Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - nova tema

Obican restart, mislis, ili HR..?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Jel stigao svima P DP4?
Meni i dalje ništa

Sent from my Pixel using Tapatalk
Preksinoc pred ponoc i ako stoji sutrasnji datum,napokon bluetooth radi bez komplikacija
d24d829383fc44c9b89c7157437bfc35.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni i dalje ništa, a imam ceo spisak problema nastalih sa DP3

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ajde i to, nego izgubio sam fast charge...
Tj pre je pisalo charging rapidly i punio se za 1h 10-15min otprilike.
Sad kad se puni piše samo charging i puni se za 1h 35-40min

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Obican restart, mislis, ili HR..?

Sent from my Pixel using Tapatalk
Obican je odradio za mene.

Baterija losa na dp3? Meni na p2 na lte uvek preko 5 sot-a, na wifi nikad nisam dosao ni blizu 20%.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Meni i dalje ništa od DP4

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Treba mi neko ko se razumije u ove Pixele.Ovako,nasao sam u oglasima prije mesec dana Pixel XL koji je bio malo ispod cene ali prodavac kaze da mu ne radi zvuk citiram "Oni imaju problem sa zvukom tj tonom hardverski problem" "čas ima čas nema posle nekog vremena a sve drugo radi ".Prije 2 dana sam video da je digao malo cenu i sad tvrdi da poslije zadnjeg apdejta sve radi normalno "apdejtovan je i sad sve radi ".Zna li neko nesto o ovome da li da se bakcem oko ovog telefona uopste?Hvala
 
Nemoj da se bakćeš, gledaj drugi. Ako imaš nekog nek ti donese iz usa, pala im je cena dosta tamo sad.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I ovde su 300 i 350 XL.
 
Cackao sam neko vreme ortakov pixel XL.. veoma ozbiljna mašina , dosta kvalitetno odrađena. Šteta što će mu uskoro 2god od kada je izašao ..
Čak mi ni ogromni bezeli nisu smetali , da li bi mi dugoročno smetali to ne znam :)
 
Ako mi verujes, ja moje na malom Pixelu ni ne primetim. A kad ga ubacim u dzep, pa ga i ne osetim... Milina.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Evo me na DP4. So far, so good.

Javicu utiske posle par dana. :)

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
I vreme ti bilo ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I meni konačno stigao[emoji23]
Čini mi se da je dosta bolje nego DP3, osim ako nisam izgubio svaki kriterijum [emoji1]

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Za sad, ne radi mi jedna aplikacija, i to je Taxi, koja mi apsolutno nije presudna. Tako da sam potpuno zadovoljan.

Baterija deluje isto, fluidnost mozda trun bolja (neke stuckave app sad kao da to nisu).

Ako ostane ovako, ne menjam nista.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Na DP4 ne mogu da kliknem na broj telefona koji je poslat u poruci (messages, viber,...) ni da ga selektujem, čak uopšte nije ni podvučen kao pre.
Jel ima još neko sličan problem?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Tacno, proverih sad - nije onako podvucen i oznacen, moras celu poruku odabrati, pa brisati ostatak.

Inace, namestih napokon (pomocu Tasker-a i TouchTask plugina) gasenje ekrana, i to podesih da ide na FP senzor swipe. Sad mi je tel kompletan. :D

I dalje sam na DP4, ne menjam nista.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Stigao jutros DP5. Ne vidim znacajne promene za sad.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Koliko se kreću cene za polovne XL? Ne vidim neke primerke na KP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l instalirao neko 10 i kako se pokazao?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno