Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Uzmi, komotno, motorolu edge 30 fusion (imam je i ja, kao sekundarni). Razbija tel, a platio ga 340e u domacoj radnji, sa 2 god gar i fiskalni, naravno. Ostatak u dzep i boli te uvo :D
 
12. aprila stiže, tako sam pročitao. E sad, dal ide parcijalno po regionima ili će globalno da puste svima ostaje da se vidi.
 
Meni tek danas, možda jer mi je region Srbija,ili zavisi do operatera?
 
Nije mi jasno zasto se telefon greje kada se kamera koristi duze vreme. prilikom igranja se ne greje toliko. ni jedan tel do sada se nije grejao , bar ne u toj meri kao ovaj.
 
Nije mi jasno zasto se telefon greje kada se kamera koristi duze vreme. prilikom igranja se ne greje toliko. ni jedan tel do sada se nije grejao , bar ne u toj meri kao ovaj.
I ja sam primetio, odmah da kazem ništa strasno malo bude topliji ,skoro sam bio na nekoj utakmici i slikao drugara malo više i tada sam primetio u jako
maloj meri ali zagreje se i u ni jednoj drugoj situaciji , zanimam me kako ce to da se manifestuje kada dodje leto i malo tolije vreme .
 
Nije mi jasno zasto se telefon greje kada se kamera koristi duze vreme. prilikom igranja se ne greje toliko. ni jedan tel do sada se nije grejao , bar ne u toj meri kao ovaj.
To je normalna pojava. Ja kad sam snimao prosle god u 4k video na Zanzibaru, do duse sa P50 pro, isto sam osetio da je tako
 
IMG_20240329_192800_537.jpgIMG_20240329_192800_047.jpg

Stigao novi update, martovski security patch i "pilula".
IMG_20240329_193146_323.jpg
Magic portal skoro da i ne koristim...
 
Nije mi jasno zasto se telefon greje kada se kamera koristi duze vreme. prilikom igranja se ne greje toliko. ni jedan tel do sada se nije grejao , bar ne u toj meri kao ovaj.
Pa prosto, to je najzahtevnija radnja, procesorski gledano (zbog samog algoritma obrade i postobrade)... Dok igras igrice imas, uglavnom, povremene "skokove" angazovanosti procesora, dok kod snimanja 4k video snimka, procesor konstantno radi, u zavisnosti od samog cipseta (citaj snage procesora) u rasponu od 60ak pa i do 90, 100% od maksimalnog kapaciteta. Sto je slabiji cipset, zagrevanje je manje izrazeno. Kod SD8 gen 2 i gen 3 (koji je prejak realno za mobilnu upotrebu i totalno bespotreban) itekako ces primetiti zagrevanje. Jedva cekam da snimam preko leta, na 40+ C, bice zanimljivo. :cautious:
 
Pa prosto, to je najzahtevnija radnja, procesorski gledano (zbog samog algoritma obrade i postobrade)... Dok igras igrice imas, uglavnom, povremene "skokove" angazovanosti procesora, dok kod snimanja 4k video snimka, procesor konstantno radi, u zavisnosti od samog cipseta (citaj snage procesora) u rasponu od 60ak pa i do 90, 100% od maksimalnog kapaciteta. Sto je slabiji cipset, zagrevanje je manje izrazeno. Kod SD8 gen 2 i gen 3 (koji je prejak realno za mobilnu upotrebu i totalno bespotreban) itekako ces primetiti zagrevanje. Jedva cekam da snimam preko leta, na 40+ C, bice zanimljivo. :cautious:
Ja sam sad 5 minuta testirao kameru po suncanom danu, slikao neke gluposti, nisam cak ni snimao, i kuciste oko kamera se osetilo da je toplo, a imam SD 888
 
Ako neko planira kupovinu imate HM5P + Salcano MTB bajs 26" na akciji za 90.000din
 
Nisam siguran dal bih smeo okaciti link ili direktno spomenuti sajt, u pitanju je online sajt za porucivanje na slobo A...
Video sam reklamu samo, nadam se da je sve kao sto pise.
Nije bajs nista spec, nov je od 15 do 20k zavisno od radnji, ali opet pristojna ponuda.
 
Znamo da je Ananas u pitanju i upravo to je i najveći razlog što imam sumnju da je neko stvarno i dobio to što reklamiraju...
 
Mislio sam da su pouzdani, šta znam. Jel koristi neko neki gcam za jos bolje slike, meni su i ove top, al kao ima neka verzija moze da se proba.
 
O da, jesu, naročito za te tako velike akcije...

Što se tiče GCam dosta njih je koristi za HM6 i tamo su postavili linkove koji rade tako da mogu tamo da se pogledaju i skinu, verujem da će raditi i za HM5.

Meni za HMv2 rade i BSG-ov i Shamimov i BigKakin mod mada su pojedinci imali problem sa instalacijom Shamima.
 
Nazad
Vrh Dno