Šta je novo?

Grim Dawn

Ghoulish Hunger + Wendigo na onom pentagramu = besmrtnost .. i što je veća gomila to bolje... Jedino po koji bos uspe da me iz jednog udarca sastavi ako mu prođe crit. i to je to što se tiče smrti. Neki zamkovi posle Homestada su mi ostali zaključani. Pretpostavljan da prvo treba da se priključim nekoj od frakcija... skeleton key ne radi.
 
Uh pa ne bih znao odgovor, ja sam sve kvestove odradio i sada jednom u dva dana odradim steeps of torment i po nekog nemesisa i to je to.
 
Biras da li ces se prikloniti Black Legion ili Order of Death's Vigil, predstavnici su im u Homestead-u. sto ti daje pristup njihovim zamcima. Jednokratno se bira, sta odaberes to ti je do kraja...
 
Gde je najpovoljnije kupiti ovu igru? Nisam nikada kupovao igre na stimu, da li uopšte postoji druga opcija?
 
Ja ne mogu da se skinem sa ovoga, poceo sam pre nekoliko dana, previse sati sam potrosio...samo da je zavrsim da je ne gledam vise.
 
Šta, toliko je loša ili toliko dobra :D?

Ista priča bila kod mene samo TQ pre jedno 8-10 godina. :)
 
Previse dobra, Titan Quest mi je MOZDA i pre Diablo 1,2 na top listi i ovo mi dodje kao Titan Quest u drugacijem okruzenju, toliko je slicno/isto.

Grim Dawn ti je prekopiran Titan Quest, jedina razlika koju mozes da vidis su drugacije mape i drugacija oruzija sve ostalo je manje vise isto i da drugaciji neprijatelji na izgled.
 
Mehanika je ista, ali dodate su neke stvari (ona sasvežđa) i mape su mnogo veće i prostranije, plus što klase su skroz prerađene.
Veliki plus je što je sadržajno drugačija.

Previse dobra, Titan Quest mi je MOZDA i pre Diablo 1,2 na top listi i ovo mi dodje kao Titan Quest u drugacijem okruzenju, toliko je slicno/isto.

TQ mi je jedina prava zamena za Diablo 2, a od ovog nogo Diabla 3 čak je i Path of Exile bolji tj. inovativnijii.
Jedino od starih APRG što je još OK je Dungeo Siege (1 i 2) i Sacred (1 i 2) koji nisam mogao da igram zbog kompa a i bila igra buggovita dosta.
 
Mehanika je ista, ali dodate su neke stvari (ona sasvežđa) i mape su mnogo veće i prostranije, plus što klase su skroz prerađene.
Veliki plus je što je sadržajno drugačija.

Da dodato je i to ali generalno klon je klon. A i nije mi se svidelo to sto je igra suvise spora a ono sto mi se jos vise nije svidelo je to kada odes na internet u grupi da igras postoji neki lag jednostavno nije mi to to, ne znam kako je sada nisam igru vec jako dugo instalirao. Mozda da sam ovo igrao pre d3 ros expanzije mozda bi mi bilo ok ali posle d3 jednostavno nekako mi je suvise sporo igrati ovo. I mozda najveca mana je ta sto isto kao u d3 se voza par bildova i to jednostavno ubija draz igre. Onaj koji krene da gura nesto svoje jednostavno nije to to.

Ne znam genralno nije losa igra ali ja sam verovatno ocekivao nesto vise.
 
TQ mi je jedina prava zamena za Diablo 2, a od ovog nogo Diabla 3 čak je i Path of Exile bolji tj. inovativnijii.
Jedino od starih APRG što je još OK je Dungeo Siege (1 i 2) i Sacred (1 i 2) koji nisam mogao da igram zbog kompa a i bila igra buggovita dosta.

Kad vec pominjemo stare dobre klonove Diabla, da spomenem i Loki koji mi je bio bas tezak a posle toga su dosli Torchlight i pre par godina Van Helsing, oni su mi jedino vredni pomena, isto sam mnogo vremena potrosio tu, posebno Van Helsing.
 
Igra ja odlicna, ali ono sto ja nisam mogao da svarim (da me drzi na duze staze) je (trenutno) bljutav endgame u poredjenju sa Path of Exile, koji mi je broj jedan ARPG i generalno igra koju uz Hearthstone najvise igram.
Takodje nekako atmosfera mi je bila bolja u Titan Questu, ipak neka istorijska/mitoloska podloga uz fantazy osvrt.

Ali svakako Grim Dawn je odlicna igra, od novijih(uslovno recenog) ARPG, broj 2, iza PoE.
 
Poslednja izmena:
Ok I'm done. Brisem je iz kompa i bacam se na bitnije stvari u životu. :D
 
Igra li neko sa xbox 360 gamepadom?
Ne mogu da nateram da rade quickbar slotovi preko xyab dugmica. Sta god uradio u podesavanjima, nece. Radi samo obican napad. Ne mogu da se krivim nad tastaturom i misem, sa gamepadom se zavalim i cepam. Jes malo zeznuto, ali barem ledja i vrat ne bole.
 
Nazad
Vrh Dno