Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Kako vam se ponaša kamera kada slikate grupne fotografije, više osoba na jednoj slici? U Poslednjih 7 dana od kako sam ga uzeo, mogu reći da je stvarno korektan uređaj, baterija, kamera, ekran sve kako treba. Jedno što sam primetio je da kada ima više osoba na fotografiji da zna da oradi fokus na jednoj osobi a ostale da zamuti. Ne isljučujem da ja negde mašim.
 
Pisali su na nekim stranicama da je od nekog up-a kamera otisla na gore. Ozbiljno se razmisljam 14 pro da menjam za njega jer mi bagovi na iosu bas smetaju.
Nije otisla kamera na gore ni sa jednim abdejtom ista je kao prvog dana, bilo je govora samo oko odsjaja od sunca neki clanovi se zalili oko toga ali ni tu nema problema, to je bio individualni problem
 
Kako vam se ponaša kamera kada slikate grupne fotografije, više osoba na jednoj slici? U Poslednjih 7 dana od kako sam ga uzeo, mogu reći da je stvarno korektan uređaj, baterija, kamera, ekran sve kako treba. Jedno što sam primetio je da kada ima više osoba na fotografiji da zna da oradi fokus na jednoj osobi a ostale da zamuti. Ne isljučujem da ja negde mašim.
Jel portret ili običan mod? Ako je običan mod onda osobe koje su npr dalje od osoba koje su blizu mogu da budu mutne, npr jedna osoba je napred i nju oštro fokusira a druga koja je pozadi npr metar ili više biće već mutnija.
 
Nidzo pogledaj slike dosta nas je kacilo mislim na prethodnoj stranici i sve ce ti biti jasnije.
 
Ja fotkam dosta, imate dosta mojih slika u sekciji fotke s mob., kamera mi je uvek primarna i pretpostavljam da nece biti problema tu. Fluidnost isto ocekujem , azuriracu ga na novi up, i msm da azuriranja necu pipati vise. Jeste li svi zadovoljni sa zadnjim azuriranjem?
 
Ja fotkam dosta, imate dosta mojih slika u sekciji fotke s mob., kamera mi je uvek primarna i pretpostavljam da nece biti problema tu. Fluidnost isto ocekujem , azuriracu ga na novi up, i msm da azuriranja necu pipati vise. Jeste li svi zadovoljni sa zadnjim azuriranjem?
Hahahaha ti si isti ja, i meni je kamera primarna i ne volim puno da eksperimentisem sa abdejtima kada mi sve super radi ne volim da menjam previse, i uvek sacekam da vidim iskustva drugih pa se onda odlucim na abdejt, ja imam ovaj zadnji 202 posto sam telefon kupio u januaru to mi je bio i prvi i evo zadnji sve radi super i u njemu imas sve zakrpe sigurnosne i dopune i radi extra tako da ti je taj 202 sigurica, kameru nisu dirali sve je isto kao prvog dana znaci odlicne Fotke.
 
Zasto mi posle update trosi ovoliko baterije.
Nisam delio internet vec duze vreme
 

Prilozi

  • Screenshot_20240311_224839.jpg
    Screenshot_20240311_224839.jpg
    49.5 KB · Pregleda: 97
Просто ми је невероватно да су бољи и бржи са софтверском подршком.😤
 

Prilozi

  • Screenshot_20240311_222753.jpg
    Screenshot_20240311_222753.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 73
Izigrah se juce sa 5icom, dosta uporedjivao sa 14 pro. Utisci su pomesani, jako je nezgodan za drzanje, grba bas smeta, i sto je najgore ja sam bio ubedjen da su kamere upustene u odnosu na staklo jer ovako kako jeste uvek kad uzimas iz torbice tel prstima ces prvo uhvatiti kameru. Spolja mi se slike vise svidjaju na Honoru, unutra ima izrazen kontrast i potpuno nerealne boje u odnosu na ip. Decija kolica koja su bordo, bordo i na ip na honoru su drecece crvena. Dete u pokretu brze slika ip, ocigledno ima brzi okidac. Video je bolji na ip, ostriji, stabilniji,bez mikrotrzanja. Ekran mi se vise svidja na Honoru. Dacu mu sansu jos koji dan ali velicina ubi..
 
Kupi ovu futrolu Honorovu, original, kao što sam ja uzeo, kačio sam sliku već.. Znaaačajno poboljšava grip, ako si negde u BG, možemo da se nađemo da je probaš.
Preporodio sam se od kad je imam..

P.s.
Ovo zvuči kao reklama za Kosmodisk.. 😂
 
Pa sa futrolom neće postati manji, koliko sam razumeo, njemu je veličnia problem. Inače, ja sam više puta uzimao od kolege i isto ga poredio sa ajfonom i utisci su mi isti kao tvoji, i što se tiče kamere i što se tiče veličine. I još ja lično ne volim zakrivljene ivice. @Nikola mJet jel si ga kupio ili probaš nečiji?
 
Poslednja izmena:
Hvala ti svakako, aj prvo da vidim dal cu prelomiti, odvikao sam se od velicina ovih..
Kupi ovu futrolu Honorovu, original, kao što sam ja uzeo, kačio sam sliku već.. Znaaačajno poboljšava grip, ako si negde u BG, možemo da se nađemo da je probaš.
Preporodio sam se od kad je imam..

P.s.
Ovo zvuči kao reklama za Kosmodisk.. 😂
 
Pa sa futrolom neće postati manji, koliko sam razumeo, njemu je veličnia problem. Inače, ja sam više puta uzimao od kolege i isto ga poredio sa ajfonom i utisci su mi isti kao tvoji, i što se tiče kamere i što se tiče veličine. I još ja lično ne volim zakrivljene ivice. @Nikola mJet jel si ga kupio ili probaš nečiji?
Neće postati manji, naravno, a ni veći, štiti samo uglove, ali je naglasak na grip, telefon se mnogo bolje i lakše drži..
 
Pa sa futrolom neće postati manji, koliko sam razumeo, njemu je veličnia problem. Inače, ja sam više puta uzimao od kolege i isto ga poredio sa ajfonom i utisci su mi isti kao tvoji, i što se tiče kamere i što se tiče veličine. I još ja lično ne volim zakrivljene ivice. @Nikola mJet jel si ga kupio ili probaš nečiji?
Uzeo od drugara na par dana dok ne odlucim, steta sto ne prave malo manje uredjaje, sve cigle iz android sveta. Tek sad xiaomi sa 14 se malo urazumio.. primetna stvar posle slikanja nekih 20tak fotki, ip je hladan skroz, honor se bas lepo ugrejao.
 
Ja baš imam drugačije iskustvo da se baš slabo greje, da li što sam koristio samsung, xiaomi i malo pixel u prethodnom periodu. :)
 
Kupi ovu futrolu Honorovu, original, kao što sam ja uzeo, kačio sam sliku već.. Znaaačajno poboljšava grip, ako si negde u BG, možemo da se nađemo da je probaš.
Preporodio sam se od kad je imam..

P.s.
Ovo zvuči kao reklama za Kosmodisk.. 😂
Koja je to futrola gde ima da se nadje?
Ja baš imam drugačije iskustvo da se baš slabo greje, da li što sam koristio samsung, xiaomi i malo pixel u prethodnom periodu. :)
Pixel se greje uzasno ako na 7 mislis, moguce je i sto je tel bio resetovan pa da su dodatno procesi radili svoje..
 
Koja je to futrola gde ima da se nadje?

Pixel se greje uzasno ako na 7 mislis, moguce je i sto je tel bio resetovan pa da su dodatno procesi radili svoje..
Jednostavno je baš hladan, barem kako ga ja koristim, na ranijim telefonima whatsapp i viber pozivi su baš znali da ih zagreju, ovaj je baš ostaje hladan.
 
Uzeo od drugara na par dana dok ne odlucim, steta sto ne prave malo manje uredjaje, sve cigle iz android sveta. Tek sad xiaomi sa 14 se malo urazumio.. primetna stvar posle slikanja nekih 20tak fotki, ip je hladan skroz, honor se bas lepo ugrejao.
Meni se nikad ali nikad nije ugrejao 😕
 
Meni se za 3 meseca koliko koristim tel, ugrejao se bukvalno 3 puta. Kada sam tek uzeo fon i prebacivao sve sa starog,kada sam čačkao sve opcije kamere posle nekih pola sata počeo da se greje, i skorije kada u dužem vremenskom intervalu čačkao Google earth i mape..
Primetio sam u poslednjih nekoliko dana da telefon kada dodje na 2/3 % baterije da se sam ugasi. To ranije nisam primetio mada možda nisam ni terao telefon na te male procente baterije 🙂 Da li se to još nekom desilo ? 🤔
@Nikola mJet Ja imam 3 maske, dve sam dobio od lika od koga sam kupio fon i treću sam ja kupio( jedino nemam njegovu fabričku) ove tri koje imam štite kameru tako da nisam stavljao nikakvu zaštitu
 

Prilozi

  • Screenshot_20240312_163551_edit_14333536427396.jpg
    Screenshot_20240312_163551_edit_14333536427396.jpg
    342.9 KB · Pregleda: 73
Kad sam povredio sa IP14PM u zatvorenom, malo su tamnije slike na HM5P. Izjednači ih kad pre slikanje osvetlim na ikonicu sunce i budu identične.
 
Sve auto, iz dzepa brzinski
E ovaj flare u duginim bojama nije dobar, odprilike sve sto slikas ka suncu i iz uglova dobijes ovu straftu duginih boja.
Kad sam povredio sa IP14PM u zatvorenom, malo su tamnije slike na HM5P. Izjednači ih kad pre slikanje osvetlim na ikonicu sunce i budu identične.
Meni su svetlije i to dosta. Ne ukljucujem one ai opcije itd, ali je kontrast odsrafljen dosta. Na pro kad slikam bude bolje.
 
Nije, m5 pro ima izrazen taj problem, ima i ovaj sto ja testiram , a vidim da ima i na reditu dosta zalbi oko toga. Lens flare je manje vise na svim telefonima prisutan ali ovo kao linija duginih boja npr samo on ima.
 
Nazad
Vrh Dno