Šta je novo?

Google Pixel 2

Ma nema šanse, nema tolikog interesovanja za njega ovde, retko će ko da ga dovlači, samim tim će biti visoka cena.
Daj bože da sledeće godine u ovo vreme bude 600e xl

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ma nema šanse, nema tolikog interesovanja za njega ovde, retko će ko da ga dovlači, samim tim će biti visoka cena.
Daj bože da sledeće godine u ovo vreme bude 600e xl

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

to je velika istina.. na kraju si uvek kod tih skupljih telefona u Srbiji osuđen na mrtvi exynos ili apple iphone. kakva tragedija
 
Poslednja izmena:
Imas M10 Pro, trenutno jedan od, ako ne i najkompletniji na trzistu. :)
 
Danas sam se malo igrao sa XL modelom,bas kvari utisak "blue tint",dosta se primeti kada se telefon malo zakrene u jednu stranu,gore ili dole. Nemam nekih drugih zamerki,sve je fluidno,kamera bruka. Hteo sam bas da probam i cist android,ali displej me je odbio od kupovine definitivno. Evo par slicica kako to izgleda,prva je u prirodnom polozaju:

658d10e88d51433e08aeb5deb1b13220.jpg
aac8fc993dfde9a2c2139dde7568eada.jpg
43b0b85df90f4e86a37fafa4ebe5d81e.jpg
d8b8472c790498dd4a97b267ae4510ca.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ništa što neka dark tema ne može da reši ;) Mada ne pravdam ih, napravili su glupost i nadam se da će sa pikselom 3 da izdominiraju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel čitao neko mozda o wifi problemu na Pixel 2?

Meni se dešava da da periodično izgubi wifi.. za sada nisam našao rešenje za to a ni update-ovi ne resavaju ovaj problem.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]VNGOALfxkO8[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Devojka ima pixel 2 xl I nema tih problema. Stalno koristi fb, YouTube, već bi mo se na glavu popela
 
Дуго није било вести о овом моделу. Планирам да на пролеће купим Pixel 2 искључиво због камере. Сем дисплеја, је л има још неких фалинки које су и даље ту, а које нису исправили? У Енглеској је пре пар недеља могао да се нађе за нешто мало испод 500е.
 
Дуго није било вести о овом моделу. Планирам да на пролеће купим Pixel 2 искључиво због камере. Сем дисплеја, је л има још неких фалинки које су и даље ту, а које нису исправили? У Енглеској је пре пар недеља могао да се нађе за нешто мало испод 500е.
Koliko znam pixel 2 nema problem sa displejem, samo pixel 2 xl. Falinki ima koliko 'os.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
E sad, pitanje je da li su ti te falinke dealbreakeri ili nisu. :)

Ja sam se toliko navikao na ovaj moj osakaćeni 6P da verujem da mi ništa na Pixel 2 XL ne bi smetalo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šta fali Nexusu?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Koliko znam pixel 2 nema problem sa displejem, samo pixel 2 xl. Falinki ima koliko 'os.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
Tačno. Problemi sa displejem su samo na p2XL , p2 nema nikakvih problema po tom pitanju.

Za sad ja mogu da potvrdim probmem sa wi-fi -jem ali nista strasno. Citao sam na Xda da se nekima to desava. Verovatno ce neki budući apdejt to rešiti.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
E sad, pitanje je da li su ti te falinke dealbreakeri ili nisu. :)

Ja sam se toliko navikao na ovaj moj osakaćeni 6P da verujem da mi ništa na Pixel 2 XL ne bi smetalo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Upravo tako.
Ja sam se dvoumio izmedju ta dva modela da bih na kraju kupio Pixel 2 samo jer je manji. Kod XL taj problem sa Blue tintom se skoro i ne primecuje a burn in su rešili softverski.

Mada sve zavisi od čoveka do čoveka, neko je perfekcionista...

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Tačno. Problemi sa displejem su samo na p2XL , p2 nema nikakvih problema po tom pitanju.

Za sad ja mogu da potvrdim probmem sa wi-fi -jem ali nista strasno. Citao sam na Xda da se nekima to desava. Verovatno ce neki budući apdejt to rešiti.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Pa to sam i rekao :) A bilo je dosta problema sa oba, verovatno su sw resili vecinu, nisam detaljno ispratio to.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ako ona grdoba zvana X vredi 1200€, vredi pixel 2 xl puno više.
Devojka je šminker, ona je oduševljena telefonom, bukvalno ga ne ispušta iz ruku(prošli tel samo osnovne stvari i ništa više)... Tel je prelep, ekran je brutalan, kamera savršena...bez obzira šta ovde neki tvrdili, postoji blue tint ali se on vidi samo na beloj pozadini i pod pojedinim uglovima. Sve u svemu ako imaš para za tel uzimaj, nećeš pogrešiti... Meni treba tel.sa dve kartice pa meni ne odgovara i ne volim zakrivljen ekran, pa nije za mene, nije edge nego je nekako jajast (to nisam primetio kada sam gledao njegove recenzije)... Čim joj ga otmem iz ruku šaljem vam sot i ostalo što vas zanima.
 
Kamera je najbolja na smart telefonima, i prednja i zadnja.. Definitivno.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Šta fali Nexusu?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
Ma ne fali mu ništa, nego je moj upao u bootloop pa sad radi na pola daha. :)

Čekam 10s da odradi HDR+ kad fotkam. I kad uporedim ekran sa Pixel 1 ili iP, baš se vidi razlika.

Ali i pored toga služi me odlično i i dalje mi je jedan od najlepših telefona ikada. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja se samo iskreno nadam da i google neće terati apple politiku sa "single sim only" forever :(

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
To mi je jedan od najvećih fenomena u srbiji, tolika popularnost i potražnja dual sim telefona :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
^mislš da u "normalnim" državama nije tako?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Nemam pojma u USA ocigledno nije a oni su najveci konzumenti svega i svacega, u Srbiji je bas onako popularno..
 
Ne znam, DS asociram iz nekog razloga sa parovima, viberom, smeh i samo smeh, andrijom i andjelkom, pecenjem :d
 
Ih sad ...
DS je baš dobra stvar, ima mnogo poslovnih ljudi koji neće da vuku 2 telefona, pa mnogo ljudi koji putuju i žive van zemlje i hoće da budu dostupni i na našem broju ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno