Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Meni nocas stigao magicOS 8. Kod mene je china rom, nisam jos instalirao, sacekacu makar nedelju dana, dok ne vidim iskustva drugih.
 

Prilozi

  • IMG_20240313_120036_947.jpg
    IMG_20240313_120036_947.jpg
    66.6 KB · Pregleda: 82
Jedno pitanje naleteh na ovu aplikaciju u spisku aplikacija, ja koliko znam ovo je bilo fabricki u telefonu, pomoc cemu sluzi ova aplikacija
 

Prilozi

  • Screenshot_20240314_195707.jpg
    Screenshot_20240314_195707.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 119
Trebalo bi da je za onaj kanal, za dojavu zemljotresa, cunamija, i ostalih elementarnih nepogoda...
 
Evo danas ozbiljan crash test, ako se neko interesuje, jer nije navedeno koju tačno zaštitu ima ekran. Pad sa oko 1.2m visine direktno na ekran, na kamenje, plus sam mu spletom okolnosti dodao i dosta ubrzanja :) bila fabrička folija koja je sva izlomljena, ispod nje ove 4 ogrebotine, displej i touch neoštećeni.
 

Prilozi

  • IMG-eb1f3d66e0cd055e3aa3362090ef4b55-V.jpg
    IMG-eb1f3d66e0cd055e3aa3362090ef4b55-V.jpg
    191.6 KB · Pregleda: 94
Da li se zna kako se zavrsila prica sa onim članom sto je dva puta vracan telefon iz ovlascenog servisa, da li je resio problem ili je tel zavrsio u oglase?
 
Danas instalirao magicOS 8, lepo radi. Konacno svajp ne mora vise sa vrha ekrana za notifikacije ili komandni centar. Od ostalih novina, sto se tice androida 14, lockscreen sad ima vise opcija podesavanja, magic portal (mozda nekome bude zanimljivo, ja ne verujem da cu cesto koristiti) i meni najvece iznenadjenje, otkljucane google servise (jer mi je china rom), tako da play store sada normalno radi, kao na global verziji.
 
Нека препорука за заштитну фолију?
 
Danas instalirao magicOS 8, lepo radi. Konacno svajp ne mora vise sa vrha ekrana za notifikacije ili komandni centar. Od ostalih novina, sto se tice androida 14, lockscreen sad ima vise opcija podesavanja, magic portal (mozda nekome bude zanimljivo, ja ne verujem da cu cesto koristiti) i meni najvece iznenadjenje, otkljucane google servise (jer mi je china rom), tako da play store sada normalno radi, kao na global verziji.
Jesi li primetio neke promene na kamerama na bolje ili losije? Ima li reko nekih promena sa 14 android?
 
Istu sam naručio za m6 pro, javljam utiske kad bude stigla
 
@Vuka96 šta je na kraju bilo sa tvojim telefonom i reklamacijom?
Javili da odbijaju reklamaciju drugi put. Rekao sam da ce preuzeti drug telefon u subotu, i da ako bude opet problem da cu ih tuziti. On preuzeo u subotu telefon u poslovnici, a oni u ponedeljak ujutro javili da mogu doci sa telefonom i da biram nesto drugo ili da uzmem povrat novca. Naravno uzeo sam povrat novca 140 hiljada. I evo odlučio sam se sad da sačekam HM 6. Valjda ce me novi ispostovati 😁
Jos jednom svima hvala na savjetima
 
leonardo dicaprio bravo GIF
 
Ljudi, ima li načina da mi prikaže procenat baterije povezanih bluetooth uređaja? Dolazim sa Samsunga pa mi je normalno da znam to, nemoguće da ovde nema..
 

Prilozi

  • Screenshot_20240318_142148_edit_673785343255053.jpg
    Screenshot_20240318_142148_edit_673785343255053.jpg
    108.3 KB · Pregleda: 29
Da🤣 platio polovan s garancijom za 670€, povrat dobio 140.000 din
Sad dodaš još 10 i uzmeš 6Pro, pa još ako zabodeš i neki poklon tipa tablet 😎
Jedini si od nas ovde prisutnih imao problem sa 5Pro koji očigledno nije bio rešiv ni po servisima, dosta vremena a i živaca je sigurno to odnelo tako da zaslužio si ovaj scenario 👏😀
 
Sad dodaš još 10 i uzmeš 6Pro, pa još ako zabodeš i neki poklon tipa tablet 😎
Jedini si od nas ovde prisutnih imao problem sa 5Pro koji očigledno nije bio rešiv ni po servisima, dosta vremena a i živaca je sigurno to odnelo tako da zaslužio si ovaj scenario 👏😀
Tačno tako slazem se 👍
 
Nazad
Vrh Dno