Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Shamim ne radi iz nekog razloga, BigKaka radi, primecujem u nekim slikama malo realnije boje, kvalitet slike sta znam, dobre mi budu obe kad uporedjujem.
 
Ja koristim baš Shamima a probao sam i ostala dva moda i najiskrenije ne vidim neku bitniju razliku... Čini mi se da stock daje malo svetlije slike od GCam verzija ali meni su generalno sve slike OK i to imajući u vidu da HM6 pravi bolje slike od HMv2.
 
O da, jesu, naročito za te tako velike akcije...

Što se tiče GCam dosta njih je koristi za HM6 i tamo su postavili linkove koji rade tako da mogu tamo da se pogledaju i skinu, verujem da će raditi i za HM5.

Meni za HMv2 rade i BSG-ov i Shamimov i BigKakin mod mada su pojedinci imali problem sa instalacijom Shamima.
Uzeo preko njih prvo Relme GT, na akciji, dosta povoljnije, posle toga Xiaomi pad 5, isto akcija, i zadnje sto sam uzeo je bio Sony PS5. Sve je proslo bez i jednog problema. Jedino je sa PS5 pucalo prilikom narucivanja, valjada bila navala. Ali na kraju sam uspeo. Tako da ja imam pozitivno misljenje.
 
Jesi li dobio neki poklon kao što je ovaj bicikl uz telefon pošto o tome pričamo?
Prodaja single proizvoda funkcioniše, prodaja tipa platiš jedan dobiješ dva ovako veća proizvoda kao i prodaja po znatno povoljnijim cenama se koliko sam ispratio završavala sa "Izvinite, nemamo više na stanju" pri čemu nikako da se sazna da li je ikad i bilo na stanju dok traje takva akcija tj da li je iko stvarno i kupio jedan proizvod i dobio drugi takav proizvod gratis.
 
Dobio neko kuvalo za vodu kao poklon. Cirka nekih 3000, 4000din. Ako to ulazi u ovo o cemu pricas. Nije neki skupoceni poklon ali je stiglo.
 
To je bio poklon ovako pride. Ne kao sada sto za honor daju bajs. Ne mogu da se setim uz sta je stigao. To je bio vise poklon tipa za lojalnost.
 
Nije bilo reklame, samo su me obavestili mejlom da cu dobiti poklon.
 
Kad se telefon otkljuca preko preloznavanja lica ostaje da moram da odradim swipe up do pocetnog ekrana. Nameštao sam ranije, a sad nema šanse da se setim gde stoji ta opcija da kad prepozna lice odmah predje na početni ekran.
 
Na Samsungu pod opcijama za face unlock ima opcija "stay on lock screen until swipe". Pretpostavljam da je tako nešto slično i tu.
 
Stigle danas dve varijante zastite za ekran. Ova prva je neka polimer nano. Nike tvrda kao staklo i savitljiva je. Ovo je neka high definition varijanta. A druga je kvalitetnija varijanta hidro gel folije. Javljam utiske kad instaliram .
 

Prilozi

  • IMG_20240403_163741.jpg
    IMG_20240403_163741.jpg
    214.1 KB · Pregleda: 80
  • IMG_20240403_163919.jpg
    IMG_20240403_163919.jpg
    294 KB · Pregleda: 91
Stigle danas dve varijante zastite za ekran. Ova prva je neka polimer nano. Nike tvrda kao staklo i savitljiva je. Ovo je neka high definition varijanta. A druga je kvalitetnija varijanta hidro gel folije. Javljam utiske kad instaliram .
Super, ajde bas javi utiske bas me zanima 😊
 
Stavio sam polimer nano. Idealno je legla. Face unlock i otisak rade savrseno. Sad jos da vidim da li ce negde da se odlepljuje kao folija ali mislim da je to to.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD489.40 50%OFF | For HONOR Magic 5 pro 6 4 3 Magic5 Pro Magic4 Magic3 Screen Protector Gadgets Accessories Glass Protections Protective HUAWEI
 
Meni se mat folija koju sam imao sa ćoška krenula odlepljivati, 10 dana sam koristio tel bez zaštita i naručim hidrogel foliju sa neta 😁 Zalepio sve kako treba i kad sam trebao da otkačim sa vrha, skinula se cela pa sad opet čist ekran 🤣 Čak se razmišljam da ostavim ovako, ko ga je... 🙂
 
Ja sam se na pocetku patio sa jeftinim hidrogel dok nisam uzeo 360° foliju i to je bilo ok. Nego sad stiglo i ova nano folija i jos dve kvalitetnije hidro plus imam jos 4kom 360°
 
Da li još neko ima zaglup sa dialer aplikacijom? Na primer kada je neku u imeniku sačuvan bez +381 broja da pokušava da pozove bez nule na početku i onda ne može da uspostavi poziv, na primer ako je broj sačuvan kao 064 xxx xxx, telefon pokušava da pozove 64 xxx xxx, i ne može da uspostavi poziv. Čak mi se dešava i kada pozovem neki broj koji nemam u imeniku sa 064 xxx xxx, pa posle iz istorije poziva hoću to ponovo da odradim on ga poziva bez nule kao 64 xxx xxx. Nije veliki problem ali zna da zasmeta pogotovo kada sam u gužvi, pa moram da idem na edit pa call ponovo.
 
Imao sam ja isto. Jos sam bio u nekoj guzvi, zurio, kad ga tada nisam otresao od zemlju nikad necu :)
 
Moguće da bi drugi dialer ovo sredio, ali ovo mi baš ide na živce. Za sada to je najveća mana koju sam mu našao.
 
Moguće da bi drugi dialer ovo sredio, ali ovo mi baš ide na živce. Za sada to je najveća mana koju sam mu našao.
Negde sam davno citao o ovoj temi, msm u xiaomi temi al nemoj me drzati za rec, neko je na forumu ovde pisao o tome al ubi me ako se secam ko i u kojoj temi tacno
 
Našao kontakt sačuvan samo sa 060, I poziva bez problema... Ništa ne dodaje niti sklanja sa broja koji poziva...
 
Kod mene se ne dešava sa brojevima iz imenika, samo sa nememorisanim brojevima. Najčešće sa KP ili polovnih automobila. Nisam uspeo do sad da uhvatim neki pattern, rekao bih da se dešava na ispod 5% takvih poziva, al zna da pogodi trenutak kao što reče brana da ti dodje da ga zvekneš od asfalt...
 
Mislim da sam našao šta je. Ovo sam uključio i radi ok sad.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240408_170946.jpg
    Screenshot_20240408_170946.jpg
    48.5 KB · Pregleda: 57
  • Screenshot_20240408_171002.jpg
    Screenshot_20240408_171002.jpg
    27.9 KB · Pregleda: 58
  • Screenshot_20240408_171032.jpg
    Screenshot_20240408_171032.jpg
    57.9 KB · Pregleda: 55
Znači uspeo si da reprodukuješ problem i kad uključiš to onda se problem ne javlja? Evo uključio sam i ja, al u mom slučaju znaćemo za mesec dana jel rešilo :) jer dešavalo mi se 2-3 puta mesečno..
 
Nazad
Vrh Dno