Šta je novo?

HTC HD2

Možda je bilo, nisam video, kako da import-ujem kontakte na Android?
 
Ljudi, da li neko zna da resi ovaj problem:
Mom drugaru je za tri dana koriscenja interneta, telefon svuko 1gb kredita i plus mu je stiglo obavstenje iz Telenora da je prekoracio odabrani paket uz racun od 5700 dinara, dodatno!!!
Ovo je prosto neverovatno!!! :wall:
Da li neko zna, ili je cuo da je jos neko imao ovakav problem, meni je zaista ovo neverovatno!
Sta moze telefon da apdejtuje sve sam, a da toliko skine?????
Molim za pomoc, ako neko ista zna o ovome???
Hvala unapred! :trust:
 
Ljudi, da li neko zna da resi ovaj problem:
Mom drugaru je za tri dana koriscenja interneta, telefon svuko 1gb kredita i plus mu je stiglo obavstenje iz Telenora da je prekoracio odabrani paket uz racun od 5700 dinara, dodatno!!!
Ovo je prosto neverovatno!!! :wall:
Da li neko zna, ili je cuo da je jos neko imao ovakav problem, meni je zaista ovo neverovatno!
Sta moze telefon da apdejtuje sve sam, a da toliko skine?????
Molim za pomoc, ako neko ista zna o ovome???
Hvala unapred! :trust:

imao sam ja takav problem pre 15 dana (provajder vip) , meni se sve to izdesavalo preko noci tj u ranim jutarnjim satima i konekcija je trajala preko 8h i pojela 383mb,to mu dodje 16 hiljada i kusur dinara sa pdv-om.
trazio sam od tehnicke podrske da mi se posalje listing tj da utvrde sta sam posecivao i kad.prvih 5 dana su se pravili blesavi niko nista nije slao niti me kontaktirao,pa sam onda ja njih zvao i lepo kulturno objasnio sta zelim i da preduzmu nesto po tom pitanju u roku od 24h zovu oni mene i kazu da moram da im se pismeno obratim (vec pocinjem da p****m) ajde ustanem,umijem se,napisem zahtev i odem do najblize poslovnice posaljem faxom,posle dva dana javljaju se i pricaju mi price za malu decu nasta ja nisam mogao da budem ni fin ni kulturan.jos mi momak kaze gospodine platite vi racun a mi cemo refundirati novac ako je problem nastao do nas i posaljite jos jednom pismeni zahtev sta zelite da vam se utvrdi,e tu me je opasno izervirao.
dao drugaru koji se tu nasao papir i oluvku i izdiktirao sta da napise jer ja nisam mogao,poslao sam zahtev i jos nema odgovora,zvao sam ih juce da pitam sta se desava i rekli su mi da se jos nisu resili moj problem i da ce me kontaktirati.

kako mi je broj suspendovan ubacio sam karticu u stari telefon i samo primam pozive,a u hd2 sam ubacio telenorovu karticu na kojoj je aktiviran telenor klik i koristio isto kao i dosad i za proteklih 15 dana nisam primiteo da mi telefon sam brljavi po netu osim kad mu ja naredim,da napomenem nisam nista brisao ni ubaciovao u hd2 sve je isto kao sto je bilo kad je radio sa vipovom karticom
 
Ako nekom treba da prebaci kontakte sa wm na android evo kako:


1. Setup a Funambol account at http://my.funambol.com
2. Download the Funambol CAB install file to your Windows Mobile device (that is actually running Windows Mobile. You can get the CAB file by going to the email tab in your Funambol portal and selecting download)
3. Install Funambol (onto Window's Mobile)
4. Sync your contacts with the Funambol server by launching Funambol and entering your Funambol portal account information
5. Download the Funambol Android application (from Funambol Forge)
6. Put the .apk file on your SD card in the /Storage Card/AndroidApps folder. If this folder doesn't exist, create it.
7. Boot into Android by running Android from your program menu or by manually running haret.exe
8. Once in Android, bring up the Application menu.
9. Open the Funambol application.
10. Press the menu key and tap on Settings.
11. Enter your Funambol portal information.
12. Click Sync contacts and let it sync your contacts.
 
Zna li neko gde se moze naruciti unlock code za HD2 za zadnju seriju iz Telenora,probao sam na htccode.com i jos na par sajtova,nigde se ne moze otkljucati.Kod nas mi traze 70 eura, i jos se mora otvarati telefon da bi se otkljucao sto mi se nimalo ne svidja.
 
Probaj u telenoru. Na zapadu u otključavaju provajderi svoje telefone, doduše uz nadoknadu.
 
Kako se zove program, koji dodaje da kada gasim telefon one dodatne opcije za soft reset, itd... i da li se bese instalira na SD karticu ili????
Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Isto to se i mom bratu desilo. Pogledao je tri spota malo surfovao i nagurao 6000,00 din za jedan dan. Katastrofa.
 
Ako nekom treba da prebaci kontakte sa wm na android evo kako:


1. Setup a Funambol account at http://my.funambol.com
2. Download the Funambol CAB install file to your Windows Mobile device (that is actually running Windows Mobile. You can get the CAB file by going to the email tab in your Funambol portal and selecting download)
3. Install Funambol (onto Window's Mobile)
4. Sync your contacts with the Funambol server by launching Funambol and entering your Funambol portal account information
5. Download the Funambol Android application (from Funambol Forge)
6. Put the .apk file on your SD card in the /Storage Card/AndroidApps folder. If this folder doesn't exist, create it.
7. Boot into Android by running Android from your program menu or by manually running haret.exe
8. Once in Android, bring up the Application menu.
9. Open the Funambol application.
10. Press the menu key and tap on Settings.
11. Enter your Funambol portal information.
12. Click Sync contacts and let it sync your contacts.

Bravo Del, odradio sam ovo i sve je proslo kao ladna voda! Sad imam kontakte i na androidu!
P.S. Nije los ovaj funambol, nisam ni znao za njega.
Pozdrav:banana:
 
PITANJCE = Mala Pomoc

Zdraavoooo drugari.. :):)

Evo jednog problema pa da vidim da ga reshite...Mislim kad bi mi pomogli bio bih vam vechno zahvalan... Evo ovako,Telefon je kupljen u Telenoru i kao i svaki drugi baguje,pa se reshih da stavim TKZ kuvani ROM. Sve sam lepo odradio i stavio ROM i radi sve ama bash sve osim interneta,navodno ne mogu da skim abdejt za vreme niti da odem na neku WEB stranu. Sve sam podesio,ono,Yugoslavia,Telenor ......Ako neko ima volje neka mi objasni! Unapred zahvalan:wall:
 
Није искључено да тај ром има лошу базу подешавања, и да не ради баш добро на Теленору. Знам да је мене зезао ММС раније на фабричком рому и на Dutty ромовима, али од када сам скинуо Елеганциа ром тога више нема. Мада у сваком случају можеш да потражиш ручна подешавања и упутство са Теленор сајта па да све сам подесиш
 
Zdraavoooo drugari.. :):)

Evo jednog problema pa da vidim da ga reshite...Mislim kad bi mi pomogli bio bih vam vechno zahvalan... Evo ovako,Telefon je kupljen u Telenoru i kao i svaki drugi baguje,pa se reshih da stavim TKZ kuvani ROM. Sve sam lepo odradio i stavio ROM i radi sve ama bash sve osim interneta,navodno ne mogu da skim abdejt za vreme niti da odem na neku WEB stranu. Sve sam podesio,ono,Yugoslavia,Telenor ......Ako neko ima volje neka mi objasni! Unapred zahvalan:wall:

Druze, evo ti upustvo sta treba da uradis da bi ti Net radio!

http://www.telenor.rs/media/korisnic...avanja/HTC.pdf

Pozdrav :smash:
 
El svirnuo neko novi energy? Razvalih se od podesavanja, **** ih novi CHT Editor!
 
Meni 2.12 toliko dobro radi da mi ne pada na pamet da ga menjam!
 
El svirnuo neko novi energy? Razvalih se od podesavanja, **** ih novi CHT Editor!

Koristim ja, sve se setovalo samo :)
Novi CHT bez problema importuje stara setovanja. Za ostatak koristim XDA_UC, Settings Export i Sashimi. Promena ROMa - 10 do 15 minuta
 
Koliko sam ja uspeo da vidim u jednom postu Co0kie Monstera na xda u novom CHT 2.0 nece moci da se importuju setovanja od 1.x verzija ali je zato napomenuo da ce u svakom sledecem moci da se importuju setovanja od 2.0. Inace trenutno je jos uvek u pitanju RC verzije 2.0.
 
Moja greška, ja sam još uvek na 1.8.5.1
Sad tek vidim da je Energy juče objavio novi ROM
 
Al' bas je bez veze stavljati u ROM beta ili RC verziju CHT-a za koju i autor kaze da ima jos bagova.
NRG je mogao i da saceka jos malo. Inace i ja sam jos na 1.8.5.1 i necu da zurim sa stavljanjem 2.0 posto ocekunem da u pocetku bude problema u radu jer se radi potpuno novoj verziji, ne samo updateu.
 
ljudi dali bi neko bio ljubazan kome telenor internet radi da mi se javi na pm..
sta god sam probao internet ne radi..
 
Ubacio sam drugaru mattc Leo + Froyo w/Sense 1.8 u telefon njegovog matorog, da ima covek da se igra:D, kad imam sta da vidim (telenor je u pitanju)

OMG :d
20101001012558.png


Jel probao neko DesireHD - Beta 2 kakav je? I ja sam trenutno na mattc Leo + Froyo w/Sense 1.8 i radi odlicno, sem sto srče bateriju ko lud:)
 
Probao sam ja mada ima i noviji [BUILD][01.10.10]Mdeejay FroYo HD v.3.3a beta|1.24.405.1|kernel: hastarin r 7.1

Radi odlicno sve osim kamere
 
Nazad
Vrh Dno