Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Zna li se sta ce biti sa brojevima koji nemaju ugovornu obavezu, da li ce dati isto mts kartice?
 
Zna li se sta ce biti sa brojevima koji nemaju ugovornu obavezu, da li ce dati isto mts kartice?
Ovo je samo ko je još uvek na postpaidu, tako da mi što smo na freepaidu nama to ne važi, jer da važi i mi bi dobili taj isti sms. Nema veze što si pod ugovorom možeš na freepaid bez problema da pređeš.
 
Malopre sam aktivirao novu aplikaciju. Prikazuje da imam kredit koji sam danas uplatio, ali ne vidim internet protok čije stanje vidim na *100#.

Kartica je sada u modemu i nemam način da proverim stanje preko USSD.

S tim što nemam pojma odakle se pojavilo tih 4.xx GB protoka, jer kartica nije korišćena neko vreme, nije dopunjavana više od godinu dana, možda i dve, pa sam je danas dopunio platnom karticom.
Mozes videti stanje u aplikaciji na telefonu.
 
U kom tabu? Imam paketi, moj nalog i usluge, ali tamo te informacije nema.
 
Tu mi je samo televizija.
A na *100# prikazuje koliko je ostalo.
 
Shvatio sam da bi tu trebalo da piše. Samo što meni ne piše.
Pitanje je kako sam dobio taj protok, pa verovatno ima veze sa tim. Jel daju neki poklon protok ako se uplaćuje karticom?

A moguće da je to ostalo od nekog paketa od prošle godine i kada sam uplatio kredit, protok se pojavio.

Anyway, protok imam, deo sam i potrošio, novac koji sam uplatio netaknut, u aplikaciji se protok ne vidi.
 
Shvatio sam da bi tu trebalo da piše. Samo što meni ne piše.
Pitanje je kako sam dobio taj protok, pa verovatno ima veze sa tim. Jel daju neki poklon protok ako se uplaćuje karticom?

A moguće da je to ostalo od nekog paketa od prošle godine i kada sam uplatio kredit, protok se pojavio.

Anyway, protok imam, deo sam i potrošio, novac koji sam uplatio netaknut, u aplikaciji se protok ne vidi.
A čuj, pa bilo je nekih gratis GB o Novoj Godini prethodnih godina. Možda to previđaš?
 
Shvatio sam da bi tu trebalo da piše. Samo što meni ne piše.
Pitanje je kako sam dobio taj protok, pa verovatno ima veze sa tim. Jel daju neki poklon protok ako se uplaćuje karticom?

A moguće da je to ostalo od nekog paketa od prošle godine i kada sam uplatio kredit, protok se pojavio.
.

Anyway, protok imam, deo sam i potrošio, novac koji sam uplatio netaknut, u aplikaciji se protok ne vidi.
Cek a gde vidis koliko protoka imas?
Na kraju krajeva odakle god da su znas do kad i koliko imaš... Pa iskoristi bonus 🙂
Mislim meni su upravo odgovorili na pitanje da im njihov broj nije u mrezi 🤣.
Tako da ako sam ja duh korisnik mozes i ti da surfujes kao duh 🙂. Ja sam odustao od normalnog sto se tice operatera...
 
Poslednja izmena:
Vidim na *100#, ali sam karticu prebacio u modem i nemam više mogućnost da koristim USSD kodove.
Nije mi to mnogo ni bitno, to je backup modem.

Nego, ako nemam aktivan paket/dodatak, da li imaju neki cenovnik po protoku? Ili jenostavno nema pristupa internetu. Da mi ne iscuri kredit, ako ovaj protok istekne :)
 
Vidim na *100#, ali sam karticu prebacio u modem i nemam više mogućnost da koristim USSD kodove.
Nije mi to mnogo ni bitno, to je backup modem.

Nego, ako nemam aktivan paket/dodatak, da li imaju neki cenovnik po protoku? Ili jenostavno nema pristupa internetu. Da mi ne iscuri kredit, ako ovaj protok istekne :)
A to mozes da ubacis u fon sim da vidis koliko GB i do kad imas ( pa pratis odoka u modemu dok ne nestane). Mi smo isprepadani od mts-a :D za kredit :)
 
A to mozes da ubacis u fon sim da vidis koliko GB i do kad imas ( pa pratis odoka u modemu dok ne nestane). Mi smo isprepadani od mts-a :D za kredit :)
Jednostavno ubaci sim u telefon instalira aplikaciju u telefon, vidi sve podatke, skine sim i vrati u modem, aplikaciju iz telefona ne briše i uvek prati potrošnju, ala ga komplikujete.
 
A to mozes da ubacis u fon sim da vidis koliko GB i do kad imas ( pa pratis odoka u modemu dok ne nestane). Mi smo isprepadani od mts-a :D za kredit :)
Nisam istraumiran, samo sam pomislio da gledam na pogrešnom mestu.

@Muki.Beograd kartica uopšte ne mora da se ubcuje u telefon, da bi se instalirala aplikacija (modem prima SMS poruke), ali to je sada manje bitno, jer nisi ispratio da zaprvo aplikcija ne prikazuje količinu podataka. Verovatno će biti OK, kada bude aktiviran neki paket.
 
Jedino da proveriš preostali saobraćaj preko Globaltel aplikacije, još par dana dok funkcioniše. :) Kad se aktivira neki paket, trebalo bi da se tada prikaže preostali saobraćaj i u Moj Globaltel aplikaciji.
 
Ako sam razumeo, ne prikazuje se u Moj Globaltel. Možda je u Globaltel apllikaciji drugačije?
 
Stara aplikacija mi i kredit prikazuje 0 dinara.
Nova prikazuje kredit, ali ne preostale podatke.
Izgleda da je to nekih 5GB dobrodošlice, jer sam dopunio karticu nakon dugo vremena.

Sve je OK, Zatvorili smo ovaj slučaj :)
 
Na nekim brojevima u poslednje vreme aolikacija (v. 2,6,3,) često ne prikazuje aktivne pakete. Mora da se izloguješ i ponovo prijaviš - tada pokazuje.
 
Ма све су то небулозе,верзије апликације,двије паралелне(као једна није у функцији,а јесте),изостанак функција,неажурирање апликација итд.Лудило мозга,ко се не живцира тај је већ побиједио.
 
Jel koristio neko Globaltel za roming na Malti u skorije vreme? Kako radi net, jel ima 4G, jel ograničeno na određenog operatera i tako to, ako neko zna neka napiše koju reč.
 
Krajem semptembra sestra od tetke ma Malti nije nikako uspela da joj proradi Globaltel roaming.
 
Stara aplikacija mi i kredit prikazuje 0 dinara.
Nova prikazuje kredit, ali ne preostale podatke.
Izgleda da je to nekih 5GB dobrodošlice, jer sam dopunio karticu nakon dugo vremena.

Sve je OK, Zatvorili smo ovaj slučaj :)
Što se nove tiče, meni prikazuje samo preostale GB ali ne i početno stanje pri obnovi paketa. Nezgodno ako se drže limita od 40GB.
 
Nazad
Vrh Dno