L@ki
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.09.2005
- Poruke
- 89
- Poena
- 620
Kupljen pre tačno 5 meseci. 21.01.26.
Baterija i dalje odlična kao prvog dana - 24h izdrži bez problema. Punim svako jutro i tada je na 15-20-25%, što znači da bi moglae još da izgura i prepodne...
Kamera me je u početku oduševljavala, al posle uporednih testova sa npr. Pura70 ultra, Xiaomi 17pro (pogotovo u makro modu) me je baš razočarala. Ai pravi "crtani film" od detalja na slikama pri velikim zumiranjima... A kad se isključi Ai, slike su mutne... Pri dužem korišćenju kamere telefon se baš jako ugreje, a baterija počinje rapidno da se troši.
Baterija i dalje odlična kao prvog dana - 24h izdrži bez problema. Punim svako jutro i tada je na 15-20-25%, što znači da bi moglae još da izgura i prepodne...
Kamera me je u početku oduševljavala, al posle uporednih testova sa npr. Pura70 ultra, Xiaomi 17pro (pogotovo u makro modu) me je baš razočarala. Ai pravi "crtani film" od detalja na slikama pri velikim zumiranjima... A kad se isključi Ai, slike su mutne... Pri dužem korišćenju kamere telefon se baš jako ugreje, a baterija počinje rapidno da se troši.