c3 je napisao(la):jos jedan glas za fx5200
uzmi neki brandname tipa asus ili msi uzmi sa 128mb i 64bita
lepo ce raditi veruj mi
][V][ATRIX™ je napisao(la):Ja sutra uzimam Asus FX5200, full -85€
Mozda i jedan Rade 9200 samo jos ne znam koji proizvodjac....
ne brate 64bit i 128mb bas rula kod mene prvo sam imao 128bit 128mbomnik je napisao(la):...
Valjda obrnuto? 128bita i 64MB. Oni sa 64bita nisu ni za P1...
ej ja imam asus fx5200 128mb ustvari oznake v9520magic][V][ATRIX™ je napisao(la):Ja sutra uzimam Asus FX5200, full -85€
Mozda i jedan Rade 9200 samo jos ne znam koji proizvodjac....
Genghis Khan je napisao(la):Zavisi da li si game freak ili DivX freak :d
c3 je napisao(la):...
ne brate 64bit i 128mb bas rula kod mene prvo sam imao 128bit 128mb
pa mi nesto crkla pa sam uzeo ovu i bolje sljaka veruj mi
na c1.1ghz
c3 je napisao(la):...ne brate 64bit i 128mb bas rula kod mene prvo sam imao 128bit 128mb
pa mi nesto crkla pa sam uzeo ovu i bolje sljaka veruj mi
na c1.1ghz
c3 je napisao(la):mozda nisam u pravu ali i dobro sljaka ovaj sa 128mb i 64bita
Paradigma je napisao(la):...
Uh, uh...
c3 je napisao(la):...
sta uh uh oces da kazes da nevaja ajde objasni onda kako sam terao nprimer halo u 1024x768 na med sa 20fps-ova a inace jos mi je procesor c1,1ghz i to je taman dovoljno za taj procesor
c3 je napisao(la):...
sta uh uh oces da kazes da nevaja ajde objasni onda kako sam terao nprimer halo u 1024x768 na med sa 20fps-ova a inace jos mi je procesor c1,1ghz i to je taman dovoljno za taj procesor
Genghis Khan je napisao(la):Bio sam u slichnoj situaciji (mada pogledam BAR po 2 filma dnevno :d-sem kad se bash nema vremena ali oduzimam od spavanja :d) i uzeo sam HIS 9200! Prezadovoljan sam i toplo ga preporuchujem 😉
c3 je napisao(la):matrix jesi ti uzeo taj tvoj asus fx5200
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari