Šta je novo?

Honor Magic 8 Pro/Lite

  • Začetnik teme Začetnik teme nitro5
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Kupljen pre tačno 5 meseci. 21.01.26.
Baterija i dalje odlična kao prvog dana - 24h izdrži bez problema. Punim svako jutro i tada je na 15-20-25%, što znači da bi moglae još da izgura i prepodne...
Kamera me je u početku oduševljavala, al posle uporednih testova sa npr. Pura70 ultra, Xiaomi 17pro (pogotovo u makro modu) me je baš razočarala. Ai pravi "crtani film" od detalja na slikama pri velikim zumiranjima... A kad se isključi Ai, slike su mutne... Pri dužem korišćenju kamere telefon se baš jako ugreje, a baterija počinje rapidno da se troši.
 
Sve ovo sto si napisao o pregrevanju muči i Xiaomi i sve ostale telefone koji imaju Snapdragon 8 gen 5,a sto se kamera tiče to su finese i nema bukvalno nikakve razlike sem u video snimanju gde je realno mogla da bude bolja,uporedio sam Honor sa Iphone 17 pro od druga na nekom venčanju znaci on koji je zagriženi Iphone fan je priznao da su slike bolje pogotovo one slikane u uslovima prigušenog svetla.
 
Sve ovo sto si napisao o pregrevanju muči i Xiaomi i sve ostale telefone koji imaju Snapdragon 8 gen 5,a sto se kamera tiče to su finese i nema bukvalno nikakve razlike sem u video snimanju gde je realno mogla da bude bolja,uporedio sam Honor sa Iphone 17 pro od druga na nekom venčanju znaci on koji je zagriženi Iphone fan je priznao da su slike bolje pogotovo one slikane u uslovima prigušenog svetla.
Drug pa zar ti ne rece nedavno da ti je video snimanje top, rame uz rame za ostalima, da si cak na nekom rodjusu/vencanju pobedio sa najboljim video snimkom? Sta se desilo u medjuvremenu 🥺
 
Problem sa zahrevanjem pri koriscenju kamere je izrazen na svim flagsip telefonima. Meni je npr. HM7P dizao temperaturu CPU-a na oko 55-60°C za 2h snimanja, slicno je bilo i na S24U i 17PM😅 HM8L nema tih problema, nece AIDA da mi pokaze temperaturu CPU-a ali mislim da nije isla iznad 45°C.
 
Nju sam prvu i stavio na probu. 🤣
 
Prsla vremenska prognoza na Honor Magic 8 Pro. Nagovaram je da proradi ba sve moguće načine al' jok! Mislim da je do provajdera prognoze a ne do same aplikacije
 

Prilozi

  • Screenshot_20260628_112854_com_hihonor_android_launcher_DrawerLauncher.webp
    Screenshot_20260628_112854_com_hihonor_android_launcher_DrawerLauncher.webp
    44.9 KB · Pregleda: 17
Prsla vremenska prognoza na Honor Magic 8 Pro. Nagovaram je da proradi ba sve moguće načine al' jok! Mislim da je do provajdera prognoze a ne do same aplikacije
Pokusaj da je azuriras preko App Market (Honorova prodavnica) i onda udji bas u aplikaciju vremenske prognoze i prihvati nove uslove koje izbaci.... Radice....
 
Pokušao - ne vredi. Isto. 20 stepeni i tačka!
Sad ajde da nagadjamo kad si vec pitao.... Negde je nesto onemoguceno toj aplikaciji. Tipa izlaz na net... Nije telefon u rezimu ustede... Obrisi pa ponovo postavi vidget na pocetnu.... Ako nece onda definitivno kod tebe ima 20°C 🤣
 
Biće da ne ovo zadnje 😃😃😃 Sve odradio moguće. Mislim...nije to beki problem. Ima milion aplikacija za vreme. Čisto mi čudno - do jutros bilo sve OK. Verovatno će samo od sebe da se sredi
 
Biće da ne ovo zadnje 😃😃😃 Sve odradio moguće. Mislim...nije to beki problem. Ima milion aplikacija za vreme. Čisto mi čudno - do jutros bilo sve OK. Verovatno će samo od sebe da se sredi
Sad tek vidim da je i kod mene na Honor magic 7 pro isto.... Pokazuje da ce u 14h biti 35°C a trenutno 21... To je neki bag u app definitivno....
 
Upravo to! Tako pokazuje od jutros - 20 ili 21 trenutna a realna temperatura za jedan sat
I na zeninom H400 pro je isto 21.... Definitivno bag.... Probao i da zaustavim app pa da je pokrenem ponovo. Restartovao tel i nista.... Do app je definitivno... Nista... Bar je dobar osecaj gledati 21°C samo nemoj se zeznuti pa obuci trenerku 🤣
 
U Grčkoj mi nje izbazcilo verziju novu Magic OS64772.webp

A sa vremenom ista stvar, pokazivalo ovde 24C, a ima preko 35c
 
Nazad
Vrh Dno