Šta je novo?

Google Pixel 9 / 9 Pro

Kod mene izgura tako u 1080p ekran, pogasim animacije i stavim 60hz, inače 3.5-4h Sota max
 
Bukvalno, msm da nema smisla kupovati nista drugo.
Ima maski slicnog kvaliteta ali nisam probao, spigen je provereno dobra vec godinama.
Ja moram pohvaliti i zvanični Google case, izuzetno je dobar, bar za Pixel 8 Pro.
 
Nema boljeg. Jedini kejs koji sam u životu nosio na nekom mobu duže od 2,3h.. :)
 
Svako ima drugačiji pattern korišćenja, meni je maltene ceo dan fon na 4G i to na mrtvom yettelu. Vikendima na wifi situacija je dosta bolja. Svakako i sa tom jadnom baterijom fon je top na svim ostalim poljima.

Ako Vivo X100 Ultra ne ispuni očekivanja, definitivno odmah uzimam Pixel 9 Pro XL po izlasku.
 
E da, upravo to, zalio se zbog igrica sad se secam, i baterija
 
Rusi ludaci :) mada taj lik je uvek imao telefone kod sebe par meseci pre izlaska ..

Zanimljivo da su sve kamere 50mp. Šteta što pro modeli i dalje furaju glossy ram :/
Mada kamere je svima matiran alu :)

Na org linku ima više slika:

Čak je i njemu čudno što su izgleda retail modeli, pa svoj text završava ovako:
They can be officially announced as early as May 14 at Google I/O.
 
Poslednja izmena:
Istina. Verovatno će uraditi kao prošle godine, slika uređaja i text coming soon :)
Ali i dalje mi deluje da će ga izbaciti pre oktobra, verovatno u septembru kada i apple predstavlja nove iPhone uređaje.

Svakako je event danas u 18h po našem vremenu
 
Poslednja izmena:
Mene zivo zanima kako ce da se odrazi na cene trenutnih Pixela. 7 Pro vec sada kosta kao 6 Pro prosle godine u novembru.
 
Нисам баш помно пратио тему, али ако сам добро схватио, деветка ће моћи да се купи преко њиховог званичног сајта и у рецимо Словенији, Мађарској? Самим тим и оне комбинација телефон + сат или слушалице?

Видим већ се словеначки биг банг решава старих пиксел телефона:
1715691754470.png
 
Znači G4 će biti opet trash....
 
Nazad
Vrh Dno