Šta je novo?

HTC Desire X

Inace danas mi rekose nema ga vise u Telenoru, niti ce ga biti.
 
Svaka im cast, sad vise nemaju nijedan cenovno konkurentan model u ponudi. Sigurno ce novi Nexus kao lud da ide. :d
 
^E bas to. Imas krseve od dinar i galaksi 3 i note 2 od 500e. A pritom uredno svuda reklamiraju i izlazu modele kojih nedeljama/mesecima nemaju.
 
Da, bas im je ponuda losa. Desire X im je bio preko potreban jer nemaju nista normalno od Androida u rangu od 5000-15000 sa PIS1000 paketom. Sad im je ponuda katastrofa u tom segmentu.
 
Nigde nisam našao informaciju da je HTC najavio JB za ovaj telefon.
Može li link gde si pročitao?
 
Ovo su sve nezvanične informacije, ali su jedine informacije o update-u na JB. :)
 
Ovo stvarno dobro deluje iako košta 25$ , možda čak i bolje nego Gorilla Glass.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam danas u prodavnicu 5e neku foliju ali to mislim da je presmijesno, da nije to neka zastita...
 
Ko ima neku simpaticnu pozadinu ili neku zanimljivu app neka postavi link ovdje...:)
 
Jel ima neko onu telenorovu pozadinu (veliki plavi logo sa crnom pozadinom) sta se dobija sa tel? Meni nestade cim sam promenio na drugu i nema je nigde u telefonu
 
Inace danas mi rekose nema ga vise u Telenoru, niti ce ga biti.
Hahahahah a meni rekoše da će ga biti početkom marta :d I to u samoj prodavnici u kojoj sam hteo da naručim telefon sa crnom maskom 10ak dana pre nego što sam došao ponovo i čuo ovu informaciju i onda sam hteo da se napravim lud i da pitam isto preko call centra međutim i od njih sam dobio informaciju da ga trenutno nemaju ali da će biti gotovo sigurno od marta...
Pritom, teta koja je bila tada u poslovnici rekla mi je da "nema potrebe da naručujem toliko unapred" a kada sam došao ponovo telefona više nema u ponudi. Ko je ovde lud?!
 
Ne verujte previše call centru.
Kada sam uzimao telefon oko Nove godine, zvao sam call centar da mi provere gde ima u crnoj boji, posle provere zvali su me i rekli da nemaju nigde više u ponudi crnu boju i da ne veruju da će dobijati. Reko ajde da odem do prodavnice da vidim ponovo kakva je bela boja, kad ono izložen crni model i u magacinu imaju još crnih modela.
 
Mislim da u Telenoru nema više desire x i neće ni dobijati novu isporuku, barem su to meni rekli pre 7 dana (Uspeo da uzmem ali beli, mada ne izgleda loše ni on)
 
Uzeo sam ovaj telefon za prijateljicu i stvarno je odličan. Čudi i mene da u Telenoru ne daju sd karticu. Ubacio sam staru od 2 giga, ali neće da radi, zna neko zasto? Ne pomaže ni format.
 
Da li kartica radi na nekom čitaču kartica? Koji fajl sistem si stavio? Verujem da treba da bude fat32.
 
Uzeo sam ga u Telenoru i prezadovoljan sam.
Veoma je brz, nema seckanja, kvalitetan zvuk, extra display, dobra baterija.
Bez gps-a i interneta drzi i do dva dana.

E, sad...mene zanima Google map navigation.
Da li Vam radi navodjenje ?
Meni ne radi i pise da nije dostupna za moju lokaciju, a blizu Beograda zivim.
Malo sam pratio forume na tu temu i video da ona radi samo u pojedinim delovima sveta... UK, Canada, USA.
Znaci, to je do Google-a.

Pozdrav
 
Uzeo sam ga u Telenoru i prezadovoljan sam.
Veoma je brz, nema seckanja, kvalitetan zvuk, extra display, dobra baterija.
Bez gps-a i interneta drzi i do dva dana.

E, sad...mene zanima Google map navigation.
Da li Vam radi navodjenje ?
Meni ne radi i pise da nije dostupna za moju lokaciju, a blizu Beograda zivim.
Malo sam pratio forume na tu temu i video da ona radi samo u pojedinim delovima sveta... UK, Canada, USA.
Znaci, to je do Google-a.

Pozdrav

a zašto nećeš IGO?
 
instalirao sam igo msm da je neka verzija iz 2010 posto su bile i mape iz te godine, pa sam posle stavio mapu iz 2012, q1 tako nesto... i nervira me sto i dalje me usmerava u jednosmernu ulicu i usmerava me iz bulevare levo u beogradsku ka slaviji sto ne moze...jel to do mapa ili do navigacije i jel ima neko da mi pusti najnovije mape gde ima most na adi sa najnovijim POI, ako nije problem.....i koja je razlika izmedju igo i igo primo...pisem posto sam stavio to na ovaj telefon i sve savrseno radi, nalazi satelit za 5-10 sekundi, jedino sto kad naglo ubrzavas ili usporavas brzinu ne pogadja, tj i nije bas naglo ali dobro ne smeta mi to....i jel moze nego da mi kaze kako se zove igrica koja je slicna ko flight control samo sto ne sleces avione na pistu nego ih spajas od tacke do tacke , vise vrsta aviona, preko mape amerike...hvala nadam se da ce mi iko odgovoriti makar na neko pitanje, posto sam na prethodna 2 bio iskuliran ....pozdrav
 
Mislim da je ovo zadnja mapa Serbia_Contrast_2011.07_110812
 
gr3mlin...moze Igo.
Planiram da ubacim Igo ili Ndrive.
Gde se moze naci i skinuti ?
 
Sinoc sam ubacio "MOTONAV".
Ok radi na ovoj rezoluciji.

Moze se skinuti torrentom: iGO_Updates_2012.01.21
 
Da li nekome telefon pokazuje "Looking gps for location" kada pokrene "gps status" ??? U isto vreme, "Google maps" je locirao moju trenutnu lokaciju sa greskom 50-100 m. Gps test nakon duzeg vremena nadje satelite, ali kasnije izgubi lokaciju. Imam i HTC Tattoo, sada vec 3 god... ali mi se to na njemu nikada nije desavalo. Pronadje lokaciju za 5 sek i tacan je bukvalno u metar. Ne kapiram sta se desava ?!
 
Vrh Dno