Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Vol



Šta će ti staklo ako ti folija radi posao? Samo da znaš - na prethodnom Honoru (Magic5 Pro) nijedno staklo nije prepoznavalo otisak prsta. Probao sam ih nekoliko. Outfitters nisam doduše. Ako koristiš otisak za mobilno plačanje recimo imaj to u vidu. Ne kažem da neće raditi otisak preko nijednog stakla ali imaju u vidu da može biti problema.

Vol



Šta će ti staklo ako ti folija radi posao? Samo da znaš - na prethodnom Honoru (Magic5 Pro) nijedno staklo nije prepoznavalo otisak prsta. Probao sam ih nekoliko. Outfitters nisam doduše. Ako koristiš otisak za mobilno plačanje recimo imaj to u vidu. Ne kažem da neće raditi otisak preko nijednog stakla ali imaju u vidu da može biti problema.
Ja imam njihovu Fusion foliju,decko me pitao hocu li nositi masku pa je i u skladu sa tim zalepio malu "kracu" kako maska ne bih gurala istu.Svi otisci prsta,i za placnje, rade bez problema a ja ne razmisljam da li ce ga nesto ostetiti,tako da topla preporuka.
 
Ja sam jedno zaštitno staklo već skrcao dok fon nije imao masku. Radio je otisak bez problema. A ispod je bila i folija, dupla zaštita.
 
Кад пуните телефон са тим брзим пуњењем, јел само прикаже оно као фаст черџинг или? На неком УТ клипу сам видео да пише 80 вати мах испод тог фаст черџинг.
 
Кад пуните телефон са тим брзим пуњењем, јел само прикаже оно као фаст черџинг или? На неком УТ клипу сам видео да пише 80 вати мах испод тог фаст черџинг.
 

Prilozi

  • IMG_20240504_080043_080433.jpg
    IMG_20240504_080043_080433.jpg
    177.3 KB · Pregleda: 50
Кад пуните телефон са тим брзим пуњењем, јел само прикаже оно као фаст черџинг или? На неком УТ клипу сам видео да пише 80 вати мах испод тог фаст черџинг.

100W Honor SuperCharge

IMG-053893fdeca8fe6c94d68088e32b81db-V.jpg
 
Ја имам неког Кинеза од 100 вати и Едге 40 ми је пунио брзо а овог и не баш (мени пише супер чарџинг само без тог 80 вати).
 
Da li je neko našao rešenje za update ili moramo da čekamo kao budale
 
Ја имам неког Кинеза од 100 вати и Едге 40 ми је пунио брзо а овог и не баш (мени пише супер чарџинг само без тог 80 вати).
Ja sam bio uzeo neki Anker, ista situacija. Piše supercharging ali nije pisalo 80w max iako je sam punjač 100w. Koristio sam Honor kabl koji je došao uz telefon. Tako da je Anker završio u kancelariji a meni original 100w Honor punjač, na Bazzaru sam uzeo. Sa njime stoji 80w max, no potvrđujem onu diskusiju sa početka ove teme, razlike u brzini punjenja ima, no radi se otprilike o jednocifrenim minutima. Da sam morao da platim punjač ne bih ga kupio.
 
videh na netu da su pojedini dobili update 148 koristeći francuski Orange eSIM pa ko je u prilici da testira neka javi da li šljaka
 
Dosta je igranja što se mene tiče. Imam giffgaff UK sim, imam sad dva esim, neki nemački i neki francuski. Sa sva tri - ništa. Videćemo kad masovnije počne da dolazi po EU hoćemo li dobiti i mi jer i tamo kod njih je mizeran broj ljudi očigledno to dobio.
 
Kad je M5P počeo masovnije da se prodaje usled velikih popusta, i kad je počela prodaja 6, ja sam gledao neki od njih ali sam bio skeptičan jer znam da Kinezi nisu redovni sa apdejtovima za ostatak sveta. I svi su me tad napali kako hejtujem, nemam pojma i slično. Šta se sad promenilo? Šta vam je sad toliko zapelo za apdejt pa izvodite akrobacije a pre mesec-dva je bilo svejedno. Ima onaj jedan član sa dva naloga što je banovan jer je ubeđivao ljude da apdejt nije bitan a on prijavljen za betu.
 
Ne verujem da će nešto epohalno da donese update što će totalno promeniti performans telefona ili način korišćenja.
Mada meni su počele komšije da se ne javljaju, poslali se ženi. Ona kaže to je zato što nemaš update, svi su na Apple i u isti dan svi dobiju 😁
 
Mene konkretno kod ovog apdejta interesuju dve stvari: promena veličine ikonica koja je sada moguća, i po onome što sam video na FB, drastično bolje slike na velikom zoom-u. Jesam li prošao validacioni test za bitnost apdejta ili...?
 
Nema nikakvog testa. Pitanje je bilo zbog čega se od totalne nebitnosti apdejta došlo do kupovine stranih e sim kartica zbog bržeg apdejta i svakodnevne prepiske ko je dobio a ko nije i zbog čega.
 
Ne znam kako to na tebe utiče zaista. Pusti ljude da pišu i diskutuju o čemu žele.
 
Ko brani kome šta? Ja sam pitao jednostavno pitanje vezano za ovaj model, ti si se iz nekog razloga uvredio.
 
Nisam nego ne razumem kako tebe dotiče to što neko udara refresh 83 puta na dan. Hoće mu se, voli tehniku, čeka novu funkciju, šta god da je, kako je to tačno bitno? I zašto neko treba da se pravda to je poenta...
 
Ko brani kome šta? Ja sam pitao jednostavno pitanje vezano za ovaj model, ti si se iz nekog razloga uvredio.
Večina nas 'juri' update na pvom modelu zato što on navodno donosi bolji kvalitet zooma. Zoom je na ovom telefpnu, uz noćni video, najslabija tačka. Jednostavno, očekivali amo više od zoom kamere od 180MPx. To je sve! Kad se te dve stvari poprave tj ako se poprave - ljudi će nanje pričati o nadogradnjama
 
E ovako, ne mogu čitati sve poruke, ima dosta, pa ko bude mogao da mi pomogne, nek napise. Izneću svoja iskustva posle nekih 15tak dana.
Posle 5 godina korišćenja p30 pro uzeo sam sam magic 6 pro. Interfejs potpuno isti, mada sam primetio da kod huawei-ja ima nekih stvari sto ovde nema, al ajd. Dosta brže radi, jako tečno, osvežavanje mi odgovara, kad sam probao instagram da listam na p30 pro, imao sam osećaj da secka.
Kamere neću komentarisati, video sam prepucavanje kome je koja bolja, kome nije, dal su boje realne, nisu, meni je kamera dobra, zadovoljan sam.
Problem koji imam je sa baterijom, brzo se troši, noćas mi je 20% svuklo baterije, sve aplikacije isključene pre spavanja, wifi i 4g ugašen, znači ništa, od nekih pola 3 noćas, do nekih pola 10 danas, baterija spala sa 77% na 55%, mislim katastrofa. Napunio na 100 procenata, dosao bajsom do sela, uspuy poslao par poruka, evo sad je 91%. Ima li kakvog rešenja osim pokusaja resetovanja, to nikako ne želim, tek sam sve instalirao i aktivirao.
Punjač koristim originalni honor 100w, odlično radi, mada sam prvih par dana punio sa 40w od huawei-ja, punio isto jako dobro
 
E ovako, ne mogu čitati sve poruke, ima dosta, pa ko bude mogao da mi pomogne, nek napise. Izneću svoja iskustva posle nekih 15tak dana.
Posle 5 godina korišćenja p30 pro uzeo sam sam magic 6 pro. Interfejs potpuno isti, mada sam primetio da kod huawei-ja ima nekih stvari sto ovde nema, al ajd. Dosta brže radi, jako tečno, osvežavanje mi odgovara, kad sam probao instagram da listam na p30 pro, imao sam osećaj da secka.
Kamere neću komentarisati, video sam prepucavanje kome je koja bolja, kome nije, dal su boje realne, nisu, meni je kamera dobra, zadovoljan sam.
Problem koji imam je sa baterijom, brzo se troši, noćas mi je 20% svuklo baterije, sve aplikacije isključene pre spavanja, wifi i 4g ugašen, znači ništa, od nekih pola 3 noćas, do nekih pola 10 danas, baterija spala sa 77% na 55%, mislim katastrofa. Napunio na 100 procenata, dosao bajsom do sela, uspuy poslao par poruka, evo sad je 91%. Ima li kakvog rešenja osim pokusaja resetovanja, to nikako ne želim, tek sam sve instalirao i aktivirao.
Punjač koristim originalni honor 100w, odlično radi, mada sam prvih par dana punio sa 40w od huawei-ja, punio isto jako dobro
Isti problem imam, nekada drži 30+ sati nekad 5,6...
 
Ne moze softverski da ti skine toliko procenata, plus ti je sve iskljuceno. Nesto pravi problem.
 
Можда немаш добар домет?
 
To sam isto primetio, ume da se nekad ponaša dobro preko noći, mada nisam svaki put obratio pažnju, al nekad je katastrofa baš...
Да ли си пребацивао податке /апликације са старог телефона на нови преко неке врсте Smart Switch - A или других клон апликација? Најчешће то прави проблем на новим уређајима када се топи батерија...
 
Vrh Dno