][V][ATRIX™ Čuven Učlanjen(a) 05.02.2001 Poruke 2,885 Poena 679 18.10.2003 #31 Vredi razmisliti..... Gigabyte kazes.. hm.. 🙄
SuperStarr Znamenit Moderator Učlanjen(a) 25.07.2002 Poruke 9,907 Poena 1,105 Moja oprema CPU & Cooler Xeon 5670 (6c/12t) @ 4.3Ghz Matična ploča ASUS P6T Deluxe v2 RAM 48Gb HyperX DDR3 @ 1666Mhz GPU Gigabyte 1060 6Gb Storage Kodak 512Gb + 16Tb RAID Zvuk Creative Audigy2 ZS PSU Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) ) Kućište Alexander Weiss (glass front + glass side) Monitor AOC 32" IPS Miš & tastatura G602 & Drevo 87 key (Red Switch) Ostale periferije MX Master 2 & K380 Mobilni telefon Moto G9 Plus Pristup internetu Kablovski internet 19.10.2003 #32 Samo obrati paznju, ima ih sa memorijom od 4ns i 5ns, u oba slucaja Hynix. Prva je Vrlo Dobra a druga jedva Dovoljna za OC... :wave;
Samo obrati paznju, ima ih sa memorijom od 4ns i 5ns, u oba slucaja Hynix. Prva je Vrlo Dobra a druga jedva Dovoljna za OC... :wave;