Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

Пробао сам BT tether код другара пре пар недеља, са нове верзије коју он има на овај мој, да видим колику брзину нет може да извуче и добио отприлике 1/1 Mbit :) Мислио са да може брже :)
 
Ništa, sudeći po changelog-u skoro sve što donosi je vezano za N5, sve ostalo predstavlja popravku nekih sitnih bagova
 
Meni je danas stigo? Interesuje me samo da li se gubi root kada se updatuje?
 
Ljudi, jel imao neko problem sa rotacijom posle update-a na 4.3 ili 4.4? Meni jednostavno neće da radi i sve mislim da je hardwerski problem. Probao sam i safe mod i soft reboot i vratio 4.2, probao sam i neke custom romove i ništa. Inače, sve drugo radi savršeno, al' džabe kad svaki put moram ručno da rotiram nekom aplikacijom...
 
Ja sam ga instalirao i naravno opet je zabrljavio. Od jutros sam na cyanogenmod 10.2.1. Se*** im se na kitkat.
 
Kod mene je radio super kitkat nedelju dana onda poceo da brljavi a najvise sa galerijom,stigao mi ota 4.4.2 danas opet je sve OK do kada ce biti OK pojma nemam..
U svakom slucaju nisam trebao nista dirati jer dok sam bio na 4.3 radilo je sve bez greske..
 
Poslednja izmena:
Ljudi, jel imao neko problem sa rotacijom posle update-a na 4.3 ili 4.4? Meni jednostavno neće da radi i sve mislim da je hardwerski problem. Probao sam i safe mod i soft reboot i vratio 4.2, probao sam i neke custom romove i ništa. Inače, sve drugo radi savršeno, al' džabe kad svaki put moram ručno da rotiram nekom aplikacijom...

Kod mene je sve uredno radi na 4.4(stock)_.. Povremeno zna doci do laga!
Preporucujem svima m-kernel u kombinaciji sa purity rom-om, kao da drzite drugi tablet. Za one koji se vole igrati neka zaborave na lag :)
 
После update-a на 4.4.2 добио сам "screen cast" под "seetings/ display". Ha KK 4.4 то нисам имао.
 
Cisto da podelim sa vama, skoro sam iz zezanja porucio onaj OTG/USB kabal sa ebay za $1.38 stigao mi pre neki dan i nisam ga ni otvarao i sad uzmem da probam i samo iz laptopa zabodem hub na kome su mis i tast i sve radi na keca :)

Pomera misa po ekranu i kucam na tastaturi bez problema. Sutra cu da probam i neki usb flash.
 
Mislim da će ti trebati "stick mount" program.

Ja sam odavno probao to isto, i mislim da je velika šteta što Google ne ubacuje Android na Chromebook - ove umesto *****nog Chrome OS - a
 
Ja sam isto probao sa misem i radi super, a jos sam se ponadao da ce mis raditi u FPS igrama, ali nece :)
Da li moze nekako da se zbudzi da se misem (i tastaturom) igraju FPS igre na nexusu ?
 
Има ли неко проблем са трајањем батерије на КитКету? Држи око 4.5-5 сати screen on углавном сурфа и јутјуба преко wifi. Чини ми се да је пре апдејта трајала прилично дуже. Да ли би евентуални factory reset могао да утиче на неки бољи резултат?
 
Има ли неко проблем са трајањем батерије на КитКету? Држи око 4.5-5 сати screen on углавном сурфа и јутјуба преко wifi. Чини ми се да је пре апдејта трајала прилично дуже. Да ли би евентуални factory reset могао да утиче на неки бољи резултат?

Isto je i kod mene na 4.4.2, i trajanje i surf/youtube. Šta god mu radio, to je to, oko 5 sati screen on.
 
Ja cepam samo igre i to kad stignem. Kad izvuce 4h ili problizno screen on time ja pevam. U proseku punim ga svakih 4-5 dana. Za to vreme stoji non-stop ukljucen sa sve wi-fi.
 
koji je najednostavniji nacin za rootovanje Nexus 7 2012 modela ? znaci za dummy :D
 
Nekako mi se cini da se malo usporio nexus, ne znam dal da padne full wipe i clean install i da li ce uopste to da resi problem ( a trebalo bi)...

npr kad hocu da vidim sta je sve aktivno od aplikacija bas ima lag dok se ne prikaze prvo prazan ekran pa onda iskoce aplikacije...
 
Nazad
Vrh Dno