Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - nova tema

mislim da je OP3T najbliži pixelu xl, za nekih 250e manje si uskraćen za kameru i android update, a dobiješ i duplo više storagea.
 
Kako 250? OP3T 510-520 a Pixel 600-650.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Video sam ovih dana op3t na oglasima za oko 500e, nov naravno...Gde ima Pixel za 600?
 
sa XL ga poredim jer je ista dijagonala
 
700e je manji pixel ne xl koliko sam ja upoznat sa situacijom na kp.
 
Može takvo iskustvo da se dobije i za manje para... [emoji4]

Koristim Android ko zna od kad i stvarno do sad nisam video a koristio sam neke teske noname Kineze za 60$ 2011. godine, da se telefon jednostavno zakuca kada pokusam da pokrenem dialer ili messages po otkljucavanju telefona. Samo reset pomaze kao da sam korisnik WP. Samsung Galaxy S6 sto mi ga firma udelila kao sluzbeni je u pitanju, mozda je na sedmici reseno...

Edit: Tek sam sad skontao da hoces da kazes da moze da se dobije dobar telefon i za manje para a ne da ima bagova kao na Samsungu. To se slazem, ali opet ne razumem kako ljudi zive sa Galaksijem kada ni osnovno ne radi kako treba. Do sada sam ga pljuvao sa strane, kao posmatrac, sada imam razlog da ga pljujem jos vise kao korisnik :d

Poenta moje poslednje dve poruke u ovoj temi je, jeste skup Pixel i ne mislim da vredi te pare ali je za Galaxy itekako vredan para. Jer radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Zapao ti je neki felerican primerak i na osnovu toga nije fer osuditi celu seriju telefona. Od galaxy s6 stvar sa samsungom je dosta bolja i da imaju sw podrsku kao sto su jaki sa hw ne bi imali trenutno konkurenciju na trzistu. Sto se zakucavanja tice bukvalno svaki telefon koji sam ikada u zivotu imao zakucao je nekad na necemu bez izuzetka i to se svima ovde desilo ko kaze da nije LAZE.
 
Kakav feler kada je problem softverski? TouchWiz i Samsung apps ne bi smeli da postoje, to je veliki propust Googla.
 
Za pocetak uflesuj drugi sistem na S6, to svakako nije pravilo. S6 sasvim korektno radi.
A svaki smartphone zakuca pre ili kasnije, kao sto kaze BIA, i to je to.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Kakav feler kada je problem softverski? TouchWiz i Samsung apps ne bi smeli da postoje, to je veliki propust Googla.

Ma bas google briga za touchwizz i samsung apps, vidis da se polako zatvaraju i odvajaju. Pixel je prvi korak, povlace i google now launcher. Ako im prodju ove cene i uspostave svoju proizvodnju hw bice cao zdravo. Onaj proizvodjac koji nije bio dovoljno pametan da usput razvija i neki svoj os naj..ao je. Ne kazem da ce to biti skoro ali je manje vise ocigledno da ce se desiti u buducnosti.
 
Pa tu je Samsung sigurica sa tizenom. Baš kao što sam ranije pisao

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa normalno, oni vec 10 godina navikavaju ljude na taj izgled i te fore u tw. Kao da nisu mogli u svaki telefon roknuti stock android, bilo bi bolje/lakse i njima i nama ali znaju ljudi da ce to jednog dana stati. Ovako oni imaju masu fanova i svog hw i sw (touchwiza) kojima nece biti nikakav sok kad se to jednog dana bude zvao tizen a ne android.
 
Prvi primjer mi je djevojka. Kad kaže Android to je Samsung. I samo njega kupuje. Za druge nece ni da čuje jer je na Samsung naučila. I što nju interesuje pise li Android ili Tizen, bitno je da izgleda slično i da tako radi i to je to. A većina ljudi tako i razm.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
I opet ide debeli offtopic. :)

Ja sam za sada stvarno zadovoljan telefonom, uvek bih dao više para za čist Android nego za neki TW.
 
Pa postaće za par godina Android ekskluziva samo za Google telefone, isto kao iOS za Apple...Nokia je napravila grešku što je odustala od symbian-a i MeeGo-a, Samsung je napravio grešku što je ugasio Bada OS (pa sad kao pokušava sa Tizenom, isti đavo)... Verujem da Xiaomi i još par kineza tajno rade na sopstvenom os-u...Biće tu svašta u narednih par godina.
 
Cuj napravili gresku, pa Nokia je propala zato sto nisu hteli da odustanu od symbiana/kasnije windowsa.
 
Pa koliko je retail price S7E recimo u USA? :) 700$
 
Ne znam koliko je u USA, ali živim u Srbiji i gledam koliko košta ovde kod nas i kakvu garanciju dobijam.
Niste ni svesni koliko garancija znači, a imate sreće da vam do sada nije zatrebala. Ja sam školu naučio pre 2 godine, tako da telefon bez garancije je mačka u džaku i potencijalni trošak ili bačen novac.
Dok se ne pojavi kod nas sa 2 godine validne garancije, za mene takav telefon bukvalno i ne postoji. Nadam se da će ga barem neko od operatera nabavljati, a do tada hvala lepo ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma dobro, to stoji.

Hoću da kažem, ne može se porediti cena nelegalno nabavljenih telefona, već retail cena.
 
Pa dobro, pogledaj kod nas na crno S7e i Pixel? Pixel 700 a S7e 500. Nije uopste opravdana razlika.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Pa na crno nije, to se u potpunosti slažem. Ovde je Pixel skup toliko zato što ga nema oficijalno, zato su cene iPhonea pale kada je počeo legalno da se uvozi u Srbiju.
 
Nisu pale ni za iPhone, pogledaj početne cene svakog oktobra... nikakve tu razlike nema u cenama... samo što ih je više u oglasima kasnije tokom godine pa mu se stabilizuje cena...

Jel ima uopšte neko neki info da li će Pixel 2 nuditi ovi naši legalno?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam posedovao G2 i na KK i na LL i ništa od navedenog nisam primetio. Ulazio je u poruke i brojčanik na keca...Žute fleke se pojavljuju i kod drugih proizvođača. Ali opet bolje i žuta fleka nego nedostatak jedne šake ili noge... A to za sms ili brojčanik se dešavalo i na S3 koji sam takođe posedovao i na S4 i S6 koje je posedovao jedan moj dobar drug. Jako iritantna i nedopustiva stvar za jedan flagship....
Btw nema šanse da se Pixel 2 pojavi legalno kod nas. Jedino da Google otvorio Store u našoj zemlji što je ravno nuli....
 
Videćemo. Ako kupe Htc veoma je moguće da se pojavi kod provajdera po Evropi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Posto Pixel bas i nije bas opcija u Srbiji,koji tel mi preporucujete posle Nexus 5,Galaxy S7 ili iPhone 7?
 
Na to ti niko ne moze odgovoriti, moras probati oba sistema. Da si pitao izmedju dva androida pa i da ti pomognemo nekako..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Hmm. Otvori temu u delu foruma sta da kupim od.. ?
 
Nazad
Vrh Dno