Šta je novo?

Grim Dawn

Ja sam odusevljen. lvl 25 igram vec 2 dana i bas bas mi se svidja gotovo sve. nisam igrao TQ nisam igrao D2 tako da lagano klizim i uzivam u svakom ubijenom monsteru, atmosferi, upgrade-u, kraftu :D

Ne znam kako ce izgledati u multiplayer-u i sta je "end game", ali toliko toga bolje je reseno nego u d3 i poe tako da mogu reci samo svaka cast. ponovo mislim da mi je atmosfera br1 sta me trenutno drzi najvise. mracna, muzika odlicna, zvucni efekti sjajni.
17e sam platio sto mu dodje 2000 din i zaista mi nije zao ni dinara.

igram archanist/shamana sto mu zajedno dodje "druid" neku lightning nova build verziju shock nove iz poe :D znam da vas dosta ima i da ne pipate ili ste presli pa cekate final, meni ovo odlicno dodje da se upoznam sa mehanikom posto je drugacija i prosto taj sistem kraftanja i skill-ova da malo proucim. ima premnogo opcija sta igrati i kako kombinovati tako da ovo sigurno ne moze da dosadi brzo.. ne znam kako ce ici trade i slicno kapiram ko se prvi dokopa planova taj ce pobediti :D

za sada 9/10
 
Witchblade i Witch Hunter sa dva mača su dobre klase. Ogroman dps, plus one vradžbine iz okultist grane za life-leech su odlična kombinacija.
 
Ja sam odusevljen. lvl 25 igram vec 2 dana i bas bas mi se svidja gotovo sve. nisam igrao TQ nisam igrao D2 tako da lagano klizim i uzivam u svakom ubijenom monsteru, atmosferi, upgrade-u, kraftu :D

Ne znam kako ce izgledati u multiplayer-u i sta je "end game", ali toliko toga bolje je reseno nego u d3 i poe tako da mogu reci samo svaka cast. ponovo mislim da mi je atmosfera br1 sta me trenutno drzi najvise. mracna, muzika odlicna, zvucni efekti sjajni.
17e sam platio sto mu dodje 2000 din i zaista mi nije zao ni dinara.

igram archanist/shamana sto mu zajedno dodje "druid" neku lightning nova build verziju shock nove iz poe :D znam da vas dosta ima i da ne pipate ili ste presli pa cekate final, meni ovo odlicno dodje da se upoznam sa mehanikom posto je drugacija i prosto taj sistem kraftanja i skill-ova da malo proucim. ima premnogo opcija sta igrati i kako kombinovati tako da ovo sigurno ne moze da dosadi brzo.. ne znam kako ce ici trade i slicno kapiram ko se prvi dokopa planova taj ce pobediti :D

za sada 9/10


Ja nisam igrao GD jos od prve Alfe kad je izasla.
Jel ima i dalje frame dropova i stutteringa?
 
I kod mene je bilo bas problema,i5 3350 i gtx 660 ti OC,umeo je fps(sve na max)itekako da padne i do 40...I to odjednom radi na 100fps++ i samo odjednom u 40,a ne ekranu nista preterano...Valjda su sredili(ce se srediti)za realease pa da igramo :)Dosadi mi Poe.
 
Upotrebim Skeleton Key i posle 5 min nestane struje u zgradi. Posle par dana skupim snage da nastavim, napravim novi Skeleton Key, otvorim vrata, posle 5 min igra crash-uje. Cekam finalnu verziju, ne mogu vise :)
 
Nisam ni ja primetio veće probleme; medium/high, V-sync, AAX2, na konfi iz potpisa uglavnom je fps 50-60. Par puta je pao na 35-40 u većim gužvama gde se i mobovi tuku međusobno, ali to je zbog slabijeg cpu-a. Meni je skroz igrivo.
 
Poslednja izmena:
A taman sam pomislio da nemamo temu za ovaj biser. Šta se dešava, jel' igrao neko ove zadnje verzije?
 
Čini mi se da će Final verzija sad u februaru, mada kažu da je već potpuno igriva. Ne znam da li da se strpim još malo...
 
Igriva je sada 100%, nece biti stat reseta i slicnog pa mozes igrati.

Ja sam igrao dosta EAccess, pa sam se smorio pri brisanju statsa i trebalo mi dugo da ponovo pocnem.

Uzeo sam igru jos pre godinu i po, za nekih 2-3 TF2 kljuca, (5$)
 
Extra povoljno. A ja saznao za GD tek pred kraj godine, sramota - posto toliko volim TQ. Ma zasluzuju svaku paru.
 
I ja sam uzeo igru krajem godine, presao prvi akt i bio onda za novi build wipe, taman da prodje ispitni rok i taman februar Grim Dawn.
 
Mali off, samo da preporučim još jedan arpg - Victor Vran.
 
Mali off, samo da preporučim još jedan arpg - Victor Vran.

I meni je zapala za oko, deluje interesantno, doduse nisam je pazario a sad je na steam-u (do 19. cini mi se) 66% off sto je oko 6-7e ako se dobro secam. Bas se razmisljam da je pazarim...
 
Po meni, vredi. Igram je i sviđa mi se. Ima svoj fazon, nema skill tree već neke destiny cards, neke hex ili tako nešto zezancije koje uključuješ za dodatna otežavanja kad ti neka deonica ponudi (za dodatne bonuse), malo podseća na Helsinga i dinamična je. Bilo mi zanimljivo kad sam video da može i da se skače - što ume dodatno da učini stvari zanimljivijim, kako u borbi tako i u otkrivanju mape (tajne i tako to).
Čini mi se da je glas glavnog lika radio ovaj iz Witchera i na kraju, igra je lepa.
 
Gde moze da se uzme Grim Dawn najpovoljnije?

Jel ce moci da se igra zajedno u grupi kao Diablo 3 i koji sistem ce da bude za nalazenje igraca, tipa samo oni koji su vam u listi ili ce biti nesto slicno kao u D3 gde odete na public i on sklopi grupu ili vas ubaci u neku koja je vec krenula da igra.
 
Po meni, vredi. Igram je i sviđa mi se. Ima svoj fazon, nema skill tree već neke destiny cards, neke hex ili tako nešto zezancije koje uključuješ za dodatna otežavanja kad ti neka deonica ponudi (za dodatne bonuse), malo podseća na Helsinga i dinamična je. Bilo mi zanimljivo kad sam video da može i da se skače - što ume dodatno da učini stvari zanimljivijim, kako u borbi tako i u otkrivanju mape (tajne i tako to).
Čini mi se da je glas glavnog lika radio ovaj iz Witchera i na kraju, igra je lepa.

Da da videh da moze i dzojped, tako da kontam da nije losa razbibriga... Uzeh je pa cu videti kad budem imao vremena da li vredi pa javim :D
 
^
Mislim da nemoze,a i ja ti savetujem da zaobidjes takve kljuceve!Bolje ustedi jos koji dinar pa uzmi region free kljuc!
 
Evo da javim da se pridruzujem grupi kada bude spremna za igru i grindanje. Porucio sam igru direktno i nisam hteo da se zezam sa kojekakvim sajtovima nego sam uzeo i sada cekamo da igra zvanicno izadje iz EA i da krene peglanje.
 
Razmisljam da kupim ovu igru, da li vredi ? Pitam kao neko ko je igrao mnogo Diablo 2 i uzasno se razocarao sa Diablo 3.
 
Igra je daleko raznovrsnija i bolja od diablo 3 ukoliko ti je referenca dialbo 2. Prosto - teza je ali ne predrkano teza kao poe recimo.. mislim u nekim aspektima end game-a jeste jer ti treba grind za odredjene kljuceve ali raznovrsnost je svakako na strani GD-a sto se tice build-ova. Grafika i atmosfera same igre je takodje po meni dobra, mrachna i malo vise old skool a ne cartoonish... Imam je ali ne igram jos uvek.. kada se stvori kvorum igracu je :d
 
Razmisljam da kupim ovu igru, da li vredi ? Pitam kao neko ko je igrao mnogo Diablo 2 i uzasno se razocarao sa Diablo 3.

Bez previse razmisljanja cu ti reci uzmi je, ako se idalje dvoumis potrazi na torrentima imas neke starije verezije ove igre iz EA pa je instaliraj i probaj pa proceni kako ti se cini. Ja samo sto sam je bio video sam se odusevio a jos kada sam to bio probao sam samo cekao dan kada cu je uzeti posto mi je sto drugih djavola bilo prece da pozavravam ali neko vece sam prelomio i kupio je i da znas da nisam ni malo pozalio.

Jos kada se bude skupila neka ekipa pa krene da se grinda u grupi to ce biti posao. Nadam se da ce se okupiti lepa grupa ljudi oko ove igre.
 
Igra je daleko raznovrsnija i bolja od diablo 3 ukoliko ti je referenca dialbo 2. Prosto - teza je ali ne predrkano teza kao poe recimo.. mislim u nekim aspektima end game-a jeste jer ti treba grind za odredjene kljuceve ali raznovrsnost je svakako na strani GD-a sto se tice build-ova. Grafika i atmosfera same igre je takodje po meni dobra, mrachna i malo vise old skool a ne cartoonish... Imam je ali ne igram jos uvek.. kada se stvori kvorum igracu je :d

Zasto mislis da je PoE toliko tezak? Uopste nije, za jeftine iteme mozes da napravis predrkan build, a currency ima svako samo treba da igra, cak i ne mora mnogo da trade-uje.
Evo zavrsava se Talisman liga, igrao sam ne nesto mnogo a bicu 95 level, ranger Voltaxic, Barrage, Chaos/Poison build koji ubija bosove za pola sekunde (sledi nerf poison-a :D ). Doduse i bez poisona ubijam jako brzo.
PoE sad ima toliko opcija, da mozes da radis sta hoces.
Grim Dawn mi izgleda interesantno i probacu ga sigurno ali ne odmah, previse H&S-a...
 
Zasto mislis da je PoE toliko tezak? Uopste nije, za jeftine iteme mozes da napravis predrkan build, a currency ima svako samo treba da igra, cak i ne mora mnogo da trade-uje.
Evo zavrsava se Talisman liga, igrao sam ne nesto mnogo a bicu 95 level, ranger Voltaxic, Barrage, Chaos/Poison build koji ubija bosove za pola sekunde (sledi nerf poison-a :D ). Doduse i bez poisona ubijam jako brzo.
PoE sad ima toliko opcija, da mozes da radis sta hoces.
Grim Dawn mi izgleda interesantno i probacu ga sigurno ali ne odmah, previse H&S-a...

mislio sam tezak za nove igrace ili one koji ga nisu igrali a igrali su diablo 3 ( posto se uvek spominje u h/s-u). to kazem jer imam kolegu koji je upravo krenuo i apsolutno mu nista nije jasno kada otvori skill tree i slicno..grim dawn je kako bih rekao - just cool :D
 
To je tacno, bas sam razmisljao kako bi se novi igrac sada snasao u PoE, igra je toliko nabudzena sa svim i svacim da bi se izgubio sigurno.. :)
 
To je ono sto me kod PoE odbija da ga pocnem igrati jer je toliko pogub da bi trebao da nekoga smaram dve nedelje da bih povatao konce sta i kako da se budzim a da ne govorim malo malo neka sezona pa da pocinjem iznova i iznova to je ono sto me je u D3 najvise nerviralo.
 
Nazad
Vrh Dno