Šta je novo?

Horizon Forbidden West

Ja od kako sam poceo da "letim", igra mi bolja duplo :) Ne mogu da je ostavim, a izaslo je brdo igara...Znam ako je ostavim, vise nece biti to to - nakon nekoliko igara. Ja jesam za fazon jedna igra - da se posvetis...Ali tako je teeeesko u moru dobrih igara... Kako bih voleo da imam samo jednu i da ne mogu da imam jos, nesto kao RTS 1 i 2 kad je postojao...Pa je crtani u 19 15 bio l u d i l o..Danas klinci ne znaju kud udaraju od kolicine sadrzaja. Da ne idem u off... :)

P.S. Jel treba odigrati DLC (vredi?) Samo ce mi odloziti ove nove igre, a vremena imam za igranje - nikad manje
 
Poslednja izmena:
@Sean burning shores je obavezno štivo posle osnovne igre, takođe lepo nadopunjuje priču. Dosta je kraći od originala, mada ako radiš sve side questove i svijaš sav kontent, onda se prilično oduži.
 
M ne, nazalost toliko ne mogu da idem u "detalje" Resavam MAIN i po koju SIDE, ako deluje privlacno... 🤷‍♂️ Izbegavam misije, idi tamo i polomi 1000 masina :sick:
 
Poslednja izmena:
Pff..Oduvao poslednjeg BOSSa, sad sam ostavio SIDE misije i DLC kao jednu "novu igru" koja me ceka...
 
Nazad
Vrh Dno