problema sa tel (htc hd2) :cesto puta neki od alarma nece da mi zvone to jest ekran se upali i tel kao zvoni ali se zvuk ne cuje recimo od 5 alarma nekada se ne cuje prvi pa posle nekog vremena recimo treci ali sve kad koji recimo kada se ne cuje prvi posle se normalno cuje drugi znaci sve po slucajnosti.
Mislio sam da nesto nije u redu sa alarmom pa sam skidao i probao razne alarme i uvek isto.
Hteo sam da probam da apdejtujem tel to jest da mu promenim verziju androida ali ne znam gde da nadjem drugu(vecu)trenutno je"android version - 4.1.2 JellyTime version - JellyTime_R32 "
Ja sam nesto nasao ali nisam siguran da li je to to sto meni treba - NexusHD2-JellyBean-CM10.2_V3.1 (trebalo bi da je to android 4.3)to jest probao sam sa ovim i posle instalacije dobijem ovo:
http://img109.imageshack.us/img109/8117/5g9n.jpg
posle predje u ovo:
http://img600.imageshack.us/img600/5918/p6wd.jpg
Sa necim drugim sto sam instalirao dobijem samo ovo sa prve slike i na tome ostane,jedino sto sam bio uspeo je instalacija
NexusHD2-JellyBean-CM10.2_V3.1 pa preko nje JellyTime_HD2_V.3.0 ali sa time opet dobijem android 4.1.2 JellyTime version - JellyTime_R32.
Ako bi neko mogao da mi kaze gde da skinem neku noviju verziju?
 
Nazad
Vrh Dno