Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - nova tema

Pa dobro, sumnjam da si mogao bolje da prodjes. Neka te lepo sluzi.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Ma to da, nego nema neksusa u onom poređenju više telefona.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da taj jeftiniji daju sa prošlogodišnjim procesorom(ali flagship procesorom, ne ona sd4xx i sd6xx boranija), 4GB rama, plastičnim kućištem, bez waterproof-a..i eto nam novog nexusa :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pixel XL. Druga je slikana sa Nexus 6.
b3c88d22c752e22acb38db7acab9892e.jpg
fff4305492062107bec7cc7c10cd0f18.jpg
14f7fbeb59fa4ebd2c3597bb267de72b.jpg


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
ebec95fdd9d6d23e73256217ee4ce627.jpg


Inače sa Apple foruma.

Prvi komentar vidjam baš dosta i eto zašto Apple pobedjuje. Neverovatno mi je da oni bar ne izlaze u susret, a hoće da budu kao Apple.

Drugi komentar je isto smešan i ima dosta takvih. Da oni ne mogu da obezbede telefone tamo gde im je najbitnije tržište u njihovoj zemlji. Šta će ljudi posle, da neko čeka dva meseca i još da im da 800-1000$, ode u Apple store i kupi odmah telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Podrška kao kad oteraš yugo kod majstora, pa ti menja ulje 15 dana
 
@Djilkosh_Ns, prešao na trulu jabuku i sad mu sve smeta u ovom delu, jao, a imam utisak da jedva čeka nešto da čačka na droidu, čima prati teme :d:p
Naravno, slažem se da sve mora biti top za tu lovu. Nije ni apple sjajan, seti se da je @azimuth, tri puta menjao iP, imao je natezanja... jeste zamenjen on, ali tri puta, tri greške, mnogo je!

@wucinac, slike preko talka nisu baš merodavne da vidimo kvalitet, on ih smanji i ubije. Ako možeš da postaviš par slika na flickr? Ili neko ovde ko ima Pixel?
 
Vratice se Djilkosh pa ce onda da pljuje jabuku, kao nekad G2. :D

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Hvala
 
Da, imao sam 3 puta identičan problem na 3 različita telefona. Doduše, to je bila mana tog modela i u pitanju je bila kozmetika koja nije uticala na funkcionalnost (barem u mom slučaju), ali je ipak bio dovoljan razlog za zamenu telefona (tako da verujem da bi ta kozmetika vremenom postala pravi problem). U pitanju je bila dislocirana tj pomerena prednja kamera.

Nema telefona koji nema neku manu, samo je pitanje ko sa čime može da živi i da li imamo ili ne garanciju koju možemo iskoristiti kad zatreba. Meni je taj iPhone bio škola, da nije bilo garancije mislim da bih se živ pojeo, a ovako sa garancijom sam na kraju došao do toga da sam taj iPhone platio manje od 500€ (poslednjih 6-7 rata su mi otpisali), umesto njega sam dobio S7 edge (nisam za telefon ni dinara dao) i preostale pretplate za paket su mi bile 1din. Od tog iskustva imam stav da kupujem telefone isključivo sa 2 godine garancije ovlašćenog prodavca ili servisa, a sve drugo je mačka u džaku i potencijalno čupanje kose sa glave.


Kakvo je stanje sa baterijom na većem ili manjem modelu? Kakav je zvuk u slušalici tokom razgovora?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Djilkosh_Ns, prešao na trulu jabuku i sad mu sve smeta u ovom delu, jao, a imam utisak da jedva čeka nešto da čačka na droidu, čima prati teme :d:p
Naravno, slažem se da sve mora biti top za tu lovu. Nije ni apple sjajan, seti se da je @azimuth, tri puta menjao iP, imao je natezanja... jeste zamenjen on, ali tri puta, tri greške, mnogo je!

Ne smeta meni ovde ništa. Nego njihovo ponašanje. Dobili su prodju sa Pikselima, uzmi brate slatki stancaj te telefone, imaš veliku potražnju, ali ne oni to slabo to sve rade, naravno da niko neće čekati dva meseca da da svoje pare za tvoj telefon, otići će kod konkurencije i dobiti isto bez ikakvog čekanja top uredjaj.

Opet to sve govorim za USA tržište koje im je glavno, ako im je glavno nećeš puno telefona izgubiti to što ćeš odmah zameniti, a ne da se čeka i peripetije ostale. Azimuth da je bio u USA, verujem da bi brže rešio problem. Mada i sam znaš kakva je procedura radiš dve zamene uredjaja, posle toga možeš da uzmeš pare nazad ili nešto drugo u toj vrednosti. Takva nam je regulativa.

To što ja imam iPhone nema nikakve veze, jer meni kao i svima nama je u cilju da se napravi bolji telefon. Da su oni bili pametni, pa da uzmu još veći kolač od Apple-a, pa dodje Samsung uzme još, da vidiš kakav bi onda iPhone izašao, a ne sa malim senzorima i sa malom baterijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavio sam smajlije, nemoj odmah da se ljutiš :D
 
Ma kakvi nego ovde zaboravim da stavim smajlije, ne mogu krštenu tastaturu da naprave [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li igde u Srbiji da se kupi pixel od 32gb za neku razumnu cenu?
 
Reci mu samo da nema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema po razumnom cenom i sa gaeancijom. Dovoljno da se odustane od kupovine istog:)
 
650evra max.Cudno mi je da se jos uvek ne moze kupiti na ugovor kod nasih operatera..
 
Kako misliš još uvek, pa neće ih ni biti :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
naleti poneki za 600-650, inače su oko 700 uglavnom.
 
Premijum cena za premijum iskustvo citanja poruka i pristiglih poziva bez da zamrzne ceo sistem ala TouchWiz :d
 
Može takvo iskustvo da se dobije i za manje para... [emoji4]
 
Bilo bi dobro da kad god se baci neki opšti komentar tog tipa, da se i preporuči neki konkretan telefon,pa da znamo ko kako razmišlja.
 
Nexus 6P za oko 300e isto to radi.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
HTC 10, Sony Xperia X performance, OnePlus 3T... Svi su jako blizu stock... Tu su 6p i 5x... Dosta telefona koji su jako dobri... Kome pare nisu problem ili mu treba zbog posla, onda zašto da ne i Pixel XL...
 
Pa dobro, 3T je malo vise skuplji. Dodas 100e i uzmes Pixel.
Nexus 6P za oko 300 sigurno najbolja kupovina.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
O cemu pisete vi? :)

Najjeftiniji android a da je premium i da nudi najbolji softver je 6P. Mada je i on malo zakinut posle izlaska Piksela.
Ispod 300e tu je 5X (koji nema stereo zvucnike i ne odaje bas neki utisak u ruci) i Z3+ koji je odlicno izradjen, ima solidan hw i stereo zvucnike kao i Nugat, radi odlicno ali nema kameru (foto) kao 5X/6P, kamkorder je malo bolji.

Ali svi ovi telefoni imaju tek prosecno trajanje baterije, zbog jbnih SD 808/810.

Tako da na kraju stvarno ne treba brdo para za dobar telefon sa prosecnom baterijom, ko hoce i moze tu su Pixeli i IP7/Plus kao trenutni ''top notch'' :) mada i njima fale vece baterije :d pa preostaju samo S7/E ali sa ''bonusom'' aka TW/Samsung ''podrska''.

Zato se verovatno najvise isplate OP3/3T, zlatna sredina.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno