Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Meni nije jasno vezano za ovaj Sot, telefon pokazuje uvek unazad 24h period, u tom periodu moze biti i i tri punjenja telefona, zasto ne pokazuje period od poslednjeg punjenja do ovog trenutka koliki je sot, zar nije tako na huawei-ju bilo, ili gresim?
I svi sad dobijate taj .148 update, meni tek pre tri dana stogao .127, dobio sam taj famozni magic portal, po meni totalno neupotrebljivo nesto, posto kad listam, uvek zadrzim palac na ekran, i odma mi hvata slike i tekst, i nudi da se kaci negde, pogasio sam sve, za mene totalno bezveze
 
Meni nije jasno vezano za ovaj Sot, telefon pokazuje uvek unazad 24h period, u tom periodu moze biti i i tri punjenja telefona, zasto ne pokazuje period od poslednjeg punjenja do ovog trenutka koliki je sot, zar nije tako na huawei-ju bilo, ili gresim?
I svi sad dobijate taj .148 update, meni tek pre tri dana stogao .127, dobio sam taj famozni magic portal, po meni totalno neupotrebljivo nesto, posto kad listam, uvek zadrzim palac na ekran, i odma mi hvata slike i tekst, i nudi da se kaci negde, pogasio sam sve, za mene totalno bezveze
Mislim da je sot od 00 do 00, što se tiče update-a većina je dobila preko esim
 
Meni nije jasno vezano za ovaj Sot, telefon pokazuje uvek unazad 24h period, u tom periodu moze biti i i tri punjenja telefona, zasto ne pokazuje period od poslednjeg punjenja do ovog trenutka koliki je sot, zar nije tako na huawei-ju bilo, ili gresim?
I svi sad dobijate taj .148 update, meni tek pre tri dana stogao .127, dobio sam taj famozni magic portal, po meni totalno neupotrebljivo nesto, posto kad listam, uvek zadrzim palac na ekran, i odma mi hvata slike i tekst, i nudi da se kaci negde, pogasio sam sve, za mene totalno bezveze
Na huaweiu je isti prikaz baterije kao na honoru, sto bi kazali, copy-paste
 
Na huaweiu je isti prikaz baterije kao na honoru, sto bi kazali, copy-paste
U pravu si, sad gledam, al mogao bi se zakleti da je na mom p30 pro, bar kad sam ga uzeo, drugačije pokazivalo sot, od punjenja do punjenja, a sad prikazuje 24h unazad od trenutka gledanja u grafikon, bez obzira koliko punjenja je tu bilo, malo mi to bezveze...
 
На која ограничења мислиш?
 
Izašao je Android 15 beta za M6 Pro, ko voli da proba evo link :


This upgrade will not erase your data, but a backup beforehand is still recommended.The upgraded new system adopts a brand new user partition, which is not shared with the original one, and the data of the original user partition is unavailable on the new system.

Magic 6 Pro: BVL-N49 8.0.0.148(C431E4R2P2) , 8.0.0.152(C636E2R2P2) or higher.

Potreban je ADB, Python environment i Honor Suite na PC-u.
 
Vrh Dno