Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imate u store aplikaciji.
 
Kakvo je iskustvo sa WebOS 7.0 na LG TV ?Ja sam juče instalirao aplikaciju i užasno baguje tokom 4k reprodukcije kad pokušavate da dodatno pristupite opcijama podešavanja slike(konkretno House of Dragon).Par puta je stala i izbacila grešku.
 
Kod mene na WebOS 05.50.10 mora da se ugasi/upali LG TV UK6200PLA, pa onda direkt u Hbo Max aplikaciju, i onda ne zapinje pri gledanju sadržaja.
Mora da bude ugašena opcija Quick Start+, da bi TV bio stvarno ugašen.
Ostaje problem što poneki titl bude preskočen.
Zato sam odustao od gledanja direkt na TV-u, pa gledam na Yettelovom ZTE boxu, tu radi odlično.
Netflix aplikacija radi kao i prvog dana pre 4 godine. 😀
 
Kod mene na WebOS 05.50.10 mora da se ugasi/upali LG TV UK6200PLA, pa onda direkt u Hbo Max aplikaciju, i onda ne zapinje pri gledanju sadržaja.
Mora da bude ugašena opcija Quick Start+, da bi TV bio stvarno ugašen.
Ostaje problem što poneki titl bude preskočen.
Zato sam odustao od gledanja direkt na TV-u, pa gledam na Yettelovom ZTE boxu, tu radi odlično.
Netflix aplikacija radi kao i prvog dana pre 4 godine. 😀
Hvala.Lakše mi je kad znam da nisam jedini :).Stvarno je nedopustivo da programeri nisu u stanju da naprave funkcionalnu app poput Netflixa.Da ne pominjem što nema podrške za stariji WebOS,na kome taj isti Netflix šljaka bez problema.
 
Da li postoji opcija da se vidi originalni naziv naslova koji se gleda bez da se menja na engleski? Totalno mi je nebulozno da barem negde u opisu ne stoji naziv nego neki nas prevod koji je cesto van konteksta dok izbunarim o cemu je rec rodim mechku... Ili sam slep pored ociju? :D
 
Potražiš Interstellar maločas, eto gledao mi se opet, više ga nema?! Skontao sam da dosta filmova više nije u listi, šta je ovo?!? Kako mogu tek tako da nestanu filmovi?
 
tako je to na HBO, nakon nekog vremena izbace iz ponude, valjda je to sa sadrzajem koje nije izvorno HBO
Baš lepo od njih :( vidim ja da čim mi istekne ugovor uzimam neki manji bez tih Striming gluposti i vraćam se na torrente, tražim neki dan 4-5 kultnih fimova baš dobrih, da pogledam jedan ali vredan, neki stariji, neki relativno noviji, na Showtime, HBO, Dizni plus, prevrnuo sam sve, i NEMA NI JEDNOG.. ustvari bio jedan na Dizni plus, al nema srpski titl naravno... ma more !
 
Potražiš Interstellar maločas, eto gledao mi se opet, više ga nema?! Skontao sam da dosta filmova više nije u listi, šta je ovo?!? Kako mogu tek tako da nestanu filmovi?

Svi servisi sklanjaju sadržaj za koji im istekne licenca ili za koji neće da plaćaju procenat od priliva.
Interstellar je inače dostupan na Netflixu
 
Hvala svima na informacijama, nisam bio svestan toga.. Nadam se da je tako samo na HBO. Nekako mi nije baš fer prema korisnicima ta politika njihova.
 
Ima neko da je raspoložen da se pridruži HBO MAX porodici? Ima nas trojica ali ima mesta za još jednog ako hoće neko. Za dogovor zainteresovani neka se jave privatnom porukom.
 
Ima li neko ideju kako instalirati HBO Max na iphone/ipad? Zivim u Nemackoj pa nemam pristup uopste u appstore, pokusao preko 3 vpn-a (nord, vpn.lat i tunnelbear) da ga skinem i preko browsera ali opet kaze ‘Nije omoguceno na vasoj lokaciji’ iako je vpn upaljen i radi (testirao isti vpn na android telefonu i radi uredno).
Sta raditi?
 
Ne kontam, za sta ti treba vpn. Skida se sa appstore najnormalnije aplikacija.
 
Registruj se sa drugom mail adresom na US ili Srpski ili bilo koji app store gde ga ima, prijavi se, i skini tako. Ne treba ti vpn.
 
U Nemackoj nije podrzan HBO Max samim tim ga nema na appstore a ni u browseru ga ne mogu skinuti ni sa upaljenim VPN-om

Upali VPN, force close Play store, Clear cache, ponovo upali Play strore i potraži HBOMax. Tako sam ga ja instalirao kada nije bio dostupan kod nas.
 
Da li jos neko ima problem sa titlovima na seriji Last of Us? Meni titlovi bukvalno lete da ne stignem sve da procitam.Moze li se ikako to srediti .Koristim inace Samsung tv app HBO.
 
Juče gledao e8, sve normalno što se titlova tiče, 55RU7172 star 4 godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno