Šta je novo?

Grim Dawn

Ali nisi obavezan da pocnes novu sezonu? Mozes da nastavis sa starim likovima?
 
U PoE? Nisi primoran da igraš novu sezonu ako ne želiš. Stari likovi, itemi koje imaš itd na kraju završe u standard ligi koja uvek traje. Možeš tu da igraš stare likove kad i koliko god hoćeš.

Npr, ja i dalje imam mauradera na standardu kog sam kreirao pre oko 3 god :)
 
Poslednja izmena:
Ma znam ja to ali tako mi je bilo u D3 hoces neces moras da igras sezonu jer van sezone nemas sa kime da igras jer svi ko muve poletese u sezonu tako da nesto kontam da bi i ovde bilo dosta slicna situacija.

Koliko vidim igra je izasla iz early access i sada je izgleda full verzija posto vidim da je obisano kada se igra ucitava da neam toga vise u nazivu igre.
 
Poslednja izmena:
Znači kome su Diablo 2 i Titan Quest igre bile ko teška droga, uživanje, a Diablo 3 onako ništa posebno, vredi uzeti ovu igru?
Nisam ni znao da ovo postoji. Kickstarter igre su sve više bolje od ovih AAA naslova.
 
Ne moze da se aktivira ako se kupi CIS/RU steam kljuc?
 
To sam video i ja na kraju ali koliko sam shvatio samo novi tomb raider je mogo da se tako kupi i da se aktivira posto su dozvolili a sve ostalo nije moguce dok nas ne uvedu na tu listu da mogu ti njihovi kljucevi da se aktiviraju ali da je cena primamljiva tu nema pogovora.

Kolko vidim pojavila se na torrentu kao full verzija, tako da si upravu.

Jeste pojavila se na torrentima ali koliko sam procitao ima neki bug da ne prikazuje aktivne misije ili tako nesto, izasao je i prvi fix ali idalje se ne vide misije sta treba da se uradi.
 
Poslednja izmena:
Kakvi su utisci? Bolje od d3 ili ne moz da se poredi? Ako je vise sp orijentisana da ne uzimam?
 
Pazi to da li je bolje ili losije od D3 to ne mogu da ti kazem jer sam dosta dugo vremena igrao D3 ali bas zbog tog vestackog produzivanja veka igre i jednolicnosti u igri sam odustao od nje. Ovde sto mi se svidja sto je igra toliko razlicita i svaki put kada krenes iznova te igra iznenadi koliko moze da bude drugacija. Dosta su preklopljeni skilovi koji se koriste ali zato ja garantujem da nema sanse da ces da nadjes dva ista igraca koja imaju istu opremu nego je svaki igrac skoro specifican na svoj nacin. Ili ja bar jos nisam video takve ali ko zna mozda i ovde ima iste opreme.

Ne znam sta bih vam reko osim ako se neko dvoumi moze da skine igru sa torrenta pa je proba pa ako mu se svidi lako je onda kupiti igru. Ja sam tako bio uradio samo sto sam ja igru bio skinuo jos pre jedno 3-4 meseca probao neku beta fazu svidela mi se ali zbog nedostaka sredstva tek sam je neki dan bio uzeo ali nisam pogresio ni malo.

Pazi ako ti je volja mozes piciti solo ali itekako mozes da igras i u grupi i sto je dobro kada odes na net da trazis grupu tacno vidis koji su igraci vec u partiji i kakvu imaju opremu na sebi pa po tome mozes da procenis hocete brzo cistiti mape ili ce te se vuci ko puzevi, tako da mozes da biras sa kime ces da udjes u grupu a nije ko u D3 odes na random pa te igra ubaci gde te ubaci.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam, nisam mogao da odolim. Izaslo me 13€ posto sam imao u walletu imao oko 9€.
 
@sakiboj
Gde si uzeo igru za 13e? Ortak hoce da uzme, pa da pitam.
 
Krenuo juce da igram i stigao do lvl 22.
Igram witch huntera (nightblade/ocultist). Gledam sto pre da dodjem do life steal-a :) Treba malo mozgati oko razvijanja skillova i devotion sistema, mada postoji i respec pa nije strasno.

Za sada mi je zanimljiva igra, ali videcu koliko ce drzati kada se dodje do end game-a
 
I ja sam najduže igrao sa witch hunter klasom.. sećam se da sam mu bio dogurao dps preko 2k.
 
Ako nekoga zanima da kupi Grim Dawn steam nalog ja bih moj utopio, pa zbog nedostaka vremena u buducem periodu i time sto sam krenuo na prekvalifikaciju za drugi posao sigurno 3-4 meseca necu imati vremena za neko ozbiljnije igranje pa ako je neko zainteresovan neka se javi na private da se za dalje dogovorimo.
 
Igra li se ko, ja se raspadoh, odusevila me igra.
 
Igrao ja, jako je dobro, ali je izasao Dark Souls 3 :p
 
Igrao ali crkla mi grafika, pa sam sad na staroj gts 250 dok ne stigne nova :)
 
Ja stigao do Tomb of the Watchers. Čista uživancija. [emoji4]
 
Igra do jaja...uživancija je igrati je i sa gamepadom!
 
Pre neki dan sam ponovo počeo, pre sam igrao samo betu. Vidim da su ubacili neke nove klase i skilove kada popravljaš one žrtvenike ili svetilišta... nego, koja je fora sa zaključanim vratima od podruma na ostrvu, odma na početku, do kojeg se stiže čamcem? Ako neko zna može u spoiler.
 
@kvazar

Hvala. Znači reputacija je u pitanju... Ima da se naigram do honord statusa za Devil's Crossing.
 
Ja sam se toliko nalozio da dodjem sa posla i zabodem da se igram. Pogledam 00:00. Legnem da spavam, odem na posao i tako vec nekoliko dana.
 
Samo da javim, nije loše proveriti i one ormane i stolove koji ne svetle jer se tu mogu naći mnoge korisne stvari. U jednom takvom ormanu u nekim spisama našao sam lvl2 Ghoulish Hunger za devotion.

ghoulish hunger.jpg
 
Jel probao neko Vendigo sazvežđe? Ja sam posle Ghoula i vešala krenuo da punim Vendigo, kaže 40% od napada radi kao life steal.
 
Ja napokon dingovah 85 lvl. Sjajna igra zaista. Malo je neoptimizovana ali sta da se radi, tako je kako je. Meni licno ne pravi problem ali drugaru sa kojim se igram pravi haos, jedva smo mu namestili da mu radi na 2 jezgra na quad core procu. Do tada je vukla 100% isljucivo samo na jednom.
 
Nazad
Vrh Dno