Šta je novo?

Google Pixel 8 / 8 Pro

Odlična opcija na Pixel 8 kad imaš klince i ne sarađuju oko fotkanja. 😁


1000013207.png
1000013208.png
 
Jel moze to da utice da se siri ili na smetnje ?jel ima neki mejl kome mogu da se pozalim iz google prvi put kupio pixel strasno....
 

Prilozi

  • FB_IMG_1710843191385.jpg
    FB_IMG_1710843191385.jpg
    99 KB · Pregleda: 113
Možeš da pišeš Google suportu ali džaba ako nemaš validnu garanciju.
Jako čudno da su svi zaginuli oko kamere
 
Možeš da pišeš Google suportu ali džaba ako nemaš validnu garanciju.
Jako čudno da su svi zaginuli oko kamere
Ali kada sam na video poziv instagram tad je pun krug kako da resim ovo jel utice na telefon jel je to softverski ili? Ma odakle mi garancija kupio u srbiji od lika koji nije imao telefon star jedan dan tvrdi da ni on nije ovo video
 
Očigledno te brat prevario.. koliko si na kraju platio uređaj ?

Jedino što sam uspeo da nađem je da se isto može desiti na s24u
pa st

Očigledno te brat prevario.. koliko si na kraju platio uređaj ?

Jedino što sam uspeo da nađem je da se isto može desiti na s24u
On kaze da ni on nije video telefon je imao foliju jel ce to da se siri ? Ili smeta pri radu
 
Ja mislim da ne bi trebalo, ali mislim da svakako obojica tražite od prodavca da zameni telefon jer je u pitanju hardverski problem, nije ti ispao ili slično, i da se nadaš da je voljan da zameni. Ja bih barem tako uradio, jer nisi kupio telefon star godinu dana nego dan, navodno.
 
@sima123 nažalost lepo te izvarao čovek. Što je najgore, meni ovo ne izgledaju kao mrtvi pixeli, nekako su te tri anomalije oko kruga više sive. Više mi je kao da je menjan displej pa je lepak okolo iscureo.
Nisi mi rekao na pozadinama drugih boja šta se dešava?
Tako je jedan zema pre par meseci prodavao s21 ultra sa potpisom kao nov...a problem bio još izraženiji od ovoga. Lepo sam mu objasnio da nije lepo da vara ljude na taj način
 
@sima123 nažalost lepo te izvarao čovek. Što je najgore, meni ovo ne izgledaju kao mrtvi pixeli, nekako su te tri anomalije oko kruga više sive. Više mi je kao da je menjan displej pa je lepak okolo iscureo.
Nisi mi rekao na pozadinama drugih boja šta se dešava?
Tako je jedan zema pre par meseci prodavao s21 ultra sa potpisom kao nov...a problem bio još izraženiji od ovoga. Lepo sam mu objasnio da nije lepo da vara ljude na taj način
Ima konstantno kad udjem u instagram kameru nema kad je deaktiviram ima
 

Prilozi

  • IMG-9377e4cf4607f6ffc3218a45682d0e42-V.jpg
    IMG-9377e4cf4607f6ffc3218a45682d0e42-V.jpg
    110.4 KB · Pregleda: 104
  • IMG-955c714abff3e882a75db05514ae611b-V.jpg
    IMG-955c714abff3e882a75db05514ae611b-V.jpg
    128.5 KB · Pregleda: 131
Kad uđeš u instagram kameru, ista očigledno pravi dodatni Ring ono postojećeg kruga kamere (da kažem laički povećava prečnik, što i sam možeš videti ako pogledaš slike koje si okačio) pa zato ne vidiš problem. Isto ne bi video ništa ako bi stavio crnu pozadinu ali to nije rešenje!
 
Jel moze to da utice da se siri ili na smetnje ?jel ima neki mejl kome mogu da se pozalim iz google prvi put kupio pixel strasno....
Možeš da pišeš Google suportu ali džaba ako nemaš validnu garanciju.
Jako čudno da su svi zaginuli oko kamere

Netacno, dovoljan je samo IMEI, uredjaj je po default-u pod garancijom. I naravno, potrebno je da ga neko odnese u EU kod njih licno.

Kontaktiraj https://support.google.com/store posalji im slike, IMEI telefona, i reci u cemu je problem. 99% da ce ti reci da im posaljes telefon na reklamaciju. Kada te pitaju gde si ga kupio, kazi samo da su ti poklonili rodjaci iz EU kada su dosli u Srbiju. Ne ispituju oni dalje od toga, barem nisu mene.
 
Mada bih ja prvo probao da zamenim kod prodavca pa se onda mlatio sa Google podrškom ako on neće da menja
 
Kod prodavca obavezno. Ja praktikujem kad uzmem nešto na KP 7-10 dana da ne dajem ocenu. Odma kažem da očekujem radnu garanciju i da ću oceniti posle tog perioda ako je sve ok.
 
Ljudi jel utice to na kameru ili sam telefon ajde vizualno manje vise nego sad ne znam kako treba prednja da izgleda da li utice na nju fokus ostrinu sta god
 
Mislim da ne.. to su "samo" mrtvi pixeli.
Ako ti je van toga ekran dobar koristi ga tako. Cenim da si ga svakako i nabavio ispod cene
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne.. to su "samo" mrtvi pixeli.
Ako ti je van toga ekran dobar koristi ga tako. Cenim da si ga svakako i nabavio ispod cene
Ovo je zadnja a ovo prednja zanemarite mene ne znam da li je kod vas tako prednja kao da blinka malo kad je na selfi modu dok na portretu nista
 

Prilozi

  • PXL_20240319_181811781.jpg
    PXL_20240319_181811781.jpg
    70.4 KB · Pregleda: 115
  • PXL_20240319_144318572.PORTRAIT.jpg
    PXL_20240319_144318572.PORTRAIT.jpg
    94.8 KB · Pregleda: 91
Vrati tel ako mozes. Nebitna je cena, uzeo si uredjaj koji ima problem sa ekranom. Mozes da stavis i skroz crnu boju na pocetnom ekranu ili da koristis tamni rezim, ali nisi resio problem.
 
Jel moze to da steti da se prosiri ne znam ljudi sta da radim
Kazu ti ljudi vrati telefon, vrati telefon, a ti i dalje isto.

Ne mozemo da izbacimo magicne kugle i da bajamo, moze da se prosiri, a i ne mora.

Sledeci post sta da radim sta da radim ce te kostati kaznenih poena.
 
Ja sam uzeo kod Telemach-a u Sloveniji na dve godine Pixel 8 pro, punjač od drugog prodavca-sajt i masku i foliju isto. Telemach kao kod nas SBB.
 
Nazad
Vrh Dno