Šta je novo?

Gran Turismo 6 (GT6)

Kad ce vec jednom da ga odrade za PC...
 
Nikad, kao sto nema ni za druge konzole.
Ovo je PS exluziva. :)
 
Muka mi je vise od Formule i NFS-a krastavac. :) Steta, igrao sam dvojku na sony kecu i od tada nisam ni pipnuo GT, steta mnogo dobra igra ali sta da se radi :)
 
Ne mora PS4, GT6 izlazi za PS3, naravno bice ga i na PS4.
 
Al si uranio sa temom :)

Sta ce sada biti online, seasonal events 2.0? :D
 
Gde mu pominjes to, ne zeli on simulaciju vec milion kola i staza :) Mada Project CARS doduse i juri taj GT/Forza fazon..
 
Poslednja izmena:
mozda je cars slican fazon, i verovatno jedina igra za pc koja dosta podseca na gran turismo serijal, ali opet GT ima taj neki sarm, i jos pride sto je eksluziva...

ja sam dvojku igrao na ps1, pa cetvorku na ps2, i sad cekam 6icu pa da opet kupim ps3...ovi neparni delovi mi nisu nesto legli, svaka cast petici, ali brzo sam izgustirao ps3 pa nisam imao prilike da je igram, samo sam provozao par trka cisto radi reda posto sam dzojstike izlizao na starijim delovima iako nisam ljubitelj simulacija vec arkada...forzu sam probao na x360 i nema sanse da igram ono cudo, em mi igrica ne lezi, a jos manje oni x360 dzojstici ;)
 
Znači da igra nije eksluziva bila bi manje zanimljiva, zanimljivo zapažanje. Ako se tako gleda i Asseto Corsa je "eksluziva" :)
 
^ Asseto Corsa je, takodje, i simulacija, sto nisu ni Forza ni GT serijal. :D
 
Jok ticjicji :d
 
Kada tacno pocinje ova prezentacija i hoce li biti livestreama?
 
Net prepun vesti, gtplanet zagusen a ovde niko ni da pisne... e moj drajvere sta si doceko. :d

enivej, update u toku: https://twitter.com/gtplanetnews

killer...
gt6 compatible with multiple devices. playstation 3, smart phone, tablet, and pc :D

 
Poslednja izmena:
Only on PS3? Bio sam ubedjen da se ovo sprema i za PS4.
 
A GT planet-ov tweet "it will be compatible with PS3, tablets, PC..." Wtf..
 
To je garant neka app / service za pracenje statistike i slicne budalastine. :)
 
Pa pise u onom tekstu, ostale platforme ce moci da rade verovatno skoro sve osim igranja :)
 
Pa moci ces da igras ... onaj mode B, ili kako se vec zove :).
 
Iskreno ni ne znam dal bi ga instalirao da je na PC-u :) Jedina prednost (za mene) mu je bio odlican Nordschleife, ali sad ce ga i AC imati, laser scanned :)
 
"Janitori sto spavaju pod shatorima pored ringa" scanned :d
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto su zbrzali ovako, driver ima neki insight sigurno :) Trebao je biti ili PS4 launch tittle, sa svim prednostima PS4 i da ne podrzava PS3, ili krajem 2014-e..
 
Poslednja izmena:
Nije ni Sony gadljiv na pare :).
 
Fora je sto je GT5 napravljen modularno, tako da mogu pojedinacno da updateuju engine, tyre model, fiziku, svetlo je realtime pa radi po defaultu, svi automobili i staze su u mnogo vecoj rezoluciji nego sto i PS4 moze da gura, tako da je to sve vec zavrseno, nije kao GT5 gde su bukvalno radili sve od nule. Zato ce GT6 na PS4 izaci mnogo brze nego ranije, kao sto ga i najavljuju...
 
Nazad
Vrh Dno