Šta je novo?

Google Pixel 5

Odardio update za Jun, ali mi ne da opcija za locked folder in google photos,ima neko slican problem ?
 
Koristi li neko dual sim? Vidim da telefon podržava esim, ali pošto ga nema zvanično u Srbiji ne znam da li neki operater može aktivirati esim na njemu, gde god da pitam, radnici ne znaju o kom uređaju pričam 😂
 
Telefon nije zaključan, ne vidim zašto ne bi mogao da aktiviraš.
 
Da potvrdim da radi dual sim sa esim-om ako neko ima dilemu kao i ja (Telenor i Vip tj A1). Inače telefon fluidniji nego OP 7 Pro što nisam očekivao, dok kamera očekivano osetno bolja.
 


Final_Comparison_chart_blog_post_2_2.max-1000x1000.png


 
Da ima bar 90hz ekran bio bi odličan. Konačno pixel sa pozamašnom baterijom. SoC, ekran, njihova optimizacija, ovo mora da traje i traje.
 
Ako sam dobro razumeo telefon će biti dostupan samo u USA i Japanu, neće biti na evropskom tržištu. Neka me neko ispravi ako grešim.
 
Da, i ja sam tako shvatio, šteta. Sutra bih ga kupio da mogu.
Valjda će koji primerak naći put i do ovog mračnog vilajeta
 
Sasvim fino deluje. Jedva cekam da ga jerry rig >lomi< :)
 
 
Da li neko ima problema sa googl maps? Nedavno sam sasvim slucajno primetio da mi kada ukljucim maps izgubi se gps konekcija. Tj maps prijavljuje gubitak signala i u potpunosti prestaje sa radom. Prvi put kada mi se to desilo mislio sam da je zato jer sam u nekoj totalnoj zabiti bio. Medjutim to mi se desava i urbanim sredinama. Jel imao neko slicnih problema?
 
Proveri dozvole lokaciji koje si dodelio mapama. Mozda si slucajno selektovao "odbij".
 
Ako nabavim ovaj nov neotpakovan telefon od nekoga kod nas u oglasima i prvi ga aktiviram sa svojim google nalogom, da li ja ostvarujem pravo na onaj dodatni cloud prostor ili taj prostor pripada onome ko ga je uzeo Google store radnji?
 
Ostvaruješ ti koji unosiš nalog u telefon...bar sam ja tako imao na pixelu 2, 3, 4Xl
 
Ja takođe razmatram pixel 5, ali na KP je ponuda tragicna sa krajnje nerealnim cenama. Poslednji nov na koji sam naleteo je koštao 670 evra što je suludo.
 
Ni preko nije ništa bolja situacija kada je p5 u pitanju. Sad će im padne cena kad 6 izađe :)
 
Ja takođe razmatram pixel 5, ali na KP je ponuda tragicna sa krajnje nerealnim cenama. Poslednji nov na koji sam naleteo je koštao 670 evra što je suludo.
Pre neki dan sam baš upoređivao cene, niža je cena u nemačkom mediamarkt-u, nego na KP.
 
Jel radite Factory Reset nakon instalacije ovih većih upgrade-a?
 
Gde is kupio Pixel 5? Nema ga kod nas a vidim sve manje i na Google Store-u :unsure:
 
Android 12 nema vise klasicni screen on time od 100% napunjene baterije, bar na Pixelu 👻
 
Nazad
Vrh Dno