Šta je novo?

Google Pixel 7

Jesu. Ja ovaj spigen air nosim samo kada znam da ću da se opijem to veče, inače uvek bez zaštite.
Osećaj golog telefona nema cenu :)
 
Air nije, taman. Treći telefon i opet Spigen Air, navika.
Goli telefoni su mi klizavi, svaki. Ne pamtim kad sam ispustio telefon, pazim i mazim.

Na Amazonu sam našao neku zaštitu za ekran i odlična je, klizi a otisak prsta radi kao i bez nje. Tri u pakovanju za 8e.
 
Poslednja izmena:
Rugged armor nije npr, baš je taman a ima ojačanja na ivicama i prelazi ekran napred.
Meni je npr mnogo lepše i zgodnije iskustvo fona u case-u nego golog. I za navigaciju po sistemu i što ne kliza u ruci.
 
Ne znate vi šta je sapun :) staklo se prirodno lepi za kožu manje više. Da je full aluminijum onda bi ispadao kao lud iz ruke.
 
Poslednja izmena:
Koliko je bilo uvecanje na drugoj slici?
I generalno pitanje za sve, kod obicnog modela uvecanje ide do 7x, dok je kod Pro do 20x, ovo se odnosi na sestu seriju, ovaj novi Pro verovatno ima jos veci digitalni zoom.
Elem, pitanje glasi, kada se zumira do maksimuma, ili se koristi bilo koja druga vrednost osim 4x i 5x zoom-a, koliko je na 6 Pro i 7 Pro opticki zoom, da li tada koristi glavnu kameru i u slucaju Pro i non Pro modela, ili na Pro modelima koristi samo telefoto. S obzirom na to da je kod oba modela to sve digitalan zoom, osim na 4x i 5x.
To je generalno pitanje za sve proizvodjace i modele, nisam nesto puno o tome razmisljao ranije, ali je zanimljiva stvar svakako. Nadam se da sam bio jasan sa pitanjem. 😄
Sve preko 5x na 7 Pro je telephoto (4x na P6 Pro, 3x na iP13/14 Pro itd)
 
Meni isto svi telefoni klize bez maske, zato i nosim. Ne znam kako bi bilo sa onom outfitters folijom, ona mislim da ne klizi, ali nisam probao preko celog telefona.
 
Pitanje za vlasnike Pixel 7 pro, da li uocavate probleme sa skrolovanjem? Na Reddit-u citam da se mnogi zale na "scrolling issues'.
Link 1
Link 2
 
Ni ja.
 
Ja sam imao na 6 pro, baš me je nerviralo, nadam se da je sređeno na 7 Pro.
Jel poboljšan vibro motor u odnosu na prošlu seriju?
 
Da li su neki servisi i funkcionalnosti onemogućeni u Srbiji? Npr. VoLTE ne radi u non-supported drzavama.
 
Negde sam procitao da ne rade NFC i Google wallet, mada mislim da su to bili izolovani slucajevi.
 
Evo ja sam rootovao 7 Pro prvi dan kada sam ga dobio i sve radi ako podesite kako treba, i wallet i aplikacije banke. Ubacio sam i taj magisk modul za VoLTE i radi super.
 
Nemoguće da ne radi NFC preko Google Walleta, preglupo bi bilo.
 
Kakav je to root ?
Root postojećeg sistema, ili na neki drugi custom ROM ?
 
Ma kakvi, gpay mi radi i više nego dobro.
Bukvalno učitava na preko 10-15cm, ja se začudio koliko dobro radi.
 
Da, bukvalno prineses na 15, 20cm i radi.
 
Znacajno bolja baterija u odnosu na 6 Pro, u proseku imam oko 8-9h aktivnog ekrana na wi-fi od 100-20%
 
Sviđa mi se što npr na hbo max kad uradim zoom slike da ode na ceo ekran on je pomeri ma dole, da selfie kamera ne upada u kadar a opet slika bude super pozicionirana.
krastavac kad ne može da bude sve ekran kao na oneplus što sam imao i ovo je super pa ne primećujem toliko kameru.
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    119.9 KB · Pregleda: 46
Pretpostavljam da niste svi u Srbiji koji koristite Pixel modele. Za preko I razumem, ostvarljiv garancija.
Šta raditi za Srbiju. Neki privatni prodavci koji imaju svoje male prodavnice daju po godinu dana garanciju ali bojim se da ako bi se nešto desilo bilo bi teško natezanje i na kraju bih ostao bez telefona.
Vredi li u opšte kupiti u Srbiji? Nije malo 2god garancije kod ostalih brendova koji se legalno prodaju u Srbiji
 
Nazad
Vrh Dno