Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

gt3 je verzija bez voice. Pitanje sam postavio ovde samo iz razloga zato sto me zanimalo da li se sada isplati dati 18500 din za 16gb nexus 7. Najradje bi cekao neki noviji ali nema se vremena kao ni para za nesto bolje.
 
Ovaj Asus memo pad hd7 bi trebao da je mrvicu bolji. Neka me neko ispravi ako grešim i mene ovo zanima. Inače već se pojavio kod nas za 17800 din. Svakako ide uz 2 god garancije za razliku od kupovine napolju ili n7 refurbished ovde (kojeg izgleda nema nigde a i neće ga ni biti koliko vidim). Jedino ako napolju nađeš ovaj n7 od 130 $ ona je to najbolja kupovina trenutno.
Inače imam n7 da ne ispadne da trujem ovde.
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro video memo je sa MTK procesorom, a ti procesori su sačuvaj me bože... N7 bez ikakvog razmišljanja.
 
Da li je neko radio dual boot sa ubuntu-om? Ako jeste znacilo bi mi ako bi mi prosledili uputstvo po kojem je ste radili. Video sam ono uputstvo na wiki.ubuntu ali nisam siguran da li je to za dual boot.
 
https://developers.google.com/android/nexus/images?hl=fr-fr#occamjwr66v

Izasli factory image za 4.3 JB
 
Ima i zove se rotirajuca futrola za Nezus 7.

Ima ali se ne zove rotirajuća futrola nego smart case ili cover, a rotirajuća futrola je rotirajuća i zbog dodatnog sloja koji je dodat za rotiranje je deblja a i ne savija se u trougao, bar većina koju sam viđao. Evo jedan Smart Cover:http://www.ebay.com.au/itm/Nillkin-...-Google-Nexus-7-Style-A-Free-SP-/160972759287
ili: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251150464714#ht_4803wt_1397
 
Poslednja izmena:
U zahtevnijim igrama HD 7 prilicno zaostaje za Nexus-om.

[YOUTUBE]kD1zKQHuL2I[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Po netu ima ljudi koji kažu da im je ota već stigao, mada se niko s foruma još nije pohvalio.
 
Poslednja izmena:
Potražite da li je neko na XDA postavio OTA. Pa odradite update ručno.
 
nema potrebe na xda ima na oficijelnom googl sajtu, nego nisam bas strucnjak pa da nesto ne...
 
Na zvaničnom Google sajtu ima ceo factory image tj ROM. Ja pričam o OTA image-u. Tj zip fajlu koji nadograðuje 4.2.2 na 4.3.
 
Ima li neko resenje da se OTA update uglavi na rutovan uredjaj ali da se zadrze aplikacije ?
 
Evo OTA i kod mene, downloading 157.5MB :)

Skinuto, shutdown & install
 
Jeste li brisali kes kao kod ranijih updatea ili je sam dosao?
 
Kad je seqla rekao za OTA, ja sam obrisao data za Google Services Framework i u System settingsu se pojavio update.

Bogme, duže ga instalira nego prethodne update-ove.
 
Poslednja izmena:
Da,to je procedura evo ga i kod mene update.
Hvala za info.
 
Standardno sa svakim upgradeom:

Dice Player has stopped working.
MX Player - unsupported android version.
OwnCloud has stopped working.

Na svu sreću, meni najbitnija stvar Checkpoint VPN klijent kojim se kačim na firmu savršeno radi, za ove gornje će brzo nove verzije koje rade.
 
Poslednja izmena:
A koji player sad preporučujete?
 
Pa uvek bude ovako, MX i Dice će za dan-dva da izbace update.
 
Nazad
Vrh Dno