Šta je novo?

HTC HD2

jel zna neko mozda na kom (dobrom,brzom)romu rade sve android igrice? recimo UltimateDroid je super rom ali dosta igrica ne rade....

Раде на UltimateDroid све игрице, али мораш да их пребациш у меморију телефона. На овом новом HyperDroid GBX и CM7 су исправили да може и картице да се покрећу, тако да можеш и то да пробаш.
 
Hvala vam najlepse...dosada sam koristio Sense romove, jesu lepsi od ovih bez sensa ali su malo sporiji....pozzz
 
i jos jedno pitanje, koji je najbolji od ova 3 - Hyperdroid GBX, TyphooN_CM7, UltimateDroid?
 
:d to sam odavno shvatio, ali je moje pitanje glasilo KOJI JE NAJBOLJI OD NAVEDENA 3 Roma?
 
pa ni to ne postoji.. svaki je dobar na svoju stranu..
 
ni na jednom romu od ovih ne rade igrice kao npr NFShift, na svim sam pokusao i proverio da nisu na SD ali ipak ne radi ni na jednom....izgleda da je to do Gingerbread-a, mozda igrice zahtevaju samo sense romove....
 
ni na jednom romu od ovih ne rade igrice kao npr NFShift, na svim sam pokusao i proverio da nisu na SD ali ipak ne radi ni na jednom....izgleda da je to do Gingerbread-a, mozda igrice zahtevaju samo sense romove....

preciznije receno, gro postojecih aplikacija jos uvek bolje radi sa froyo-m (sense ili no-sense...nije bitno) nego sa gb-om. instaliraj neki CM6.1 ili neki Desire port ako zelis sto bolju kompatibilnost sa igricama.
 
jel ima neki program (a mislim da ima) koji ce ubrzati skrolovanje meni-a, npr kod ultimatedroida ide bas brzo, dok kod nexus-a i jos ponekih je malo usporen skrol...mislim da postoji neki program za to ali ne mogu da se setim koji to bese...
 
instaliraj launcherpro ili adw
 
Launcher pro ftw :D

A sto se tice romova, i dalje sam na MDJs_CyanogenMod7_v.2.5_NAND_A2SD+. Bogami, necu ga menjati jos dugo :D
Posto se autor roma povukao sa XDA, automatski su mu sve teme skinute sa pub dela foruma.
Stoga, ko zeli da ga proba, a do sad nije evo linka :

http://www.sendspace.com/file/85lda4

Mnogi kazu, najoptimizovaniji rom do sad, i ja se slazem sa tim :)

Pozz
 
jel ima neki program (a mislim da ima) koji ce ubrzati skrolovanje meni-a, npr kod ultimatedroida ide bas brzo, dok kod nexus-a i jos ponekih je malo usporen skrol...mislim da postoji neki program za to ali ne mogu da se setim koji to bese...
Spare Parts ti treba i u njemu postavi Transition i Window animations na Fast.. Imas ga na Marketu ;)
 
Poslednja izmena:
imam jedno pitanje koje je verovatno glupo ali ja se ne razumem uopste
kupio sam hd2 i pokusavam da stavim android na njega,pokusavam da dignem ROM,ali mi nonstop zakuca na 0% i prijavljuje gresku,u bootloader mi pise SPL 1.42.000 XE 0x05 0x50,sta treba da uradi?
hvala ljudi unapred!
 
voodoons@ tako je druze cheers znao sam da postoji neki program ali sam zaboravio kako se zove :)

titamatablok@ treba ti HSPL (recimo) 3

serbiadiablo@ jel MDJs_CyanogenMod7_v.2.5_NAND_A2SD+ nije Gingerbeard? bitno mi je to jer ne rade sve igrice na gigneru....pozzz
 
okej,treba mi HSPL,a kako to da instaliram,jel moze malo detaljnije posto sam bas duduk:)inace tel je dekodiran sa telenora
 
kako je dekodiram? pukim unosom koda ili nosenjem u servis i tamo su oni nesto radili da ga otkljucaju?
 
e druze stvarno ne znam,danas sam ga kupio i video logo kad sam ga palio pa sam predpostavio da je dekodiran,jel to menja nesto?
 
voodoons@ tako je druze cheers znao sam da postoji neki program ali sam zaboravio kako se zove :)

titamatablok@ treba ti HSPL (recimo) 3

serbiadiablo@ jel MDJs_CyanogenMod7_v.2.5_NAND_A2SD+ nije Gingerbeard? bitno mi je to jer ne rade sve igrice na gigneru....pozzz

Radi sve sto sam ja probao. Flesni, probaj, neces se pokajati ;)
 
voodoons@ tako je druze cheers znao sam da postoji neki program ali sam zaboravio kako se zove :)

titamatablok@ treba ti HSPL (recimo) 3

serbiadiablo@ jel MDJs_CyanogenMod7_v.2.5_NAND_A2SD+ nije Gingerbeard? bitno mi je to jer ne rade sve igrice na gigneru....pozzz

Radi sve sto sam ja probao. Flesni, probaj, neces se pokajati ;)
 
e druze stvarno ne znam,danas sam ga kupio i video logo kad sam ga palio pa sam predpostavio da je dekodiran,jel to menja nesto?

Nije obavezno svaki Telenor HD2 zakljucan. To sto ima Telenor logo ne znaci da je zakljucan pa otkljucan ;) Logo, kao logo se cak i moze ubaciti ali ne verujem da se neko trudio to da odradi.
Ne menja nista, samo ne bih da iznosimo info da je otkljucan jer do sad nijedan HD2 nije otkljucan sa Telenora na klasican nacin - unosenjem unlock koda.
 
Jesu starije serije, ove u poslednjih 7-8 meseci se nemogu otkljucati kodom.
 
Imam veliki problem!

Konacno sam naso android rom koji mi super radi ali od danas mi baguje prilikom zakljucavanja home-screen-a, ne reaguje ekran uopste, moram 10-ak puta da pritisnem crvenu slusalicu da bi mi proradio touch i otkljucao tel. Radio sam Task29, i nista, menjao HSPL i takodje nista, radio hard reset, menjao razne romove sa kojima ranije nistam imao takvih problema ali ista stvar.
Mozda je tel zapamtio neku gresku, kako da iz njega izbrisem SVE PODATKE, ali bas sve, sve sto sam do sad ubacivao da nista nema u njemu?
molim vas za pomoc
 
probao sam i sa fabrickom win6.5 i isti problem...nakon zakljucavanja ekrana tac skrin ne reaguje
 
nazalost, otisao ti touch.. u ns, trenutno nema u veleprodaji touch+lcd jer se menja u kompletu. sam touch ima, ali je jako tesko odlepiti stari touch od lcd tako da lcd ostane citav. tako je i sa desire hd, pa je zamena jedino u kompletu...
drugar mi je serviser sa preko 10god iskustva, dosad je probao da odvoji 4 toucha od lcd-a na hd2 i svaki lcd mu je pukao..
:(
 
mora da ima neka fora za uspesno odvajanje, samo sto ovi nasi tzv. "majstori" ne znaju
pogledajte na internetu (google)
 
brate, znas kad covek ima puno, puno iskustva, svu opremu i nema sanse.. menjan touch moze da odvoji, ali fabricki touch nema sanse.. greje ga i svasta pokusava pa dzaba... i veruj mi, nije "majstor" vec Majstor
 
pa cuj.. to i nije tako lose..
znaci da su iz HTC slusali kritike i konacno poceli kvalitetno da prave svoje ekrane... tj. dobro su zaptiveni, dihtuju, nigde ne moze da procuri vlaga :)

e sad, sto se tesko popravljaju, hebi ga.. neka nauce ljudi da cuvaju svoje telefone, a ne da im ispadaju na beton i u kamenje :)
 
Nazad
Vrh Dno