Šta je novo?

Honor 70

Jedno pitanje : koliko je bolji Honor 70 od Magic 5 lite. Prvenstveno me interesuju kamere i baterija? Ekran verujem da je dosta slican, a procesor je verovatno bolji kod Honora 70
U svemu je honor 70 bolji od magic 5 lite, cak i honor 50 je jaci po svemu sem mozda po bateriji.
 
Pa koliko vidim skuplji od Magic 5 lite i Honor 90. Honor 50 ne znam da li A1 ima u ponudi.
 
Pa koliko vidim skuplji od Magic 5 lite i Honor 90. Honor 50 ne znam da li A1 ima u ponudi.
Telefon je spektakularno stabilan, mislim na H 70. Sve radi. Meni se devedesica ne sviđa - subjektivni doživljaj. Sve na šta sam se žalio je ispeglano, ili sam se navikao. Kamera posle velikog apdejta mi se nije svidela...
EDIT:
Ističe mi ugovor kod provajdera, razmišljam da uzmem još jedan - nije više ni povoljan s cenom. Nek stoji. Ne vidim ništa radikalno bolje. Ne mogu da prežalim što, u trenutku kupovine, nije bilo zelenog. Eto...
 
Poslednja izmena:
Telefon je spektakularno stabilan, mislim na H 70. Sve radi. Meni se devedesica ne sviđa - subjektivni doživljaj. Sve na šta sam se žalio je ispeglano, ili sam se navikao. Kamera posle velikog apdejta mi se nije svidela...
EDIT:
Ističe mi ugovor kod provajdera, razmišljam da uzmem još jedan - nije više ni povoljan s cenom. Nek stoji. Ne vidim ništa radikalno bolje. Ne mogu da prežalim što, u trenutku kupovine, nije bilo zelenog. Eto...

Top je H70
Meni je još gluplje prelaziti za 70 na 90
 
Top je H70
Meni je još gluplje prelaziti za 70 na 90
Sedamdesetica je često skuplja. I to nešto govori. Stvar afiniteta... Uz nešto znanja, često imam i sreće pri izboru ovih igrački. Posle zilion premium telefona, zadnji je bio S6, sam imao Nova 5T - slična priča...Honor/Huawei su sjajni telefoni. Voleo bih da imam S23U. U principu, isto bih je koristio. Možda S-pen priča... Došlo je vreme kad treba biti pametan - uzeti ono što ti zaista treba i šta je u našim uslovima upotrebljivo. Sve radi.
 
Upravo zbog te situacije treba kupiti pametno,još se nećkam, Honor 70 je prisutan neko vreme ispravljeno je što nije bilo ok. 90 je novija,takođe Magic 5 lite isto, tek će isplivati nedostaci kod poslednja dva.
 
Ja imam H90 od Jula i nemam nikakvih problema ili bagova, za to vreme sam dobio 3 update-a, 2 bezbednosni i jedan za kameru i neke dodatke tipa controlni centar i slično. Baterija mi je top, SOT mi po nekad izadjem i preko 10 sati, ali prosek je oko 8.5-9 što mi je izvanredno. O izgledu i ekranu neću ni da pričam, suvišno je.ekran ima tako dobru zaštitu da ga nosim bez folije i ikakve zaštite već 2 meseca i nema nijednu tackicu, tako da sam za sada prezadovoljan za H90.
 
Sedamdesetica je često skuplja. I to nešto govori. Stvar afiniteta... Uz nešto znanja, često imam i sreće pri izboru ovih igrački. Posle zilion premium telefona, zadnji je bio S6, sam imao Nova 5T - slična priča...Honor/Huawei su sjajni telefoni. Voleo bih da imam S23U. U principu, isto bih je koristio. Možda S-pen priča... Došlo je vreme kad treba biti pametan - uzeti ono što ti zaista treba i šta je u našim uslovima upotrebljivo. Sve radi.
Vidi, ja koji god da kupim menjam na dve godine. Nekad i pre isteka garancije. Što se tiče ovog 70 sam zadovoljan. Kad budem menjao, kod Honora me ništa ne vuče trenutno za drugi model. Verovatno će biti drugi brend. Jedino ako se nešto promeni kod Honora
 
ja sam bio na mi9t i to mi je bio najbolji telefon koji sam imao...zasto sam presao na motorola edge 20 pro pojma nemam..ali posle toga prelazim na h70 i stvarno sam odusevljen..kada sam prelazio na njega jedini kriterijum mi je bio otisak prsta ispod ekrana zbog navike na mi9t..tako da ako ga budem menjao nakon nekih god ipo dana vrv cu da trazim tu karakterisku jer mi najvise odgovara
 
Šta može biti problem kad se iz podešavanja pokuša dodati otisak prsta samo izađe, jel crko senzor ili...
Počelo da se dešava posle vraćanja na fabrička podešavanja
 
Šta može biti problem kad se iz podešavanja pokuša dodati otisak prsta samo izađe, jel crko senzor ili...
Počelo da se dešava posle vraćanja na fabrička podešavanja
Pazi, kad ne znaš kako dalje - hard reset. Pogotovu ako si kloniranjem telefona vukao podešavanja sa prethodnih... Šta sve tu može da se povuče...😮 Nisam ni znao, znao sam - mrzelo me, da neke stvari mogu da finije podesim. Iskloniram i vozi! Nekad, u prošlom milenijumu, sam računar umeo da preinstaliram 2-3 pututa nedeljno😀 Ako voliš ovu priču može biti zabavno. Ako ne radi posle reseta - pokvaren telefon. Verovatno RAM.
 
Pazi, kad ne znaš kako dalje - hard reset. Pogotovu ako si kloniranjem telefona vukao podešavanja sa prethodnih... Šta sve tu može da se povuče...😮 Nisam ni znao, znao sam - mrzelo me, da neke stvari mogu da finije podesim. Iskloniram i vozi! Nekad, u prošlom milenijumu, sam računar umeo da preinstaliram 2-3 pututa nedeljno😀 Ako voliš ovu priču može biti zabavno. Ako ne radi posle reseta - pokvaren telefon. Verovatno RAM.
Hvala na odgovoru
 
Na Honor 70, promenio sam font za tekst. I sada ne mogu da nađem kako da vratim na default. Nema opcija za default font samo mogu da promenim na drugi custom font koji je još manje pregledan 😭
U okviru tema sam menjao.
 
Poslednja izmena:
Idi u settings - displey-fonts I tu treba da stoji ovako, tako je kod mene na H90. Onda ideš na "me" i tu ti je default.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231223_130707.jpg
    Screenshot_20231223_130707.jpg
    87.7 KB · Pregleda: 15
  • Screenshot_20231223_130831.jpg
    Screenshot_20231223_130831.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 15
Ja nemam ME, imam samo najnovije i besplatno, vidi se na slici iznad :( al su ga zakomplikovali.

Hvala ti na pomoc ali ovo ne resava kod mene
 
Sada sam ga prebacio na engleski jezik i ima vise fontova, ali izgleda da su izbacili onaj stari font
Na engleskom jeziku ima bar 100 fontova, sa srpskom 7, ja sam trazio prosto default dugme za font, ali izgleda da to tako ne radi i da moram da izaberem neki od ovih.

Hvala :) NevisStarShine
 
Stavio sam Obsession font, jer je najslicniji starom, posle opet vratio na srpski jezik, ali nema vracanja na stari font kog su izgleda ubili sa apdejtima.
Ali na srspkom jeziku samo 7 fontova i to neki boze me sacuvaj.
Nista navici cu ce na novi font :)

Hvala vam ljudi na pomoci.
 
Prebacio sam pesme na telefon
Nigde ne mocu naci muziku ili tj kao aplikaciju ili ne postoji?
Kako da slusam muziku preko telefona?
 
Instaliraj AIMP.
 
Dobar telefon honor 70 kamera bat itd
Nisam ocekivao da ce ovako brzo pasti cena jer polovan moze se naci 200e .. Ja sam kupio nov vakum 340e..
 
Drugari, imam neobičan problem. Dešava mi se da neke brojeve ne mogu da dobijem, MTS na MTS. Čuje se samo: klang, i kraj. Kao da sam blokiran. Isti problem je i kad pozovem sa karticom drugog provajdera. Ustvari, javi se MTS i kaže da biram nepostojeći broj. Rešenje je isključivanje VOLT-a. Ima li ko sličan problem?
 
Nazad
Vrh Dno