Šta je novo?

HTC Desire X

HOX jos nema zvanicno Jelly Bean???

Ovo nije One X, nego Desire X. :)

One X je dobio JB valjda i pre S3, ako se ne varam.

@Tetra
I ja se cudim. Mislim da je dobro izbalansiran telefon nize srednje klase, ali imajuci u vidu da je Dual-Core i da ima ok RAMa, dovoljno je future-proof.
 
Ni ja jos nisam cuo da imaju cak ni u najavi JB za ovaj mob
 
Ono sto sam ja imao prilike da procitam o ovom modelu jeste da HTC ne namerava da izbaci JB za ovaj model, jer "spada u modele sa slabijim RAMom".
 
Upravo sam proverio i nudi sistem update,neki mali od 19mb, ali ovo je drugi od kako sam kupio tel.( 15 decembra), a na xda ljudi spominju da ce biti i jb.,tako da nam ostaje da se nadamo.
 
@sasa79 sta se dobija tim update-om,al` je HTC brz po tom pitanju,odma ispravljaju greske,mob tek 2 meseca u ponudi,a vec 2 update-a? ;-)
I meni se sve vise cini da ce i moj biti HTC i to verovatno ovaj ;-)
 
This update contains important enhancements and bug fixes, including:
- System performance and stability
- System security improvement
- Camera features enhancement
Ovo pise kad se skine update, mada ja posle instaliranja nisam video neke promene, osim sto je sad softver 1.18.401.3 a bio je 1.18.401.1
 
Ok,a kazi mi jel nista ne brise iz moba taj update (tipa sms,imenik i sl)?
 
I jel neko zna kako na Kii keyboard-u da namestim uspravno da mi pokaze 12 tastera (tj.3 slova na jedan taster),a kad ga polozim da bude normalna komp tastatura?
 
Ne nista ne brise,cela procedura traje par minuta I sve ostaje isto u tel.
 
Podesavanja-jezik I tastatura-HTC sense input-napredna podesavanja- tip tastautre pa stavis telefon.Nadam se da na to mislis.
 
Ako ovaj telefon ne bude dobio oficialni JB (mada sumnjam, ali nikad se ne zna.) Custom rom ce biti sigurno. :)
 
Telefon koristim jedno dve nedelje i stvarno je odličan za model srednje klase, jedino što mi smeta je što nema Gorilla Glass.
Što se update-a na JB tiče, još ništa nije zvanično potvrđeno, HTC je samo potvrdio da modeli za 512MB rama neće dobiti JB.
 
Narucio sam ovaj telefon, imao sam da biram izmedju s3mini i njega i nesto mi je on kvalitetnije izgledao odnosno na s3mini i jeftiniji je bio :) e sad me zanima vezano ovo za RAM ovaj valjda ima oko 700MB da li moze na njega jelly bean, da li stite koliko one folije njegov ekran sto se prodaju i da li je kvalitetna kamera...?
 
Show. Da u danasnje vreme mid range telefoni znaci da moras da se drkas sa folijama.
 
Ja mislim da vise ima belih modela od crnih,ja kad sam uzimao u telenoru moj nije bilo crnih samo belih,zato i imam utisak da je vise belih modela.
 
Sumnjam da ce biti jelly za ovaj telefon (cak i da bude, nece skoro), ali neko ce vec napraviti rom sa jelly beanom, ako je to toliko bitno. Kamera nije losa za 5mp, cak je ponekad iznenadjujuce dobra. Inace, nisam dosad video crni model. Postoje teget ili tamno plavi, kakogod, ali crni ne. I slazem se sto se tice utiska da je vise belih.
 
@patrick koliko traje baterija?Da li treba da se formira ako treba, koliko puta da se puni po koliko sati?
 
Sumnjam da ce biti jelly za ovaj telefon (cak i da bude, nece skoro), ali neko ce vec napraviti rom sa jelly beanom, ako je to toliko bitno. Kamera nije losa za 5mp, cak je ponekad iznenadjujuce dobra. Inace, nisam dosad video crni model. Postoje teget ili tamno plavi, kakogod, ali crni ne. I slazem se sto se tice utiska da je vise belih.

Ja imam crni. :)
 
Inace je bela boja na fonu gej, ali ovaj HTC izgleda bolje s njom
 
Nazad
Vrh Dno